Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE


Mati_23

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli rozumiem szału nie ma d*py nie urywa :grin:

z wypolerowanym rantem nawet nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i szału nie ma ale mi się te merce podobają :decayed: a co jakaś okazja po taniości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s29.postimg.org/xszrxwvf7/indeks.jpg

:) WIEM JEST DROGA ALE WARTO POMAŻYC

Akurat mi średnio leży ta fela :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

Może i szału nie ma ale mi się te merce podobają :decayed: a co jakaś okazja po taniości?

tak po prostu szukam jakiejś felgi na nowy sezon :wink: i te merce mnie zaciekawiły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze mnie po prostu rozwala na łopatki ;) czerwony za***iście się komponuje z czarnym

A co do felgi może trochę odklepane ale:

FELGA ALUMINIOWA VW 5x112 8,5x18ET35 PORSCHE DESIG (3843908544) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :whistling:

Dużo kombinowania z RNS-E? wyświetla w FISie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta felga jakos nie robi mnie. Te merce co mial czorny07 owszem. Mysl nad tymi 3sdm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie merce na alledrogo :wink: macałem te koła w Nysie u Czornego właśnie i mnie zaczarowały :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta felga jakos nie robi mnie. Te merce co mial czorny07 owszem. Mysl nad tymi 3sdm

rozchodzi się o kaskę chęć zmiany na coś innego ale cenowo musi być nie za drogo, remont mieszkania sporo osłabił finanse :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale taniocha, jak ja takich szukałem to nie było w tej kasie, a tu jeszcze 19' :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati podaj fundusz na kola i rozmiar jaki chcesz cos poszukamy:) Może cos jak artec p tylko ze jedno czesciowe no ale 17" Felgi ARTEC PA 17" 8J ET60 5x112 (3871575870) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...