Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE


Mati_23

Rekomendowane odpowiedzi

bierz od tomcia, cały sezon przejżdziłem, 13mm pasuje na oś w A4, bo były głosy że min 15mm do A4, ale te mają wewnetrze wyżłobienie i idealnie pasują, na tył mozesz dać wiecej, przy et45+15 dla 8,5" jest na równo ale mozna by z powodzeniem dać 17mm, to u ciebie przy et48+15 bedzie et33, wiec pewnie schowają sie minimalnie

czyli smiało na przód moge dac 13 mm a na tył15 mm???

chodzi mi o to żeby było wszystko na cacy :decayed:

---------- Post dopisany 18-04-2013 at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2013 at 14:40 ----------

A oto przyszły długo oczekiwane dekle :decayed:

przed złożeniem

wp000365k.jpg

po złożeniu plus OOOO w czerwień :naughty:

wp000368b.jpg

i jak się to widzi pany

oto felga rowki gdzie czerwone będą poprawiane i jeszcze raz poleci polerowanko :naughty:

wp000373.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to zostanie z tymi czerwonym rowkami to festyn będzie jak nie wiem:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to zostanie z tymi czerwonym rowkami to festyn będzie jak nie wiem:kwasny:

Zostaną czerwone bo mi się podoba i taki był plan :wink: , nie każdemu się musi podobać i oto zresztą w tym chodzi, autko w tym sezonie z akcentami czerwonymi miało być i takie będzie :decayed:

po za tym efekt koncowy dopiero będzie na aucie, a co do zakładania nie wsadzam na kozie, dopiero dam jak będzie gwint

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B.dobra rozkmina z tymi czerwonymi wstawkami:thumbup1:

a tak jakoś miałem wizję zobaczymy jak się wszystko spasuje na aucie

---------- Post dopisany 26-04-2013 at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2013 at 21:12 ----------

A wiec wczoraj przyszła kolejna paczuszka i powoli wszystko już się układa w całość, czeka jeszcze na oponki i sezon czas otworzyć

zdecydowałem się w końcu na dystans 13 MM przód i 15 MM tył

wp000378.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po za tym efekt koncowy dopiero będzie na aucie, a co do zakładania nie wsadzam na kozie, dopiero dam jak będzie gwint

To kiedy gwint i sesyja:decayed:

Fajny pomysł na felge:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po za tym efekt koncowy dopiero będzie na aucie, a co do zakładania nie wsadzam na kozie, dopiero dam jak będzie gwint

To kiedy gwint i sesyja:decayed:

Fajny pomysł na felge:thumbup1:

no myślę że za tydzień już będzie wszystko gites

---------- Post dopisany 14-05-2013 at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2013 at 13:14 ----------

dzisiaj w końcu temat felg został zakończony oto efekt do pomalowania okienek użyłem czerwonego PlastiDipa i muszę przyznać że bardzo ładnie to wyszło

wp000406t.jpg

wp000407k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...