Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE


Mati_23

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest. Ale zakładając, ze w B5 mamy okresloną średnicę koła, jaką należy zachować, to w przypadku 18 i odpowiedniej opony bedzie wg mnie w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląd felgi jest zalezny tylko do zastosowanej wysokosci opony, krązy po necie takie zdjecie felgi 16ki z audi, z opona 55/205 i 35/195, nagle ta felga zaczyna wygladać:wink:

masz rację opona bardzo dużo robi znajomy ma RH ZW1 ale opony balon i z d*py to wygląda

---------- Post dopisany 21-10-2013 at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2013 at 13:09 ----------

W sobotę wpadły ledy i oto efekt mojej pracy, jest jasno jak w dzień mega efekt nie spodziewałem się że aż tak będzie dawało :naughty:

9q8s.jpg

ei9p.jpg

wymieniłem również plastiki bo moje były porysowane i połamane :facepalm: teraz jest malina :banan:

bdz4.jpg

do ogarnięcia w tym roku zostało jeszcze:

-maskownice Bose

-resztę plastików (które moim zdanie są złe, ma być igła )

-wymiana przednich głośników na Bose

no i oczywiście przygotowanie do zimy zakonserwowanie gwintu, nowe gumy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląd felgi jest zalezny tylko do zastosowanej wysokosci opony, krązy po necie takie zdjecie felgi 16ki z audi, z opona 55/205 i 35/195, nagle ta felga zaczyna wygladać:wink:

masz rację opona bardzo dużo robi znajomy ma RH ZW1 ale opony balon i z d*py to wygląda

---------- Post dopisany 21-10-2013 at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2013 at 13:09 ----------

W sobotę wpadły ledy i oto efekt mojej pracy, jest jasno jak w dzień mega efekt nie spodziewałem się że aż tak będzie dawało :naughty:

http://imageshack.us/a/img405/7773/9q8s.jpg

http://imageshack.us/a/img593/989/ei9p.jpg

wymieniłem również plastiki bo moje były porysowane i połamane :facepalm: teraz jest malina :banan:

http://imageshack.us/a/img198/764/bdz4.jpg

do ogarnięcia w tym roku zostało jeszcze:

-maskownice Bose

-resztę plastików (które moim zdanie są złe, ma być igła )

-wymiana przednich głośników na Bose

no i oczywiście przygotowanie do zimy zakonserwowanie gwintu, nowe gumy :wink:

Powiem Ci że środek wygląda za***iście :jerk::shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszła paka z głośnikami BOSE przód w końcu mam kompletny system BOSE :banan:

5n86.jpg

0if1.jpg

po montażu głośników przednich zabrałem się za wymianę maskownic na te z napisem BOSE :decayed: zdążyłem ogarnąć tylko jeden boczek bo przyszła noc jutro skończę i zapodam fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak gra Ci teraz to bose?? jest duza roznica niz na nokii? do wymiany na bose wysrczy tylko zmienic glosniki czy cos jeszcze trzeba przy symphony I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak gra Ci teraz to bose?? jest duza roznica niz na nokii? do wymiany na bose wysrczy tylko zmienic glosniki czy cos jeszcze trzeba przy symphony I

Gra dużo lepiej według mnie oczywiście, ja miałem bose ale wszystko oprócz przodu zorientowałem się dopiero jak gwint pakowałem że na subie pisze Bose no i na reszcie głośników oprócz przodu oczywiście ktoś musiał się pobawić w zmianę ale jej nie dokończył to do radia to zmieniłem vagiem na BOSE i tyle wsio zaerdala ładnie :naughty:

---------- Post dopisany 25-10-2013 at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany 24-10-2013 at 19:20 ----------

A wiec dzisiaj zabrałem się za montaż RNS-e :decayed: Jestem mega zadowolony auto w środku od razu odmłodniało :naughty:

RNE-e + antena GPS i przejściówki

jstx.jpg

takie tam za okienka :naughty:

3k8a.jpg

i oto efekt końcowy :banan:

knal.jpg

Wszystko śmiga jak trzeba jedynie do zrobienia zostały komunikaty na FIS-ie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rns-e z bose robi robote :naughty:

Na tych zegarach jak pamiętam nie będzie info z radia :decayed:, przynajmniej u mnie nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rns-e z bose robi robote :naughty:

Na tych zegarach jak pamiętam nie będzie info z radia :decayed:, przynajmniej u mnie nie...

Nie będzie na tych to wiem :wink: ale będzie na S6 hihi :naughty:

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

za szybko modzisz :decayed: za pół roku auto na sprzedaż bo nie ma co robić i gdzie dłubać :grin:

ostatnio była debata czy nie zmienićna młodszą gablotę, ale postanowiłem że B5 zostaje wiec dla tego dalej się modzi hehe Czorny jeszcze coś tam zostało do modzenia na przyszły sezon :naughty:

---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ----------

Wyleciały Katy i zamontowałem ori końcowy wydech bo Remus nie bardzo mi pasił i nie dało się go idealnie spasować z tyłem wiec ori + końcówki takie jak u Cymka :naughty:

końcówki

5s8w.jpg

dny4.jpg

A to przymiarka docelowo będą bardziej schowane i tu również pytanie ? Dać je równo czy tak jak ori jeden bardziej schowany zeby była linia ? :wink:

fhpo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio była debata czy nie zmienićna młodszą gablotę, ale postanowiłem że B5 zostaje wiec dla tego dalej się modzi hehe
śmieszny jesteś zato co w pakowałeś miałbyś o 6 lat młotrzego. ale można robic z taczki polew.gif

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio była debata czy nie zmienićna młodszą gablotę, ale postanowiłem że B5 zostaje wiec dla tego dalej się modzi hehe
śmieszny jesteś zato co w pakowałeś miałbyś o 6 lat młotrzego. ale można robic z taczki http://a4-klub.pl/images/smilies_smf/polew.gif

:decayed:

hehe Lubie to ! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak zmieniales kodowanie w symphony na bose?? niestety w rnse nie bedziesz mial komunikacji ze swoim licznikiem bo tam po canie idzie i chyba tylko emulator cie ratuje ktory kosztuje chyba 200 zl :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...