Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślałem że całe malujesz

Opublikowano

zrolowałeś odrazu nadkola z przodu?

Opublikowano
  • Autor

Maluje wszystkie drzwi do listwy po usunięciu listew z drzwi. Pod listwami zebrała się ruda którą zabezpieczyłem R-stopem, na jakieś 2 lata spokój :decayed: Do tego malowanie dokładek zderzaka przód/tył. Wpadł nowy prawy błotnik oraz progi z Omegi pod kolor nadwozia. Nie rolowałem nic na razie, tak pojadę na Nysę a po nysie zaraz lecę na Niemcy.

Opublikowano

Jestem ciekawy efektu. Dokładki w kolorze fajnie wyglądają:wink:

Opublikowano
Maluje wszystkie drzwi do listwy po usunięciu listew z drzwi. Pod listwami zebrała się ruda którą zabezpieczyłem R-stopem, na jakieś 2 lata spokój :decayed: Do tego malowanie dokładek zderzaka przód/tył. Wpadł nowy prawy błotnik oraz progi z Omegi pod kolor nadwozia. Nie rolowałem nic na razie, tak pojadę na Nysę a po nysie zaraz lecę na Niemcy.

szkoda że sie nie zdecydowałeś na rolowanie, bo potem dwa razy ta sama robota:whistling:

Opublikowano
Maluje wszystkie drzwi do listwy po usunięciu listew z drzwi. Pod listwami zebrała się ruda którą zabezpieczyłem R-stopem, na jakieś 2 lata spokój :decayed: Do tego malowanie dokładek zderzaka przód/tył. Wpadł nowy prawy błotnik oraz progi z Omegi pod kolor nadwozia. Nie rolowałem nic na razie, tak pojadę na Nysę a po nysie zaraz lecę na Niemcy.

na 15stkach:thumbdown::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::doh:

Opublikowano
Maluje wszystkie drzwi do listwy po usunięciu listew z drzwi. Pod listwami zebrała się ruda którą zabezpieczyłem R-stopem, na jakieś 2 lata spokój :decayed: Do tego malowanie dokładek zderzaka przód/tył. Wpadł nowy prawy błotnik oraz progi z Omegi pod kolor nadwozia. Nie rolowałem nic na razie, tak pojadę na Nysę a po nysie zaraz lecę na Niemcy.

na 15stkach:thumbdown::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::doh:

16 :naughty:

Opublikowano
Maluje wszystkie drzwi do listwy po usunięciu listew z drzwi. Pod listwami zebrała się ruda którą zabezpieczyłem R-stopem, na jakieś 2 lata spokój :decayed: Do tego malowanie dokładek zderzaka przód/tył. Wpadł nowy prawy błotnik oraz progi z Omegi pod kolor nadwozia. Nie rolowałem nic na razie, tak pojadę na Nysę a po nysie zaraz lecę na Niemcy.

na 15stkach:thumbdown::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::doh:

16 :naughty:

no to trzy razy:facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

tosz to wylewka na poł szpadla to co sie dziwic:decayed:

mefju by się zdziwił, jakby wylewka miała metr fundamentu :grin:

miałby trofeum :grin:

:kox:

---------- Post dopisany 31-05-2013 at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2013 at 20:53 ----------

Work in progress :facepalm: 7 dni do Nysy a dopiero dzisiaj wszystko idzie pod pistolet :whistling:

http://imageshack.us/a/img811/2935/20130531243.jpg

mam to samo, moja audi dzis poleciala juz w kolor, na pn wieczor ma byc gotowa:whistling:

Opublikowano
  • Autor
Maluje wszystkie drzwi do listwy po usunięciu listew z drzwi. Pod listwami zebrała się ruda którą zabezpieczyłem R-stopem, na jakieś 2 lata spokój :decayed: Do tego malowanie dokładek zderzaka przód/tył. Wpadł nowy prawy błotnik oraz progi z Omegi pod kolor nadwozia. Nie rolowałem nic na razie, tak pojadę na Nysę a po nysie zaraz lecę na Niemcy.

na 15stkach:thumbdown::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::doh:

16 :naughty:

Na 15 tkach :decayed: Tuż zaraz będę zakładał bo zlot w Ostrowie :naughty:

---------- Post dopisany at 01:48 ---------- Poprzedni post napisany at 01:47 ----------

Maluje wszystkie drzwi do listwy po usunięciu listew z drzwi. Pod listwami zebrała się ruda którą zabezpieczyłem R-stopem, na jakieś 2 lata spokój :decayed: Do tego malowanie dokładek zderzaka przód/tył. Wpadł nowy prawy błotnik oraz progi z Omegi pod kolor nadwozia. Nie rolowałem nic na razie, tak pojadę na Nysę a po nysie zaraz lecę na Niemcy.

szkoda że sie nie zdecydowałeś na rolowanie, bo potem dwa razy ta sama robota:whistling:

Myślałem nad tym, ale za nim załatwię maszynkę od Mrogala to połowa wakacji będzie :whistling:

---------- Post dopisany at 01:50 ---------- Poprzedni post napisany at 01:48 ----------

tosz to wylewka na poł szpadla to co sie dziwic:decayed:

mefju by się zdziwił, jakby wylewka miała metr fundamentu :grin:

miałby trofeum :grin:

:kox:

---------- Post dopisany 31-05-2013 at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2013 at 20:53 ----------

Work in progress :facepalm: 7 dni do Nysy a dopiero dzisiaj wszystko idzie pod pistolet :whistling:

http://imageshack.us/a/img811/2935/20130531243.jpg

mam to samo, moja audi dzis poleciala juz w kolor, na pn wieczor ma byc gotowa:whistling:

Aaa no tak, progi S4 :naughty:

Opublikowano

no to fajnie że się wyrobisz ja niestety pojadę pogiętym i nie pomalowanym :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
no to fajnie że się wyrobisz ja niestety pojadę pogiętym i nie pomalowanym :facepalm:

Zabawa i towarzystwo się liczy :wink: Ja rok temu jechałem w prawie totalnej serii na nysę :decayed:

Opublikowano
no to fajnie że się wyrobisz ja niestety pojadę pogiętym i nie pomalowanym :facepalm:

Zabawa i towarzystwo się liczy :wink: Ja rok temu jechałem w prawie totalnej serii na nysę :decayed:

no właśnie masz rację i to się liczy :wink:

Opublikowano

No to widzę ze na nysie sporo klubowiczów spotkam:wink: oby tylko pogoda dopisała:whistling:

Opublikowano
  • Autor
No to widzę ze na nysie sporo klubowiczów spotkam:wink: oby tylko pogoda dopisała:whistling:

O pogodę się nie martw, na pewno dopisze :wink:

Tymczasem mały mod wpadł :naughty:

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ----------

No więc chopy pojechałem dzisiaj zobaczyć co tam się dzieje ze smerfem. Auto w końcu pomalowane :naughty: teraz zostało przykleić progi, poskładać resztę do kupy no i polerka lakieru i na wtorek wieczór będzie u mnie. Środa pasowanie prosiaków i detaling :wink:

48131346.jpg

PS. Wpadł grill S4 :kox:

Opublikowano

nie chcesz znaczka na klape S4:decayed:?

Opublikowano
nie chcesz znaczka na klape S4:decayed:?

no jeszcze empałer niech se koorwa naklei :grin:

Opublikowano
  • Autor
nie chcesz znaczka na klape S4:decayed:?

Mam jeszcze co na początku na allegro kupiłem :polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

37552610.jpg

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.