Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
masz gdzieś fotę z bliska tego licznika, chciałbym obadac te ringi:decayed:

Mam tylko po ciemku :wink:

77917979.jpg

Opublikowano
masz gdzieś fotę z bliska tego licznika, chciałbym obadac te ringi:decayed:

Mam tylko po ciemku :wink:

http://img203.imageshack.us/img203/7919/77917979.jpg

za dużo nie widać, ogarnij sobie te klocki do masy i CI przestanie krzyczec:decayed:

Opublikowano
  • Autor
masz gdzieś fotę z bliska tego licznika, chciałbym obadac te ringi:decayed:

Mam tylko po ciemku :wink:

http://img203.imageshack.us/img203/7919/77917979.jpg

za dużo nie widać, ogarnij sobie te klocki do masy i CI przestanie krzyczec:decayed:

Są zmasowane tylko coś nie hula. Karol zepsuł :facepalm::decayed:

Opublikowano
masz gdzieś fotę z bliska tego licznika, chciałbym obadac te ringi:decayed:

Mam tylko po ciemku :wink:

http://img203.imageshack.us/img203/7919/77917979.jpg

za dużo nie widać, ogarnij sobie te klocki do masy i CI przestanie krzyczec:decayed:

Są zmasowane tylko coś nie hula. Karol zepsuł :facepalm::decayed:

a nie da się w vagiem zmienić kodowania licznika, żeby nie było kontrolki od hebli?:decayed:

Opublikowano
masz gdzieś fotę z bliska tego licznika, chciałbym obadac te ringi:decayed:

Mam tylko po ciemku :wink:

http://img203.imageshack.us/img203/7919/77917979.jpg

za dużo nie widać, ogarnij sobie te klocki do masy i CI przestanie krzyczec:decayed:

Są zmasowane tylko coś nie hula. Karol zepsuł :facepalm::decayed:

a nie da się w vagiem zmienić kodowania licznika, żeby nie było kontrolki od hebli?:decayed:

da się, ale to byś musiał jakiś przedliftowy wsad wrzucic, a co za tym idzie, o ile w ogoóle to możliwe to znikną Ci opcje pełnego fisu, ja mam zmasowane czujniki oprócz sprysków, i wszystko hula, być może coś nie styka, albo pin nie ten w czerwonej kosteczce, no chyba, że masz szarą :wink:

Opublikowano

zmiana kodowania licznika powinna wyłączyć sprawdzanie klocków, po co zmieniać wsad?

Opublikowano
zmiana kodowania licznika powinna wyłączyć sprawdzanie klocków, po co zmieniać wsad?

myślałem, że mowa o wsadzie, a jednak kodowane to nie wsad :decayed:

Opublikowano
gdzie z tym śniegiem panie do środka, a gdzie gumofilce? :facepalm::facepalm::decayed:

FIS`a ogarnij bo krzyczy :decayed:

Dywaniki wywaliłem i czekam na gumowe :decayed:Jak pomyślę o tym FISie to mi się odechciewa :facepalm::decayed:

To co ja k**wa mam powiedzieć... :facepalm::facepalm::guma:

Opublikowano
  • Autor

Jest ktoś wstanie powiedzieć jak mogę to ogarnąć. Nie mam zamiaru pakować miski z polifta aby nie wyświetlał błąd :kwasny:

Opublikowano
Jest ktoś wstanie powiedzieć jak mogę to ogarnąć. Nie mam zamiaru pakować miski z polifta aby nie wyświetlał błąd :kwasny:

Napisz w temacie o wymianie FISa co i jak, któryś tam emulator ogarnął.

Opublikowano
  • Autor
Jest ktoś wstanie powiedzieć jak mogę to ogarnąć. Nie mam zamiaru pakować miski z polifta aby nie wyświetlał błąd :kwasny:

Napisz w temacie o wymianie FISa co i jak, któryś tam emulator ogarnął.

:wink:

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:38 ----------

Jest ktoś wstanie powiedzieć jak mogę to ogarnąć. Nie mam zamiaru pakować miski z polifta aby nie wyświetlał błąd :kwasny:

Napisz w temacie o wymianie FISa co i jak, któryś tam emulator ogarnął.

Napisałem :hi:

---------- Post dopisany 01-02-2013 at 01:38 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2013 at 14:05 ----------

Kolejny mały mod, zmiana relingów na chromowane :wink:

Before

img0182ja.jpg

After

img0191fx.jpg

Opublikowano

ładnie tu :) będę śledzić !

kolorek :whistling::slina:

Opublikowano

Zrobiles cos z tymi klockami ?? U mnie tez fis wyje , nosb kazał zrobic zwore na kablach , zrobilem i c**j - krzyczy cały czas :kwasny:

Acha, ładne auto :wink:

Opublikowano

czarne relingi były lepsze :decayed: ale to kwestia gustu :naughty:

Opublikowano
czarne relingi były lepsze :decayed: ale to kwestia gustu :naughty:

moim zdaniem rowniez

Opublikowano
czarne relingi były lepsze :decayed: ale to kwestia gustu :naughty:

moim zdaniem rowniez

Moim też:good: Pasowały do czarnych obramowań szyb:good:

Opublikowano

jakby lustra dał w chromie to juz by mogło lekko zagrac

Opublikowano

A po za tym będą się brudzić bardziej te chromy od tego Śląskiego powietrza:bag:

Opublikowano

U nas do śląskiego powietrza daleko Wandej.:wink:

Spoko te Relingi wyglądają

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.