Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF] Nasze A4 2.4 V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na początek rzuce pare fotek.

Jest jeszcze sporo rzeczy do dopracowania (większych i mniejszych), ale pomału wychodzimy na prostą ;)

Zmian chyba było całkiem sporo i jak skończymy z częścia praktyczną to postaramy się wszystko opisać.

audi_a4_1.jpg

audi_a4_2.jpg

Opublikowano

fajna audi :) felgi :th:

Opublikowano

Fajny samolot.

Opublikowano

:blink: No dobra koledzy pochwalili to ja trochę prawdy powiem :polew: Nie no moja opinia jest następująca: Tragedii nie ma :tongue4: Ale...

minusy:

- zderzak na tyłku... Zbyt masywny, dziwny kształt (nie było czegoś delikatniejszego?)

- lampy przednie (bo to jakieś ringi chyba, a nie FK itp.) wsadź valeo :wink4:

może być:

= zderzak przedni, chociaż też ciut zbyt masywny, ale jakbyś założył mniej masywny to progi też musiałbyś wsadzić inne, a tak jakoś to się zgrywa całkiem spoko :wink4:

= lampy tył, do tego wyglądu (tuningu) pasują, chociaż tu ludzie wolą inne

= grill - jak wyżej do całości pasuje

plusy:

+ Modelka na zdjęciach niżej :th: Dlaczego jej nie ma przy Audiczce :naughty: Poprosimy o większe foto bo tam zbyt mała i nie widać jej dokładnie ( podkreślam chodzi mi o modelkę w mini a nie o tego "modela" :tongue4: )

+ felgi :th: kozak :kox:

+ ściema szybek

+ ogólnie całkiem spoko wykonanie, niektórym może się nie podobać, ale wg mnie jest ok, wszystko jakoś tak do siebie nawet pasuje (jedynie zderzak na tyłku mi nie pasi)

+ ogromny plus że nie założyłeś spoilera, mam nadzieję że tego nie zrobisz :wink4:

+ ... modelka na fotkach niżej :naughty:

Podsumowując furka całkiem spoko, na żywca pewnie robi robotę i wyrywa takie modelki na mieście :naughty: Pokaż foty wnętrza, zobaczymy co tam zmajstrowałeś :przebiegly:[br]Dopisany: 01 Maj 2008, 23:20 _________________________________________________Ale wypracowanie mi wyszło :polew:

Opublikowano

jak dla mnie to te felgi sa zadelikatne do zamasywnej budy

Opublikowano

jak byś zmienił zderzaki to by było miód ;) a tak to troche wt zalatuje. ogólnie fajne autko

Opublikowano

przod wyglada bardzo ciekawie-lampy pasuja do koncepcji calego samochodu, ale tyl mi jakos nie pasi, te lampy mi wyjatkowo nie podchodza (nie koniecznie ori, ale jakies miej lexusowe) i w tak zrobionym aucie to by juz pasowalo klape wygładzić

+ za zostawienie znaczka :naughty:

Opublikowano

Jak zobaczyłem pierwszą fotę to pomyślałem , teraz Ci pojadą , ale jednak nie . Dla mnie za ciężko jak dla tego nadwozia , koło OK natomiast ja poświęciłbym kilka wieczorów na demontaż , ale szacun :hi:

Opublikowano

wsadziles troche drobnych w to autko no i efekt jest :th: dla mnie fajna niunia.aczkolwiek wszystko jest kwestia gustu.

Opublikowano
  • Autor

:blink: No dobra koledzy pochwalili to ja trochę prawdy powiem :polew: Nie no moja opinia jest następująca: Tragedii nie ma :tongue4: Ale...

minusy:

- zderzak na tyłku... Zbyt masywny, dziwny kształt (nie było czegoś delikatniejszego?)

- lampy przednie (bo to jakieś ringi chyba, a nie FK itp.) wsadź valeo :wink4:

może być:

= zderzak przedni, chociaż też ciut zbyt masywny, ale jakbyś założył mniej masywny to progi też musiałbyś wsadzić inne, a tak jakoś to się zgrywa całkiem spoko :wink4:

= lampy tył, do tego wyglądu (tuningu) pasują, chociaż tu ludzie wolą inne

= grill - jak wyżej do całości pasuje

jak byś zmienił zderzaki to by było miód ;) a tak to troche wt zalatuje. ogólnie fajne autko

Więc:

- lampy kwestai gustu - myślę, że do tej koncepcji pasują.

- spojlera nie będzie :)

- zderzak z tyłu się "złamie", gdy dokończymy układ wydechowy, a właściwie zostały już tylko końcówki do wystrugania.

- jak dla mnie A4 nie należy do lekkich aut i dlatego też "masywność" zderzaków - ważne, że się całość zgrywa.

W kwestii wyjaśnienia - nie jest to żaden gotowy body kit tylko własny projekt - dużo czasu przy VT ;)

jak dla mnie to te felgi sa zadelikatne do zamasywnej budy

Felgi mogą się wydawać delikatne ale to chyba kwestia zdjęcia.

audi_a4_4.jpg

+ Modelka na zdjęciach niżej :th: Dlaczego jej nie ma przy Audiczce :naughty: Poprosimy o większe foto bo tam zbyt mała i nie widać jej dokładnie ( podkreślam chodzi mi o modelkę w mini a nie o tego "modela" :tongue4: )

Jak skończymy z afdi to może się zgodzi i będzie na fotkach :evil:

A teraz wara od modelki !!! :P

Opublikowano

Jak dla mnie to te zderzaki nie pasują po całości :sick3:

Mnie sie nie podoba :no: popsuta linia nadwozia tak ładnego auta :thumbdown:

Opublikowano

mi sie nawet podoba... jesli chodzi o tylny zderzak to... zrob koncowki tak jak jest w hondzie civik type-r :naughty: , no a przedni zderzak... te halogeny troszke zaduze mi sie wydaje... ;( ale ogolnie autko mi sie podoba :P

Opublikowano

....o Boże :zemdlal:

Opublikowano

....o Boże :zemdlal:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Delikatnie mówiąc wygląd tego auta nie w moim guście :thumbdown:

Opublikowano

Niestety. piszesz, że A4 nie jest lekkim autem, dlatego te masywne zderzaki pasują. Ja odpowiem tak: A4 nie jest lekkim autem - fakt, a te zderzaki wogóle tu nie pasują. poprostu jest bardzo źle. Progi tak samo. Auto zaczyna wyglądać jak kompilacja trabanta z oplem calibrą. Więcej laminatu niż samochodu. Zarzuć jakieś ori zderzaczki w kolorze, a w nich czarne kratki. Zrób coś z progami , lampy na przód ok, choć wolałbym ciemne soczewki, lampy na tył również jakieś dymione i zobaczysz jak ładnie zacznie się srebrny z czarnym kontrastować. Wtedy też sobaczysz, jak za***iste masz felgi, bo teraz one nie leża...

Na to co masz teraz założone pewnie znajdzesz amatora WT a za pieniądze ze sprzedaży zrób to jak należy.

Opublikowano

przerost formy nad treścią, szkoda bo a4 to piękne autko i niewolno mu robic takich rzeczy :bicz:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

jest za***iste... :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mi osobiście się nie podoba, wygląda topornie ( lampy i felgi ok ) a wystarczyło by np. lusterka z kierunkami ładne listwy ozdobne, delikatna końcówka wydechu itd. Po co paskudzić tak ładny samochód, troche finezji.

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.