Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z dystansem 20mm przy 10j jest et25

Opublikowano
  • Autor
Z dystansem 20mm przy 10j jest et25

cóż jakoś się to ogarnie mam nadzieje :naughty: zresztą czego się nie robi dla erdolnięcia :naughty:

Opublikowano

Czyli rozumiem ze bierzesz te fele?

Opublikowano
  • Autor
Czyli rozumiem ze bierzesz te fele?

Krzychu biorę tylko dam ci znać do niedzieli bo muszę zobaczyć ile mi pójdzie na materiały do mieszkania :kwasny:

Opublikowano

Mozemy to rozlozyc na dogodne raty jak dla ciebie;-)

Opublikowano
  • Autor
Mozemy to rozlozyc na dogodne raty jak dla ciebie;-)

o to proszę propozycję na PW:naughty:

Opublikowano
Przy 10j z tyłu na SS musiałbyś mieć ET ok.20-22...tak wczoraj liczyłem. Ja mam przy 9J ET34 i jest ok 0,5cm do springa.

U siebie miałem 10J i ET 29. Na styk :decayed:

Opublikowano

Mati wejdzie napewno:)

Opublikowano
  • Autor
Przy 10j z tyłu na SS musiałbyś mieć ET ok.20-22...tak wczoraj liczyłem. Ja mam przy 9J ET34 i jest ok 0,5cm do springa.

U siebie miałem 10J i ET 29. Na styk :decayed:

No i dało się jeździ dało hehe :naughty:

---------- Post dopisany 12-10-2013 at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany 10-10-2013 at 19:39 ----------

---------- Post dopisany 13-10-2013 at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany 12-10-2013 at 10:43 ----------

Sobotnie rezanie z kolegą Michałem wymiana wiązki na nową + Fis + podświetlenie przednich nóg :wink:

po rozbiórce wnętrza

zpei.jpg

z6q1.jpg

stara wiązka nie wiem co za debil posiekał ją a potem łatał :facepalm:

wju8.jpg

wszystko ładnie poskładane na przodzie zrobiłem od razu podświetlenie nóg pasażera i kierowcy po otwarciu drzwi :decayed:

tgjv.jpg

no i w końcu na Fis-ie wyświetla mi info z radyjka

55vg.jpg

:naughty:

Opublikowano

mowilem ze sie da info bez zbednych gratow. trzy kabelki i wsio gra. cacy robota i oko cieszy :naughty:

Opublikowano
  • Autor
mowilem ze sie da info bez zbednych gratow. trzy kabelki i wsio gra. cacy robota i oko cieszy :naughty:

co racja to racja dzięki za pomoc :wink:

Opublikowano

no ładna robota :naughty:

Opublikowano

Pany obecnie mam wkładkę k&n jest sens założyć stozek? Np. Pipercross.

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor
Pany obecnie mam wkładkę k&n jest sens założyć stozek? Np. Pipercross.

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

ja chyba się zdecyduję na Pipercross bo słyszałem sporo dobrych słów na jego temat

Opublikowano

Tylko panowie pamiętajcie jak chcecie wsadzić filtr typu pipercross to i tip z kwasu by się przydał. Ja miałem chwilkę pipercrossa u siebie, nie miałem tipy więc go wywaliłem. Dźwięk jest naprawdę bardzo miły dla ucha :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Tylko panowie pamiętajcie jak chcecie wsadzić filtr typu pipercross to i tip z kwasu by się przydał. Ja miałem chwilkę pipercrossa u siebie, nie miałem tipy więc go wywaliłem. Dźwięk jest naprawdę bardzo miły dla ucha :naughty:

dzięki za info :wink:

Opublikowano

Do 2.8 nie trzeba żadnego tipa, jak chcesz stożek to wkładaj normalnie tylko dobrze go odizoluj od kolektora. Jednak najlepsze rozwiązanie to seryjna puszka.

Opublikowano
  • Autor
Do 2.8 nie trzeba żadnego tipa, jak chcesz stożek to wkładaj normalnie tylko dobrze go odizoluj od kolektora. Jednak najlepsze rozwiązanie to seryjna puszka.

wezmę to pod uwagę dzięki za info na razie tylko się orientuje w temacie

Opublikowano

Tez dziękować ale u mnie to chyba tylko aspekt wizualny skoro mam juz filtr k&n. Muszę cos pomyśleć nad wyglądem pod maska :)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Zaczynam się rozglądać za nowym kołem na przyszły sezon musi być z pierdolnięciem w grę wchodzi 18 i 19 jakieś propozycje :wink:???

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.