Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE


Mati_23

Rekomendowane odpowiedzi

Mati a co z listwami? Malowałeś drzwi czy co robiłeś? Ciekawi mnie bo sam bym chciał je usunąć :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati a co z listwami? Malowałeś drzwi czy co robiłeś? Ciekawi mnie bo sam bym chciał je usunąć :facepalm:

hej powiem ci że zabieram się za to w tym tygodniu jak już będzie ładna pogoda mam nadzieje, od razu dam ci znać co i jak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati a co z listwami? Malowałeś drzwi czy co robiłeś? Ciekawi mnie bo sam bym chciał je usunąć :facepalm:

hej powiem ci że zabieram się za to w tym tygodniu jak już będzie ładna pogoda mam nadzieje, od razu dam ci znać co i jak :decayed:

Super to czekam na informacje :oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no konkret ale na żywo lepiej wygląda nawet z tym zielonym zderzakiem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no konkret ale na żywo lepiej wygląda nawet z tym zielonym zderzakiem:decayed:

no może zostawię sobie tą zieleń hehe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całego dawaj w tą zieleń :decayed:

o albo całego w zieleń będzie coś innego hehe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił lusterka i klamki w tą zieleń...będzie kosa tak czy siak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajka środek:jerk: zazdroszcze zdesia :decayed:

wszystko powoli i efekt jest :) jak patrzę na fotki z początku autka a teraz to nie wieże, inne auto

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo, jest mega:shock3:

A dziękuje, obecnie czekam aż pogoda się ustabilizuje, i zabieram się za montaż zdesia S4,lotki Rs4, gwintu, zbiorniczka sprysków+ sprysków, xenonu, i oczywiście wpadnie nowa felga na ten sezon + nowe oponki, a wiec sporo pracy ale się ogarnie na koniec auto do lakierni :decayed:

bogacz:slina::oklasky:

:decayed:

hehe :decayed:

Graty były zbierane od jesieni do teraz, powoli wszystko się uzbierało, jak bym miał robić zakupy naraz to bym chyba finansowo nie wyrobił :facepalm:

---------- Post dopisany 01-04-2013 at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2013 at 10:36 ----------

A więc wykorzystałem ładną pogodę i wymieniłem nadkola na nowe nie popękane, oraz zamontowałem zdeś z S4 :decayed: wiadomo kiedyś pójdzie w kolor

fotki :

http://imageshack.us/a/img202/1760/wp000346l.jpg

http://imageshack.us/a/img560/581/wp000345q.jpg

a to już po ataku zimy :decayed:

http://imageshack.us/a/img818/2953/sam0351k.jpg

:oklasky::ok2:uno perfecto:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a wiec ostatnia sprawa muszę kupić dystanse i chciałem na przód 13mm tył 15mm Et mam 48 wiec myślę że będzie ok oponki wpadną 215/40 tylko kwestia czy na pewno dobrze kminie z dystansami i pytanie czy mogą być te z aukcji czy szukać coś innego

DYSTANSE 13MM AUDI, VW 57,1 5X112, 5X100 + ŚRUBY (3175839324) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

DYSTANSE 15MM AUDI, VW 57,1 5X112, 5X100 + ŚRUBY (3175839381) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati ja kupowalem dystanse 15mm do zimowek u niego i narazie 0 problemów z nimi:) wszystko gra:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati ja kupowalem dystanse 15mm do zimowek u niego i narazie 0 problemów z nimi:) wszystko gra:)

no to spoko o to mi chodziło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz od tomcia, cały sezon przejżdziłem, 13mm pasuje na oś w A4, bo były głosy że min 15mm do A4, ale te mają wewnetrze wyżłobienie i idealnie pasują, na tył mozesz dać wiecej, przy et45+15 dla 8,5" jest na równo ale mozna by z powodzeniem dać 17mm, to u ciebie przy et48+15 bedzie et33, wiec pewnie schowają sie minimalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi, 13 weszły Ci na tył? U mnie barkuje jakieś 1-2mm, a chyba mam taki same dystanse :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Quattro z tyłu jest inaczej:naughty: 13 i 15ka wejdzie, ale sądze że do oski też wejdą te co mam:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...