Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Mefju czym malowałeś zaciski?:naughty:

Szprajem malowałem :decayed: Tylko wypiaskowałem je wcześniej i jak na domowe malowanie wyszły fajnie :wink:

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

WhyMe za***iście to siadlo, mowilem ze bedzie kozak...

Rozjebaly mnie te biale prosiaki na niebieskiej a4 :banan:

pozdro

Opublikowano

Fajnie się toczy :slina:

BTW Tym dieslem trochę trakcję zgubił :grin: Chciał się pokazać na filmiku :grin:

Opublikowano

no auto stroi mega za***iście :slina: filmik jak ze stanów - oni mają fazę na latanie bez zderzaka, tylko wielki IC widać :decayed::kox:

Opublikowano

No Mefju, ale buracka ręka "na dwunastej" to wręcz obowiązek na dzielni :decayed:

:dziura:

Opublikowano

po milionie telefonow do wuja czornego, wreszcie usiadl jak sie nalezy, brawo mefju, jest na koksie! :decayed:

Opublikowano

Jest kosmos :kox:

Opublikowano
  • Autor
WhyMe za***iście to siadlo, mowilem ze bedzie kozak...

Rozjebaly mnie te biale prosiaki na niebieskiej a4 :banan:

pozdro

Twoje wsparcie dobrze motywowało :wink:

no auto stroi mega za***iście :slina: filmik jak ze stanów - oni mają fazę na latanie bez zderzaka, tylko wielki IC widać :decayed::kox:

Jeszcze prawego błotnika nie mam do kompletu :grin:

po milionie telefonow do wuja czornego, wreszcie usiadl jak sie nalezy, brawo mefju, jest na koksie! :decayed:

Tobie również podziękował :wink:

A ty kajak żryj snikersa i nie zapominaj o swojej B6 :polew::polew:

Opublikowano

A ty kajak żryj snikersa i nie zapominaj o swojej B6 :polew::polew:

Stary, błagam zmień płytę :guma:

Opublikowano
  • Autor

A ty kajak żryj snikersa i nie zapominaj o swojej B6 :polew::polew:

Stary, błagam zmień płytę :guma:

Ktoś musi cię yebać za sprzedaż auta :punish:

Opublikowano

A ty kajak żryj snikersa i nie zapominaj o swojej B6 :polew::polew:

Stary, błagam zmień płytę :guma:

Ktoś musi cię yebać za sprzedaż auta :punish:

Ja Ci yebne w ten pusty łeb w sierpniu jak tylko wjedziesz do mnie na podwórko dzień przed zlotem, żeby mi auto umyć i buty wyczyścić :punish:

Opublikowano
Fajnie się toczy :slina:

BTW Tym dieslem trochę trakcję zgubił :grin: Chciał się pokazać na filmiku :grin:

miałem pisac do za wiesniak pałuje diesla do 5 K:naughty:

Opublikowano
  • Autor

A ty kajak żryj snikersa i nie zapominaj o swojej B6 :polew::polew:

Stary, błagam zmień płytę :guma:

Ktoś musi cię yebać za sprzedaż auta :punish:

Ja Ci yebne w ten pusty łeb w sierpniu jak tylko wjedziesz do mnie na podwórko dzień przed zlotem, żeby mi auto umyć i buty wyczyścić :punish:

Aleś sobie to wymyślił :grin: Czyli plan już jest :wink: Teraz dziewczyny i alkohol :decayed:

Opublikowano

Aleś sobie to wymyślił :grin: Czyli plan już jest :wink: Teraz dziewczyny i alkohol :decayed:

Człowieku... Wódka śledzie wszystko bedzie! Poznasz w końcu łaskę Pana :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Aleś sobie to wymyślił :grin: Czyli plan już jest :wink: Teraz dziewczyny i alkohol :decayed:

Człowieku... Wódka śledzie wszystko bedzie! Poznasz w końcu łaskę Pana :whistling:

Coś ty kurfa brał? :shock3::facepalm::polew:

Opublikowano

Aleś sobie to wymyślił :grin: Czyli plan już jest :wink: Teraz dziewczyny i alkohol :decayed:

Człowieku... Wódka śledzie wszystko bedzie! Poznasz w końcu łaskę Pana :whistling:

Coś ty kurfa brał? :shock3::facepalm::polew:

Wziąłem trzy kilosy, może do sierpnia coś zostanie baf80f120774f268.gif robi robote :kox::kox::kox::banan:

Opublikowano
  • Autor
:polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

Ty się koorwa nie ciesz, tylko dobrze już nosa smarkaj :grin:

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ----------

Smarkoczu k**wa :punish:

Opublikowano
  • Autor

Koniec tego OT :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.