Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE


Mati_23

Rekomendowane odpowiedzi

Pytales w Dlugomilowicach? Dobre stolki:)

no muszę się tam jeszcze wybrać a znasz konkretny adres jak tak to napisz na PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo wygodniejsze te Ricardo w porównianiu do zwykłych kubłów? :naughty: Wyglądają za***iście :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo wygodniejsze te Ricardo w porównianiu do zwykłych kubłów? :naughty: Wyglądają za***iście :decayed:

porównania dla dla mnie nie ma bo tego nie da się porównać hehe jak dla mnie są mega wygodne i te trzymanie na zakrętach mega sprawa :decayed:

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

przejrzałem wszystkie posty kurde... co za auto.!! za***iste:)

a dziękuje powoli jakoś się działa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie myslcie ze takie oh i ah sa ricardo ogolnie pod wzgledem siedzenia, trzymanie maja podobne do kubelkow gdyby te boczki byly w nich regulowwne to bylo by coś :) ale za to wygląd nadrabia :kox:

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie myslcie ze takie oh i ah sa ricardo ogolnie pod wzgledem siedzenia, trzymanie maja podobne do kubelkow gdyby te boczki byly w nich regulowwne to bylo by coś :) ale za to wygląd nadrabia :kox:

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

no masz rację wygląd jest mega a co do kubłów to mi siedzi się troszkę lepiej niż w zwykłych ale to moje zdanie :decayed:

no i elektryka a nie kręcenie to jest plus duży dla mnie fakt jak bym miał kubły z ele to w sumie bym nie zmieniał ale cóż jednak wygląd swoje robi i sam fakt emblematu RECARO :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna bestia, ten zderzak by mi pasował :naughty:

Powiedz jak wygląda sytuacja z Twoim silnikiem bo duzo osób poleca te motory a jak to sie ma do eksploatacji, jakie koszty rozrządu i moze cos tam jeszcze opowiedz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna bestia, ten zderzak by mi pasował :naughty:

Powiedz jak wygląda sytuacja z Twoim silnikiem bo duzo osób poleca te motory a jak to sie ma do eksploatacji, jakie koszty rozrządu i moze cos tam jeszcze opowiedz :wink:

hehe jak masz z S4 w moim kolorze to się mogę zamienić hehe, a co to silnika to 193 km mi wystarczy kultura pracy jest ok no i dźwięk jest super , wiadomo jeżeli robisz sobie wszystko sam tak jak ja w większości to cenny części nie są spore jak na ten silnik :wink: a jest to moje 2 auto z 2.8 i jestem zadowolony :decayed:

---------- Post dopisany 18-09-2013 at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2013 at 21:25 ----------

A wiec dzisiaj wpadły boczki bagażnika z polifta modzik bardziej funkcjonalny w moim zaczepy urwane byly :facepalm:

7weu.jpg

2p13.jpg

d5a5.jpg

---------- Post dopisany 20-09-2013 at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany 18-09-2013 at 20:28 ----------

Panowie szukam jakiegoś końcowego tłumika z ładnymi końcówkami i basowym brzmieniem może ktoś coś poleci wole sprawdzoną rzecz że tak powiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna bestia, ten zderzak by mi pasował :naughty:

Powiedz jak wygląda sytuacja z Twoim silnikiem bo duzo osób poleca te motory a jak to sie ma do eksploatacji, jakie koszty rozrządu i moze cos tam jeszcze opowiedz :wink:

hehe jak masz z S4 w moim kolorze to się mogę zamienić hehe, a co to silnika to 193 km mi wystarczy kultura pracy jest ok no i dźwięk jest super , wiadomo jeżeli robisz sobie wszystko sam tak jak ja w większości to cenny części nie są spore jak na ten silnik :wink: a jest to moje 2 auto z 2.8 i jestem zadowolony :decayed:

---------- Post dopisany 18-09-2013 at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2013 at 21:25 ----------

A wiec dzisiaj wpadły boczki bagażnika z polifta modzik bardziej funkcjonalny w moim zaczepy urwane byly :facepalm:

http://imageshack.us/a/img21/9379/7weu.jpg

http://imageshack.us/a/img14/4864/2p13.jpg

http://imageshack.us/a/img534/1107/d5a5.jpg

---------- Post dopisany 20-09-2013 at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany 18-09-2013 at 20:28 ----------

Panowie szukam jakiegoś końcowego tłumika z ładnymi końcówkami i basowym brzmieniem może ktoś coś poleci wole sprawdzoną rzecz że tak powiem :wink:

ładnie przywracasz mu życie:naughty:

co do 2.8 to dobry silnik który nawet gdy padnie, mozna bardzo tanio kupić na rynku wtórnym:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tlumika napisz do firmy RM Motors . Znajomy ma od nich w golfie 2 VR6 i dzwiek jest mega. A to ten sam silnik. Oni robia wydech pod klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tlumika napisz do firmy RM Motors . Znajomy ma od nich w golfie 2 VR6 i dzwiek jest mega. A to ten sam silnik. Oni robia wydech pod klienta.

chyba trochę inny motor jednak V a VR:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast katów 2x przeloty, zamiast srodkowego przelot, a w tylny wspawaj dwie rury jak wuja czorny:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast katów 2x przeloty, zamiast srodkowego przelot, a w tylny wspawaj dwie rury jak wuja czorny:decayed:

dokładnie, i do Vki polecam jeszcze Pipercrossa, założyłem u siebie i od 3 tys obr dźwięk jest mega:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...