Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie prawda. Mateusz też ma z S4 ale przed liftem. Po lifcie jest trochę inna

nie było w S4 B5 nigdy takiej kiery jak ma WhyMe na mały wieloklin, była tylko na dużym wieloklinie, nie ważne czy eSka przed czy po lifcie

gdzieś do przełomu 97/98 roku w zwykłych b5'tkach była montowana po prostu sportowa kiera taką jak ma WhyMe, a potem w opcji była dostępna taka jak jest w eSce (czyli mniejwięcej od momentu kiedy zaczęto robić S4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda. Mateusz też ma z S4 ale przed liftem. Po lifcie jest trochę inna

nie było w S4 B5 nigdy takiej kiery jak ma WhyMe na mały wieloklin, była tylko na dużym wieloklinie, nie ważne czy eSka przed czy po lifcie

gdzieś do przełomu 97/98 roku w zwykłych b5'tkach była montowana po prostu sportowa kiera taką jak ma WhyMe, a potem w opcji była dostępna taka jak jest w eSce (czyli mniejwięcej od momentu kiedy zaczęto robić S4)

Pierwsze słyszę i może masz rację. W każdym razie przyjeło się że to kiera z eski więc każdy tak mówi. Tylko dlaczego jest na niej logo z esy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest logo eski, tylko Audi Sport, można powiedzieć że to pierwowzor S-Lina, który to emblemat eSa potem odziedziczyła jako pierwsza "prawdziwie" sportowa wersja B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ta nowsza, w dodatku w tipie ale gabarytowo była taka sama jak ta która chce mieć teraz whyme, to nie jest ta stara, sam mam taka i w wyposażeniu mam to wyszczególnione że mam sportowa kiere

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

stara z esy ma wytłoczenia na tym pierscieniu , a polift ma siateczke i jest na mały wieloklin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą obyszję tylko Raga już nawet na fejsie nie odpisuje :facepalm:

Chłopie..piszesz, umawiasz się, przekładasz, później w Gracka temacie szukasz obszycia u chłopaków z Carsdreamu..

Jakoś Puma nie ma problemu żeby się skontaktować ze mną. Ja też za nikim biegał nie będę.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą obyszję tylko Raga już nawet na fejsie nie odpisuje :facepalm:

Chłopie..piszesz, umawiasz się, przekładasz, później w Gracka temacie szukasz obszycia u chłopaków z Carsdreamu..

Jakoś Puma nie ma problemu żeby się skontaktować ze mną. Ja też za nikim biegał nie będę.

Pzdr

Wszystko rozwiązane. Jutro wysyłam graty do obszycia. Tylko takie zapytanie jak to będzie wyglądać jak poduszkę mam czarną a obszycie będzie jasne? Nie bardzo mi się to widzi :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko takie zapytanie jak to będzie wyglądać jak poduszkę mam czarną a obszycie będzie jasne? Nie bardzo mi się to widzi :kwasny:

APC i umyj poduszkę. A jeśli masz jakieś wątpliwości i masz być później stękająco niezadowolony to po prostu nie wysyłaj :wink:

0022zvo.jpg

Uprzedzam nastepne pytanie: Kierownicy nie masz ze skóry błyszczącej, ona wyślizgała się przez te 300-400 tysięcy kilometrów które zrobił Twój samochód .

Nie masz ślizgawki na podłokietniku ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest logo eski, tylko Audi Sport, można powiedzieć że to pierwowzor S-Lina, który to emblemat eSa potem odziedziczyła jako pierwsza "prawdziwie" sportowa wersja B5

:drinks: brawo kolego, wkońcu jakieś prawdziwe informacje, a nie jakieś gdybania:thumbup1:

dodam jeszcze od siebie, że taki pierwowzór w B5 nazywany był Sportpaket i był w samochodach od rocznika 97, od modelu B6 nazwa ta zmieniła się na S-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie ostatnio dzwonił koleś od co ma Audi 80 B4 ..i ma 3 ramienną kierę S-line.. jak usłyszał , że S-line to dopiero od 2001 r. to się oburzył bo ma w Briefie napisane , że ma S-line i choy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko takie zapytanie jak to będzie wyglądać jak poduszkę mam czarną a obszycie będzie jasne? Nie bardzo mi się to widzi :kwasny:

APC i umyj poduszkę. A jeśli masz jakieś wątpliwości i masz być później stękająco niezadowolony to po prostu nie wysyłaj :wink:

http://img204.imageshack.us/img204/9186/0022zvo.jpg

Uprzedzam nastepne pytanie: Kierownicy nie masz ze skóry błyszczącej, ona wyślizgała się przez te 300-400 tysięcy kilometrów które zrobił Twój samochód .

Nie masz ślizgawki na podłokietniku ? :naughty:

Chodzi po prostu czy to będzie wyglądać jak obszyjesz mi szarą skórą a air będzie czarny. Paczka do ciebie już została wysłana :wink:

---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

No chyba że jest możliwość obszycia na czarno? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi po prostu czy to będzie wyglądać jak obszyjesz mi szarą skórą a air będzie czarny.

Zadam Ci bardzo ważne pytanie.. gdzie widziałeś żebyśmy obszywali szarą skórą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi po prostu czy to będzie wyglądać jak obszyjesz mi szarą skórą a air będzie czarny.

Zadam Ci bardzo ważne pytanie.. gdzie widziałeś żebyśmy obszywali szarą skórą ?

Hui wie jakie to jest u Gracjana widziałem :decayed:

dsc0464kopiowanie.jpg

:grin::grin::grin::grin:

A jednak to nie szary :przebiegly:

Wybaczcie :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łajmi, powiedz o swoim problemie komuś, może da się jeszcze coś poradzić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łajmi, powiedz o swoim problemie komuś, może da się jeszcze coś poradzić :grin:

Wiem wiem, przepraszam za zamieszanie :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łajmi, powiedz o swoim problemie komuś, może da się jeszcze coś poradzić :grin:

Wiem wiem, przepraszam za zamieszanie :facepalm::decayed:

na prawdę nie wiem co bierzesz, ale curva musi być DOBRE:kox::polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...