Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To już wiadomo, że problemu z odpalaniem nie będzie :lol1:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

Małe sprzątanie pod maską :wink:

http://imageshack.us/a/img687/2073/9b53.jpg

Pod maską "PLAK", a na masce "BLACK" załatwił sprawę :decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor

Gwerty mistrz :polew:

---------- Post dopisany 06-08-2013 at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany 05-08-2013 at 00:32 ----------

Ostrów !

DSC08736_zps323a4ff6.jpg

Czekamy na więcej :naughty:

Opublikowano

Dobre foto tylko ta klapa i renia psuje uroku hehe :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Parę zdjęć jeszcze znalazłem :wink:

z7nz.jpg

g97.JPG

6s9y.jpg

risn.jpg

7ixs.jpg

Opublikowano

widzę na 4 fotce spotkanie niebieskiego z czerwoną bestią hehe, fotka 5 ma w sobie coś może dzięki srebnej hehe :decayed:

Opublikowano
widzę na 3 fotce spotkanie niebieskiego z czerwoną bestią hehe, fotka 4 ma w sobie coś może dzięki srebnej hehe :decayed:
z tego co widzę, to kolejno jest 4 i 5 fotka:whistling::wink:
Opublikowano
widzę na 3 fotce spotkanie niebieskiego z czerwoną bestią hehe, fotka 4 ma w sobie coś może dzięki srebnej hehe :decayed:
z tego co widzę, to kolejno jest 4 i 5 fotka:whistling::wink:

hehe fakt zjadłem jedno zdjęcie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Brak chęci na cokolwiek. Dlatego zdecydowałem się na sprzedaż i kupno czegoś nowszego :wink:

Opublikowano

No nie pitol ze by6?

Opublikowano
  • Autor
No nie pitol ze by6?

:no:

Opublikowano
No nie pitol ze by6?

Aż tak nisko jak ja Mefju nie upadnie... Kto jak kto, ale na pewno nie on :decayed; kupuje sejo z korkiem wstydu, podwiesza nełony, montuje na deskJe rozdzielczo świecącego MICHELINa co sie będzie bujał jak mi szczyli pstryczka w nos, szyby opindala czornym szprajem, w bagaraja wsadzi jakieś umcyk-umcyk z alledrogowej wyprzedaży i wyrusza na wieś w poszukiwaniu matki swoich siedmiorga dzieci wśród gimbusek, oczywiście bajera na nute "Mała chinka czikulinka"

Także tego :decayed:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
  • Autor

Debil :decayed::polew:

Opublikowano

Klime napraw, bo inaczej tego pierdzipudła nie sprzedasz

Opublikowano
Klime napraw, bo inaczej tego pierdzipudła nie sprzedasz

klima sprawna tylko nie nabita :naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Szyby korbki lekko chodzo

Jedyny minus tego auta to ten na akumulatorze :decayed:

Wysłane japkiem kaja

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Takim sposobem historia dobiega końca :smutas: Z tego miejsca chciał bym podziękować każdemu który przyłożył się w jakimś stopniu do mojego projektu :hi:Początek na forum nie należał do najlepszych :decayed: Szybko się jednak nawróciłem na dobrą drogę za co jeszcze raz dziękuję :wink: Smerf w moich rękach był dokładnie 525 gorszych lub lepszych dni. Mam nadzieję że nowy właściciel będzie dbał o auto tak jak ja i dokończy to co zacząłem :wink:

Opublikowano

Kuźwa Mefju pindolu szkoda furki ale lepiej się pochwal co teraz będziesz nabywał i znowu rzeźbił:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.