Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Jasne Tomek 19 tkach na DE :wink::facepalm:

no a w czym widzisz problem?

ja dziś właśnie zrobilem trase 900 km z DE do PL na 18", gwincie i w bagażniku miałem kompletne koła 15", kompletne ori zawieszenie, a na tylnych siedzeniach bagaże.

Co ty Arek porównujesz? :facepalm: Na 18tkach 8,5J to bym śmigał aż miło :wink:

to trzeba było takie kupić, a nie udawać kozaka i kupić 19" na których nie da się normalnie jeździć

Chłopie żeś w d*pie był i gówno widział :wink:

Opublikowano

Chłopie żeś w d*pie był i gówno widział :wink:

dziecko hamuj bajere bo się zagalopujesz....

Opublikowano

Chłopie żeś w d*pie był i gówno widział :wink:

dziecko hamuj bajere bo się zagalopujesz....

no Mateo trochę pojechałeś, mówimy Ci jak jest:wink:, wiec o co sie spinasz?

Opublikowano
  • Autor

Chłopie żeś w d*pie był i gówno widział :wink:

dziecko hamuj bajere bo się zagalopujesz....

Irytują mnie takie wypowiedzi. A minute po tym piszesz w swoim temacie jak to 15tki wsadzisz i ori zawias. A co nie wygodnie na 18tce się jedzie 800 km? Zastanów się czasem co piszesz :wink:

Opublikowano

Chłopie żeś w d*pie był i gówno widział :wink:

dziecko hamuj bajere bo się zagalopujesz....

Irytują mnie takie wypowiedzi. A minute po tym piszesz w swoim temacie jak to 15tki wsadzisz i ori zawias. A co nie wygodnie na 18tce się jedzie 800 km? Zastanów się czasem co piszesz :wink:

a potrafisz czytać ze zrozumieniem? bo widzę że są małe problemy....

co ma jedno z drugim wspólnego?

ja wsadzam 15" i ori zawias bo auto zostaje w PL i idzie na sprzedaż

Opublikowano

też bym z chęcia upchał te 19 u siebie :jerk: ja akurat nie widze nic złego w tym, że raz na kwartał leci do DE na 15, no chyba, że lecisz 800 km autostradą, ale jak wiadomo, to nie możliwe, na 18 i 225 już targa Ci kierą w koleinach itp to jest własnie komfort = wygląd

Opublikowano
  • Autor
też bym z chęcia upchał te 19 u siebie :jerk: ja akurat nie widze nic złego w tym, że raz na kwartał leci do DE na 15, no chyba, że lecisz 800 km autostradą, ale jak wiadomo, to nie możliwe, na 18 i 225 już targa Ci kierą w koleinach itp to jest własnie komfort = wygląd

O to chodzi :wink:

Opublikowano
Jasne Tomek 19 tkach na DE :wink::facepalm:

no a w czym widzisz problem?

ja dziś właśnie zrobilem trase 900 km z DE do PL na 18", gwincie i w bagażniku miałem kompletne koła 15", kompletne ori zawieszenie, a na tylnych siedzeniach bagaże.

Co ty Arek porównujesz? :facepalm: Na 18tkach 8,5J to bym śmigał aż miło :wink:

to trzeba było takie kupić, a nie udawać kozaka i kupić 19" na których nie da się normalnie jeździć

Nikt nie zabroni "udawać" kozaka :naughty:

Ja tez "udawałem" u siebie na wsi do czasu balona :decayed:

Opublikowano

dla mnie to bezsens wsadzać 19tki na zlot.. ale co kto lubi.

Opublikowano

A pisałem już w tym temacie, że upcha prosiaki, dostanie się do battalionu i zdejmie :przebiegly::decayed:

Opublikowano
A pisałem już w tym temacie, że upcha prosiaki, dostanie się do battalionu i zdejmie :przebiegly::decayed:

To nie zmienia faktu, że jednak "upchał" :decayed:

Opublikowano
A pisałem już w tym temacie, że upcha prosiaki, dostanie się do battalionu i zdejmie :przebiegly::decayed:

A on w B5B jest ????? to wyjebka z nim :decayed:

Opublikowano
też bym z chęcia upchał te 19 u siebie :jerk: ja akurat nie widze nic złego w tym, że raz na kwartał leci do DE na 15, no chyba, że lecisz 800 km autostradą, ale jak wiadomo, to nie możliwe, na 18 i 225 już targa Ci kierą w koleinach itp to jest własnie komfort = wygląd

ja też nie widzę w tym nic złego, fajnie że się podjął i upchnął ten setup z prosiakami :whistling:

Opublikowano
też bym z chęcia upchał te 19 u siebie :jerk: ja akurat nie widze nic złego w tym, że raz na kwartał leci do DE na 15, no chyba, że lecisz 800 km autostradą, ale jak wiadomo, to nie możliwe, na 18 i 225 już targa Ci kierą w koleinach itp to jest własnie komfort = wygląd

ja też nie widzę w tym nic złego, fajnie że się podjął i upchnął ten setup z prosiakami :whistling:

+1 :wink:

Opublikowano
  • Autor
A pisałem już w tym temacie, że upcha prosiaki, dostanie się do battalionu i zdejmie :przebiegly::decayed:

:grin::grin::grin:

Opublikowano
A pisałem już w tym temacie, że upcha prosiaki, dostanie się do battalionu i zdejmie :przebiegly::decayed:

:grin::grin::grin:

to Prosięta wrócą na auto, po powrocie z DE?

Opublikowano
  • Autor
A pisałem już w tym temacie, że upcha prosiaki, dostanie się do battalionu i zdejmie :przebiegly::decayed:

:grin::grin::grin:

to Prosięta wrócą na auto, po powrocie z DE?

Dokładnie tak :wink: Jak przylecę na weekend kiedy to może zabiorę prosiaki tam i tam przerzucę :naughty: Najważniejsza jest droga, te 900 km przejechać spokojnie i w miarę prężnie :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Fajny Avant:slina:

Opublikowano
Fajny Avant:slina:

:polew:

Opublikowano

To tylko pozory :przebiegly:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.