Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest grubo! :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Panowie wszystko po weekendzie wrzucę :drinks:

Opublikowano

No i wyszło zacnie :wink: Gratki

Opublikowano

elegancko wyszlo a kolo robi mega robote:kox:

Opublikowano
Smacznie to wyszło:kox:
Dzięki chłopaki :thumbup:
pokaz wiecej fot tej spierdoliny, szczegolnie progi mnie interere :grin:

Dokładnie pokaż jak to wygląda po otwarciu drzwi bo sam chce do siebie progi dać a neiw iem jak to blacharzowi wytłumaczyć:wink:

wytlumacz mu ze chcesz jednak progi z S wsadzic sa dlkitaniejsze do oem bumperow
Opublikowano
Smacznie to wyszło:kox:
Dzięki chłopaki :thumbup:
pokaz wiecej fot tej spierdoliny, szczegolnie progi mnie interere :grin:

Dokładnie pokaż jak to wygląda po otwarciu drzwi bo sam chce do siebie progi dać a neiw iem jak to blacharzowi wytłumaczyć:wink:

wytlumacz mu ze chcesz jednak progi z S wsadzic sa dlkitaniejsze do oem bumperow

+1

szafa bierz te od eski póki są i tak malujesz i tak to bez listw ładuj

Mefiu a naklejke zrobiłes?

Opublikowano
Smacznie to wyszło:kox:
Dzięki chłopaki :thumbup:
pokaz wiecej fot tej spierdoliny, szczegolnie progi mnie interere :grin:

Dokładnie pokaż jak to wygląda po otwarciu drzwi bo sam chce do siebie progi dać a neiw iem jak to blacharzowi wytłumaczyć:wink:

wytlumacz mu ze chcesz jednak progi z S wsadzic sa dlkitaniejsze do oem bumperow

+1

szafa bierz te od eski póki są i tak malujesz i tak to bez listw ładuj

Jak się dorzucicie to biorę od eski:decayed: Narazie trzymają mnie fundusze, zobaczę jak WhyMe wrzuci foty i wtedy zdecyduje, z drugiej strony na czarnym i tak wszystko zginie:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Piotrek naklejka zrobiona i przyklejona. Czekam na zdjęcia czarnego także jak coś to wrzucę :wink:

Po za tym obie opony 225 na tyle rozsadziło w drodze do nysy :kwasny: Na piątek wieczór już miałem nowe buty, mianowicie 235/35. W sobotę pojechałem na wulkanizacje ogarnąć temat. I teraz lepiej felga wygląda na tej oponie, lepiej się jedzie no i zajechałem do domu bez problemów :wink:

Opublikowano
Auto widziałem na nysie:)

Dobra Suka jest:banan:

jest konkret prawda, czekam na fotki coś tam może będzie z zielonym :polew:

Opublikowano
WhyMe?, masz dalej ten gwint fk na tyl?:whistling:

Mam :wink:

---------- Post dopisany 06-06-2013 at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2013 at 15:55 ----------

No panowie cały dzień walki i się udało. Auto ogarnięte do jutrzejszej Nysy :thumbup: Progi z omegi wyglądają przyzwoicie, ale szału nie :whistling: No i grill S4 robi robotę :kox: Reszta zdjęć po weekendzie :wink:

http://imageshack.us/a/img853/986/img0591eh.jpg

dawaj wiecej foty dobrze wyglada :wink:

Opublikowano
  • Autor
Auto widziałem na nysie:)

Dobra Suka jest:banan:

jest konkret prawda, czekam na fotki coś tam może będzie z zielonym :polew:

Mam nadzieje że zielony to zderzak ci chodzi :bag::polew:

Opublikowano
Auto widziałem na nysie:)

Dobra Suka jest:banan:

jest konkret prawda, czekam na fotki coś tam może będzie z zielonym :polew:

Mam nadzieje że zielony to zderzak ci chodzi :bag::polew:

no ba hehe, nie zielony bełt :polew::sick3:

Opublikowano

ulep roku

983802_371141669653566_1844795010_n.jpg

Opublikowano

Dobry jest :wink:

Opublikowano
Dobry jest :wink:

+1

białe prosięta :naughty:

Opublikowano

ten avant od przodu nawet robi robote.. :decayed:

Opublikowano

hehe Mefju prawda zresztą od razu mnie skierowali koło ciebie bo powiedzieli że ulepy z A4 stoją razem :polew::thumbdown:

Opublikowano

a4 w moim wymarzonym niebieskim kolorze i z białymi prosiakami :slina:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.