Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE


Mati_23

Rekomendowane odpowiedzi

albo grubo albo w cale:grin:

no tak co racja to racja :naughty:

ale w najgorszym przypadku 215/40 da radę ??? nie wiem też co za oponkę wybrać zapodasz parę propozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

215/35 to moje poprzednie opony

tak to wyglądało na 8,5 calach

image.jpg

---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ----------

i jak dla mnie nie bardzo dało się jeździc:grin:

albo wygląd, albo prowadzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo grubo albo w cale:grin:

no tak co racja to racja :naughty:

ale w najgorszym przypadku 215/40 da radę ??? nie wiem też co za oponkę wybrać zapodasz parę propozycji

215/40 na 8" też da rade, ale fotki nie mam, napewno będzie lepiej w kwestii prowadzenia jak na 205/40:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jednak jakoś 215 przemawiają :naughty:

tylko panowie co polecacie za oponki w miarę dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tanszych a dobrych Nankang dobre sa i ladnie sie naciagaja. sam bede takie zakladal na moje 19:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tanszych a dobrych Nankang dobre sa i ladnie sie naciagaja. sam bede takie zakladal na moje 19:-D

kurde a masz fotki swojej furki na tych 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh aktualnie brak bo felgi dopiero kupione na sezon. kolka z x5 bmw beda. oponki musze kupic i dystanse jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe michał nie panikuj nie monoblock, były ale sprzedałem bo za dużo ludzi to już ma, hehe :naughty:

a te felgi też mają ale nie w takim wydaniu przynajmniej nie widziałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idziesz kolego grubo. super projekt. z moca nie ma bardzo co grzebac ale za to optyka idzie w mega plus. dekory walnij w carbon lakierowany bedzie jak w s4 czy rs4. lakier to lz5l? bo chyba taki jak u mnie. super kolor jak sie do wypoleruje robi robote. daj fote daszka rs i linka z kad kupowales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]

idziesz kolego grubo. super projekt. z moca nie ma bardzo co grzebac ale za to optyka idzie w mega plus. dekory walnij w carbon lakierowany bedzie jak w s4 czy rs4. lakier to lz5l? bo chyba taki jak u mnie. super kolor jak sie do wypoleruje robi robote. daj fote daszka rs i linka z kad kupowales

lotkę zakupiłem tutaj

AUDI A4 B5 1995-2001 AVANT SPOILER RS4 look TUNING (2930171179) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale jeszcze tu jest widzę

AUDI A4 B5 AVANT RS4 LINE SPOILER LOTKA GT SHOP (2989318025) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

zdjęcia nie zrobię bo leży u kolegi lakiernika :decayed:

co do lakieru to dokładnie ten, powiem ci jak umyje to już się mieni tak że głowa mała a po polerce to będzie miazga

co do mocy to wiadomo 2.8 nic się nie porobi ale chciałem ten silnik bo ma swoją moc no i V6 :naughty:

jak już wszystko się powoli ogarnie a mocy zabranie to swap 1.8 180 a potem to już bedzie co robić :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę 2lotki juz w gronie :)

łukasz zakupiłeś lotkę ??? no i git lotka robi robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem efektu z zamontowana lotka. bo te lotki z allegro to jakos nie przekonuja, jak by bylo ladnie to z checia sam bym do swojej zalozyl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem efektu z zamontowana lotka. bo te lotki z allegro to jakos nie przekonuja, jak by bylo ladnie to z checia sam bym do swojej zalozyl :)

nie są złe tylko trzeba je umiejętnie przykleić:wink: moja od 2008r na aucie i jak miałbym kupowac poraz kolejny to tez bym kupił:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym przykleic? Klej do szyb? Może ktoś napisze instrukcje w dziale zrób to sam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym przykleic? Klej do szyb? Może ktoś napisze instrukcje w dziale zrób to sam :D

z tego co pisałem do paru ludzi to klej do szyb i taśma dwu strona i wszystko ładnie leży wiadomo lepiej położyć coś ciężkiego na lotkę zanim klej zwiąże a potem już sama radość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę 2lotki juz w gronie :)

łukasz zakupiłeś lotkę ??? no i git lotka robi robotę

Juz dawno i dokladnei lotaka musi byc bo bez niej ani rusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...