Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

hahaha to wy wszsyscy gazownicy/?? co robicie na a4klub??

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

lamusy d*pa cicho bo wam tego ogórka w odbyt wsadze na zlocie jak sie spotkamy i bedziecie za***rdalac na golasa hhahaha

A ty to kto z choinki spadłeś. Widzę że poziom wypowiedzi u ciebie jest na bardzo wielkim poziomie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasz poziom to piaskownica sam zobacz jak masz mózg to zrozum pewne kwestie bo ja nic obrazliwego na poczatku nie napisalem i nikt mnie nie przekona ze gaz jest lepszy od benzyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i nikt mnie nie przekona ze gaz jest lepszy od benzyny

nie widze aby ktos tak napisał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos mowi ze gaz jest lepszy od beny?? poprostu obniza koszty poruszania sie samochodem a to czy mu szkodzi czy co to juz sprawa wlasciciela. ja mam gaz i nie mam nic mu do zarzucenia jezdzi pali malo nie bylo problemow a jak bym mial pomyslec ile to bym juz wydal na bene co wyjezdzilem na gazie litrow to a6 juz bym sobie kupil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak ciężko włożyć lpg i zbierać sobie kasę na c6?

Też o tym myślę. Na razie auto zostaje bo trochę muszę nim pojeździć. Tankując i jeżdżąc do pracy spala naprawdę dobrze. Za 30 euro gdzie litr paliwa tankuje po 1,67 E robię 250 KM ++, także naprawdę fajnie spala. We wrześniu będę na tydzień w Polsce więc zrobię chyba silnik, wrzucę brc i będę śmigał. A na C6 będę zbierał :naughty: Tutaj C6 czy B8 to norma :decayed: Chociaż fajnej B5 nie widziałem, może jedną pod pracą w ładnym pomarańczowym kolorze, mam zdjęcie więc mogę wrzucić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wkladaj podtlenek ;p ja za 50 zl robie 200-250 km

50zł robisz 200-250km?

ja za 80 robie 250 moim AFN'em na witaminach :shock3: ale raczej nie blokuje drogi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wkladaj podtlenek ;p ja za 50 zl robie 200-250 km

50zł robisz 200-250km?

ja za 80 robie 250 moim AFN'em na witaminach :shock3: ale raczej nie blokuje drogi :wink:

mało realny wynik z tymi 250km za 50zł:decayed: no chyba że 5 i emeryt na 3tys w trase:kwasny: jak by tak pieknie paliły benzynki to nie podawali by że na pełnym baku robią 500km:banan: tylko jak traktory po 800 i wiecej:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wkladaj podtlenek ;p ja za 50 zl robie 200-250 km

50zł robisz 200-250km?

ja za 80 robie 250 moim AFN'em na witaminach :shock3: ale raczej nie blokuje drogi :wink:

mało realny wynik z tymi 250km za 50zł:decayed: no chyba że 5 i emeryt na 3tys w trase:kwasny: jak by tak pieknie paliły benzynki to nie podawali by że na pełnym baku robią 500km:banan: tylko jak traktory po 800 i wiecej:decayed:

ja swoim traktorem zrobiłem ostatnio na baku 1200 klocków :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam że porządne zapalniczki są na beznyne :decayed::wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoomicon.gif

to zatankuj sobie ta benzyne do silnika spalinowego:facepalm: ja zrobilem ostatnio volvo v70 2.5td 1300kilosow na pelnym baku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za 50zł to aż 120km zrobie :facepalm:

Uroki małych silników :naughty:

W niedzielę parę zdjęć cyknę i coś wrzucę, ciągle puma mnie prześladuje żebym wrzucił koło i gwinta, chyba tak zrobię :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak ciężko włożyć lpg i zbierać sobie kasę na c6?

Też o tym myślę. Na razie auto zostaje bo trochę muszę nim pojeździć. Tankując i jeżdżąc do pracy spala naprawdę dobrze. Za 30 euro gdzie litr paliwa tankuje po 1,67 E robię 250 KM ++, także naprawdę fajnie spala. We wrześniu będę na tydzień w Polsce więc zrobię chyba silnik, wrzucę brc i będę śmigał. A na C6 będę zbierał :naughty: Tutaj C6 czy B8 to norma :decayed: Chociaż fajnej B5 nie widziałem, może jedną pod pracą w ładnym pomarańczowym kolorze, mam zdjęcie więc mogę wrzucić :kox:

Mało Ci pali bo ją za 30 eu moim dieslem robię 300km a na baku to 600+++ więc junior jak Ty to robisz że na baku 1200km ? Gwint zarzuc ale jak chcesz nisko glebic to SS odpusc co nie z znaczy że jest zły, mi na przeglądzie tylne amory pokazały 37% przy obniżeniu 61cm od nadkola do podłoża. Lepiej Kw uzywke szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale koza:facepalm:

tam powinien być napis "Audi comfort park" wtedy by sie wszystko zgadzało:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale koza:facepalm:

tam powinien być napis "Audi comfort park" wtedy by sie wszystko zgadzało:decayed:

Patrząc na niektóre auta na polskich blachach co poruszają się po Niemczech mój rzęch nie jest najgorszy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...