Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !


Duds

Rekomendowane odpowiedzi

Gwint na przód już założony. Tyłu nie miałem czasu zrobić i dziś nie zrobię, bo pada :kwasny: Ale już niebawem :wink: Przód niestety ustawiłem na oko jeszcze poza samochodem i jest 63,5cm na razie. Ale oczywiście skręcę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IDĘ KRĘCIĆ :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ----------

I nie pokręciłem, bo trzeba będzie bardziej kombinować :thumbdown: Z przodu mam obrobione śruby i chyba będę musiał wyciągnąć i regulować poza autem :thumbdown: Dzisiaj brak czasu, bo mam wyjazd.. W poniedziałek/wtorek będę robił na czysto razem z tyłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syte auto powodzenia w modach i planach :)

Dzięki :decayed: Obkleiłem dziś halo żółtą folią, a jutro dotrze aku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo robi szał (mam żółte i w a3 i w a4:kox:) - a dziś rano była mgła:decayed: i można była włączać:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo robi szał (mam żółte i w a3 i w a4:kox:) - a dziś rano była mgła:decayed: i można była włączać:naughty:

Nie chce nic mówić, ale na VT halo wziąłem z Twojego auta :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

No, aku zamontowane i zaraz jadę robić gwincior :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz jadę robić gwincior :naughty::naughty:

rób foty, bo mogą się przydać ;)

E, nie ma w tym żadnej filozofii :wink:

---------- Post dopisany 27-09-2012 at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany 26-09-2012 at 12:55 ----------

Kufra, ale dzisiaj pokręciłem :facepalm::grin: Zamiast obniżyć to dałem w górę :polew::polew: Myślałem, że to jak w springach, że im krótsza sprężyna to niżej, a tu odwrotnie :shock3: Ale i tak wyciągałem zawias z przodu, bo musiałem zrobić sobie nakrętki gumówką i teraz mogę kręcić jak mi się podoba :naughty: Dzisiaj już nie skręcę, bo pada, ale jutro... :whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to Ty nie widziałeś że kręcisz sprężynę w górę?:facepalm:

Kręciłem poza autem, a to były tak minimalne różnice, że nie widziałem :grin: Ale teraz łatwiej będzie opuścić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde słoneczko wychodzi :decayed: Może dzisiaj skręcę, bo teraz to z 67-68 mam jak nic :polew::polew:

---------- Post dopisany 28-09-2012 at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany 27-09-2012 at 15:54 ----------

Pokręciłem trochę dzisiaj, ale nie skończyłem oczywiście bo czas goni i jadę do lekarza :facepalm: Jutro kończę. W tej chwili jest 62,5 cm przód, 63,5 cm tył, a finalnie będzie 62 i 63, bo muszę zobaczyć jak to się zachowa przy pięciu osobach i pełnym bagażniku, a potem zejdę na 61,5 i 62 jak da radę :wink: Dystans z tyłu raczej wyleci, bo bez wygląda ok, a przy dystansie może lekko przytrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to teraz masz tyle co ja :decayed: tylko u mnie niżej nie zejdę chyba że sprężyny utne :grin: bardzo fajnie na tych felach wygląda Twój Avant :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gwint ogarnięty, teraz czas na halo :decayed: Póki co 61,5 cm przód, 62,5 cm tył. Łatwo nie jest, ale jakoś można jeździć :grin: Możliwe, że tył trochę opuszczę, muszę się przyzwyczaić :wink: Kilka fot kalkulatorem:

2012_09_29_16_26_12.jpg

2012_09_29_16_25_32.jpg

2012_09_29_13_52_14.jpg

2012_09_29_13_51_56.jpg

2012_09_29_12_19_26.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...