Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbina Szoruje


maciek2581

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam problem z turbiną w swojej audiczce a4 b6 AVF 131KM. W zasadzie autko chodzi ok nie bierze oleju zbiera się dobrze, ale od dłuższego czasu słyszę tzw. szorowanie turbiny. Hałas ten słyszalny jest dobrze gdy z dużych obrotów ok 2tys. schodzę na niższe. Dzisiaj z ciekawości odłączyłem cienki wężyk od tzw gruszki przy turbinie i hałas ustąpił, po ponownym założeniu wężyka turbina schodząc z obrotów nadal szoruje. Co to może być. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że problem opisywany na forum szeroko http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?11005-B6-AWX-Niepokoj%B1cy-d%BCwi%EAk , problem dotyczy AWX i AVF i chyba większość tą przypadłość ma. Forumowicze wymieniali turbo i wiele gratów i dalej ten dźwięk jest, wniosek taki że trzeba jeździć bo to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam problem z turbiną w swojej audiczce a4 b6 AVF 131KM. W zasadzie autko chodzi ok nie bierze oleju zbiera się dobrze, ale od dłuższego czasu słyszę tzw. szorowanie turbiny. Hałas ten słyszalny jest dobrze gdy z dużych obrotów ok 2tys. schodzę na niższe. Dzisiaj z ciekawości odłączyłem cienki wężyk od tzw gruszki przy turbinie i hałas ustąpił, po ponownym założeniu wężyka turbina schodząc z obrotów nadal szoruje. Co to może być. Proszę o pomoc.

Mam ten sam objaw słyszalne do trzeciego biegu- nie wiem czy to normalne ale drażni ucho :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez miałem z tym problem :cheesy: po zmianie turbiny na KKK nic nie pomogło, dopiero po zmianie seryjnego dolotu na FMIC jest cicho i moge jeździc z wyłączonym radiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...