Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

Moja żona stwierdziła, że w avatarze nawet jakoś ten kolor się prezentuje, ale na zdjęciu już totalna kutasówa :nabijasie::decayed::decayed::decayed:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kolor urywa jajca, nie ma co ! żałuję po dziś dzień że nie trafiłem w takim kolorku :wink:

i byłbyś teraz bez jaj:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kolor urywa jajca, nie ma co ! żałuję po dziś dzień że nie trafiłem w takim kolorku :wink:

i byłbyś teraz bez jaj:polew:

:shock3::shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace trwają. Aktualnie jestem na etapie kładzenia na nowo wiązki audio. Po czym montaż 2DIN i kratek.

30782739.jpg

43019020.jpg

Poprzednik dużo kombinował. Przy każdych drzwiach ucięte kable od głośników. Pełno jakiś przewodów bez końca. Na 2 zdjęciu widać taki czerwony kabel z lewej strony, ucięty w pół i zaklejony. Po co to wszystko :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czerwony według mnie to plus od wzmaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje. Od razu na zapas sobie pociągnę kable jak bym podłączał wzmacniacz.

---------- Post dopisany 26-12-2012 at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany 13-12-2012 at 16:23 ----------

No tak środek poskładany. Zostało jeszcze obszycie kierownicy i pakiet LED. Zdjęcia niebawem jak wszystko skończę. Myślałem nad zmianą felg na lato. Aktualnie leżą RS6 ale wpadł pomysł na takie

dsc93641700x1129a_zps5ddeb1aa.jpg

Zostawić RS czy takie coś pakować? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WhyMe, czyżbyś się czaił na moje flaty? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierunki białe już są. Mam także relingi chrom i obwódki na szyby. Jak by to zrobić? Chrom czy w czerń bądź biel.

Kaju biorę twoje jak coś :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym lusterka w biel dał do białych felg.

znaczki na biało i ramka grila na czorno :decayed:

relingi na biało, hmm nie mam przekonania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo białego będzie wtedy. Koło białe ok ale z pozostałymi elementami delikatnie żeby nie przesadzić. Resztę na czarno bym dał i będzie gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi robił VT z białymi felgami, lustrami i znaczkiem. Hujnia z patatajnia wyjdzie, wieś totalna. Jak się uparłeś na relingi w chromie, to poszukaj też ori ramek dookoła szyb i felgi daj w lustro, albo w jakiś grafit je puść. Chyba, że zostaniesz przy czarnych elementach, no to wtedy możesz je puścić w biel, a tak, to wieś tuning zrobisz, jak za dużo w biel dasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - jak chcesz mieć chromowane relingi to felgi tylko srebrne albo wypolerowane - wtedy ramka i znaczek też zostają chromowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...