Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE


Mati_23

Rekomendowane odpowiedzi

Z dystansem 20mm przy 10j jest et25

cóż jakoś się to ogarnie mam nadzieje :naughty: zresztą czego się nie robi dla erdolnięcia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem ze bierzesz te fele?

Krzychu biorę tylko dam ci znać do niedzieli bo muszę zobaczyć ile mi pójdzie na materiały do mieszkania :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 10j z tyłu na SS musiałbyś mieć ET ok.20-22...tak wczoraj liczyłem. Ja mam przy 9J ET34 i jest ok 0,5cm do springa.

U siebie miałem 10J i ET 29. Na styk :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 10j z tyłu na SS musiałbyś mieć ET ok.20-22...tak wczoraj liczyłem. Ja mam przy 9J ET34 i jest ok 0,5cm do springa.

U siebie miałem 10J i ET 29. Na styk :decayed:

No i dało się jeździ dało hehe :naughty:

---------- Post dopisany 12-10-2013 at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany 10-10-2013 at 19:39 ----------

---------- Post dopisany 13-10-2013 at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany 12-10-2013 at 10:43 ----------

Sobotnie rezanie z kolegą Michałem wymiana wiązki na nową + Fis + podświetlenie przednich nóg :wink:

po rozbiórce wnętrza

zpei.jpg

z6q1.jpg

stara wiązka nie wiem co za debil posiekał ją a potem łatał :facepalm:

wju8.jpg

wszystko ładnie poskładane na przodzie zrobiłem od razu podświetlenie nóg pasażera i kierowcy po otwarciu drzwi :decayed:

tgjv.jpg

no i w końcu na Fis-ie wyświetla mi info z radyjka

55vg.jpg

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowilem ze sie da info bez zbednych gratow. trzy kabelki i wsio gra. cacy robota i oko cieszy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowilem ze sie da info bez zbednych gratow. trzy kabelki i wsio gra. cacy robota i oko cieszy :naughty:

co racja to racja dzięki za pomoc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany obecnie mam wkładkę k&n jest sens założyć stozek? Np. Pipercross.

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

ja chyba się zdecyduję na Pipercross bo słyszałem sporo dobrych słów na jego temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko panowie pamiętajcie jak chcecie wsadzić filtr typu pipercross to i tip z kwasu by się przydał. Ja miałem chwilkę pipercrossa u siebie, nie miałem tipy więc go wywaliłem. Dźwięk jest naprawdę bardzo miły dla ucha :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko panowie pamiętajcie jak chcecie wsadzić filtr typu pipercross to i tip z kwasu by się przydał. Ja miałem chwilkę pipercrossa u siebie, nie miałem tipy więc go wywaliłem. Dźwięk jest naprawdę bardzo miły dla ucha :naughty:

dzięki za info :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 2.8 nie trzeba żadnego tipa, jak chcesz stożek to wkładaj normalnie tylko dobrze go odizoluj od kolektora. Jednak najlepsze rozwiązanie to seryjna puszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 2.8 nie trzeba żadnego tipa, jak chcesz stożek to wkładaj normalnie tylko dobrze go odizoluj od kolektora. Jednak najlepsze rozwiązanie to seryjna puszka.

wezmę to pod uwagę dzięki za info na razie tylko się orientuje w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez dziękować ale u mnie to chyba tylko aspekt wizualny skoro mam juz filtr k&n. Muszę cos pomyśleć nad wyglądem pod maska :)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się rozglądać za nowym kołem na przyszły sezon musi być z pierdolnięciem w grę wchodzi 18 i 19 jakieś propozycje :wink:???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...