Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE


Mati_23

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe oblicze wetrza :polew:

Mati kolejny raz mnie pobiłes :decayed:

ble ble już poprawiłem hehe :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze fotka drzwi :wink:

ale jeszcze nie w aucie :polew:

http://imageshack.us/a/img832/1747/sam0319p.jpg

czym rączki malowałeś?

pistoletem?

wszystko co malowane to pistoletem kolego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie podziękowania dla najlepszego kolegi?:grin::grin: heh żartuje no ale na żywo wygląda kozacko:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie podziękowania dla najlepszego kolegi?:grin::grin: heh żartuje no ale na żywo wygląda kozacko:decayed:

Podziękowania dla Majka za pomoc w ogarnięciu gratów :P cwaniaczek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiany na wielki "+". a bynajmniej bardzo dużo zmian względem oryginału przedliftowego;) podrzuć zdjęcia w dzień jak to wszystko wygląda, bo noc zdjęciom nie służy. ps. a jeszcze jakiś czas temu jarałem się h&r-30 plus 18" w twojej furze, aż strach pomyśleć z czym wyskoczysz na sezon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiany na wielki "+". a bynajmniej bardzo dużo zmian względem oryginału przedliftowego;) podrzuć zdjęcia w dzień jak to wszystko wygląda, bo noc zdjęciom nie służy. ps. a jeszcze jakiś czas temu jarałem się h&r-30 plus 18" w twojej furze, aż strach pomyśleć z czym wyskoczysz na sezon ;)

A dziękuje bardzo, no na sezon będzie grubo na pewno :) a fotki zapodam za dnia również :wink:

---------- Post dopisany 19-03-2013 at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany 18-03-2013 at 22:14 ----------

Fotki w dzień :

sam0335l.jpg

sam0333io.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tak powiem wnętrze już jest polift wiec cieszy ok, obecnie w środku tylko wymiana foteli na Recaro, albo te dam bo obszycia na nowo, jakieś dywaniki i będzie koniec, zabieram się za rezanie z zewnątrz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze :slina:, po założeniu fantów na zewnątrz będzie malina.

Poka w końcu te fele:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze :slina:, po założeniu fantów na zewnątrz będzie malina.

Poka w końcu te fele:whistling:

Pokaże już jak będą siedziały już na aucie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo, jest mega:shock3:

A dziękuje, obecnie czekam aż pogoda się ustabilizuje, i zabieram się za montaż zdesia S4,lotki Rs4, gwintu, zbiorniczka sprysków+ sprysków, xenonu, i oczywiście wpadnie nowa felga na ten sezon + nowe oponki, a wiec sporo pracy ale się ogarnie na koniec auto do lakierni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo, jest mega:shock3:

A dziękuje, obecnie czekam aż pogoda się ustabilizuje, i zabieram się za montaż zdesia S4,lotki Rs4, gwintu, zbiorniczka sprysków+ sprysków, xenonu, i oczywiście wpadnie nowa felga na ten sezon + nowe oponki, a wiec sporo pracy ale się ogarnie na koniec auto do lakierni :decayed:

bogacz:slina::oklasky:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo, jest mega:shock3:

A dziękuje, obecnie czekam aż pogoda się ustabilizuje, i zabieram się za montaż zdesia S4,lotki Rs4, gwintu, zbiorniczka sprysków+ sprysków, xenonu, i oczywiście wpadnie nowa felga na ten sezon + nowe oponki, a wiec sporo pracy ale się ogarnie na koniec auto do lakierni :decayed:

bogacz:slina::oklasky:

:decayed:

hehe :decayed:

Graty były zbierane od jesieni do teraz, powoli wszystko się uzbierało, jak bym miał robić zakupy naraz to bym chyba finansowo nie wyrobił :facepalm:

---------- Post dopisany 01-04-2013 at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2013 at 10:36 ----------

A więc wykorzystałem ładną pogodę i wymieniłem nadkola na nowe nie popękane, oraz zamontowałem zdeś z S4 :decayed: wiadomo kiedyś pójdzie w kolor

fotki :

wp000346l.jpg

wp000345q.jpg

a to już po ataku zimy :decayed:

sam0351k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdesio jak zawsze robi mega robote:thumbup1:

A spryski gdzie:whistling:

zbiorniczek zamontowany pod spryski, a spryski w drodze, zaślepki kupione w aso nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...