Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
szpraj juz to opcja juz na amen.. hmm pomysle

To tylko 15tki więc się nie przejmuje. Czas mnie przycisnął bo bym plastidipem malował a że nie mam na miejscu to zdecydowałem się na spray :wink:

Opublikowano
za***iście to wygląda bez kitu ale i swoje kosztuje : ) Podnosi to moc?

Przede wszystkim turbo nie puchnie :wink:

Turbo nie puchnie? :przebiegly: A bez FMIC puchło? :shock3: To Ty FMIC masz podłączony między filtrem powietrza a turbo? :decayed:

Opublikowano

co mu się wcinasz, każdy podłącza gdzie chce :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Do pompy wody jest podłączony :przebiegly:

Opublikowano
Do pompy wody jest podłączony :przebiegly:

w Twoim przypadku wcale bym się nie zdziwił :guma:

Opublikowano
  • Autor
Do pompy wody jest podłączony :przebiegly:

w Twoim przypadku wcale bym się nie zdziwił :guma:

:grin::grin::grin:

Opublikowano

ej gdzie to nagrales? bez kitu widzialem identyczna i tez tak bokiem sunela :grin: moze to ta sama :decayed:

Opublikowano
ej gdzie to nagrales? bez kitu widzialem identyczna i tez tak bokiem sunela :grin: moze to ta sama :decayed:

Zauwaz ze filmik zostal dodany w 2010 roku :sly:

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Na czarnych nie wygląda tak źle, na Niemcy będzie dobre. Skręcenie gwintem to samo co na prosiakach :wink:

3gm1.jpg

Opublikowano
Na czarnych nie wygląda tak źle, na Niemcy będzie dobre. Skręcenie gwintem to samo co na prosiakach :wink:

http://imageshack.us/a/img600/8721/3gm1.jpg

:polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Jasne Tomek 19 tkach na DE :wink::facepalm:

Opublikowano
Jasne Tomek 19 tkach na DE :wink::facepalm:

moje A4 było na 18 i luzik:wink:, zaraz dzwonię po misiaków by Cię zwinęli za to że się bierzesz za nie letnie 15:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jasne Tomek 19 tkach na DE :wink::facepalm:

moje A4 było na 18 i luzik:wink:, zaraz dzwonię po misiaków by Cię zwinęli za to że się bierzesz za nie letnie 15:decayed:

Na prosiakach była by rzeź jechać tyle km :decayed: A tak wygoda jest :whistling:

Opublikowano
Na czarnych nie wygląda tak źle, na Niemcy będzie dobre. Skręcenie gwintem to samo co na prosiakach :wink:

http://imageshack.us/a/img600/8721/3gm1.jpg

ile do błotnika na tym kole?

Opublikowano
  • Autor
Na czarnych nie wygląda tak źle, na Niemcy będzie dobre. Skręcenie gwintem to samo co na prosiakach :wink:

http://imageshack.us/a/img600/8721/3gm1.jpg

ile do błotnika na tym kole?

Przód 59 cm, tył 62 cm :wink:

Opublikowano
Na czarnych nie wygląda tak źle, na Niemcy będzie dobre. Skręcenie gwintem to samo co na prosiakach :wink:

http://imageshack.us/a/img600/8721/3gm1.jpg

ile do błotnika na tym kole?

Przód 59 cm, tył 62 cm :wink:

jak wy to robicie ze macie takie odległości do błotnika,a opona sie nawet nie chowa:decayed:

Opublikowano
Na czarnych nie wygląda tak źle, na Niemcy będzie dobre. Skręcenie gwintem to samo co na prosiakach :wink:

http://imageshack.us/a/img600/8721/3gm1.jpg

ile do błotnika na tym kole?

Przód 59 cm, tył 62 cm :wink:

jak wy to robicie ze macie takie odległości do błotnika,a opona sie nawet nie chowa:decayed:

bo ma źle rozwiniętą miarę :decayed:, zlot zweryfikuje wsio:whistling:

Opublikowano

przecież to sie jeżdzić nie bedzie dało

59cm i 16ka, byle ugiecie opony to micha yep:whistling: 100% wygodniej na 19tce byś dojechał na takim obnizeniu:whistling:

Opublikowano

Żenada, nie rozumiem po jajco Ci te 19stki jak na niemcy musisz zakładać inne felgi? Spasuj to tak żeby auto wyglądało i normalnie jeździło na 19'' :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.