Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Doyebał Ci bo michałków nie dorzuciłeś do paczki - nie wiem panowie, jak Wasze, ale moje doszły za aprobate :kox:

Pacz, a nie pomyślałem o Michałkach :doh:

---------- Post dopisany 13-06-2013 at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2013 at 17:44 ----------

W końcu udało się cyknąć parę normalnych zdjęć :naughty:

dsc2538ea.jpg

dsc2548d.jpg

dsc2597r.jpg

dsc2611q.jpg

dsc2617z.jpg

dsc2620i.jpg

dsc2625v.jpg

dsc2626o.jpg

Wszystko zasługo BOLO PFOTOGRAFY :decayed:

Opublikowano

BoloSoft/BoloSport a teraz jeszcze Bolo Photography. Normalnie multi talent z niego:grin::grin::grin:

Opublikowano

1. dlaczego ta naklejka na przedniej szybie jest krzywo przyklejona?

2. why nie zdjąłeś CB z dachu?

3. fotograf zarobił na pifko?:decayed:

Opublikowano
  • Autor
1. dlaczego ta naklejka na przedniej szybie jest krzywo przyklejona?

2. why nie zdjąłeś CB z dachu?

3. fotograf zarobił na pifko?:decayed:

Właśnie naklejka jest dobrze, bo idzie tak jak załamanie szyby, cb zapomniałem stargać :facepalm: A bolek przynajmniej pojadł w MC :grin:

Opublikowano
1. dlaczego ta naklejka na przedniej szybie jest krzywo przyklejona?

2. why nie zdjąłeś CB z dachu?

3. fotograf zarobił na pifko?:decayed:

Właśnie naklejka jest dobrze, bo idzie tak jak załamanie szyby, cb zapomniałem stargać :facepalm: A bolek przynajmniej pojadł w MC :grin:

jak się Bolek najadł to Ci stufki brakło:decayed:

Opublikowano
  • Autor
1. dlaczego ta naklejka na przedniej szybie jest krzywo przyklejona?

2. why nie zdjąłeś CB z dachu?

3. fotograf zarobił na pifko?:decayed:

Właśnie naklejka jest dobrze, bo idzie tak jak załamanie szyby, cb zapomniałem stargać :facepalm: A bolek przynajmniej pojadł w MC :grin:

jak się Bolek najadł to Ci stufki brakło:decayed:

:polew::polew:

Opublikowano

za***iście mi się te progi podobają! Dużo z tym roboty?? :slina:

Opublikowano

Wyszło to po ludzku :kox:

Opublikowano
  • Autor
za***iście mi się te progi podobają! Dużo z tym roboty?? :slina:

Nie warto. Rezaj S4 bo ja żałuję że od razu S4 nie robiłem jak Tomasz radził :wink:

Opublikowano

Hebel duży by się przydał do imidzu:whistling:

Opublikowano
1. dlaczego ta naklejka na przedniej szybie jest krzywo przyklejona?

2. why nie zdjąłeś CB z dachu?

3. fotograf zarobił na pifko?:decayed:

Właśnie naklejka jest dobrze, bo idzie tak jak załamanie szyby, cb zapomniałem stargać :facepalm: A bolek przynajmniej pojadł w MC :grin:

a pały za tą naklejkę się nie czapiaja?

Opublikowano

to teraz możesz nawet wysłać zdjęcie tego padła do kalendarza :decayed:

Opublikowano
  • Autor
to teraz możesz nawet wysłać zdjęcie tego padła do kalendarza :decayed:

:banan::banan::banan:

Opublikowano

a czego mieli by sie czepiac?

Opublikowano
to teraz możesz nawet wysłać zdjęcie tego padła do kalendarza :decayed:

:banan::banan::banan:

Bolka zapytaj czy możesz:decayed:

Opublikowano
a czego mieli by sie czepiac?

to można na legalu jeździć z takimi wlepami na przedniej szybie?

Opublikowano
  • Autor
to teraz możesz nawet wysłać zdjęcie tego padła do kalendarza :decayed:

:banan::banan::banan:

Bolka zapytaj czy możesz:decayed:

A bo to prawa autorskie :grin:

Opublikowano
za***iście mi się te progi podobają! Dużo z tym roboty?? :slina:

Nie warto. Rezaj S4 bo ja żałuję że od razu S4 nie robiłem jak Tomasz radził :wink:

Właśnie body s4 tu brakuje, ale dokładki w kolorze i te progi dają radę i całość wygląda za***iście :thumbup1:

Opublikowano
a czego mieli by sie czepiac?

to można na legalu jeździć z takimi wlepami na przedniej szybie?

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.