Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !


Duds

Rekomendowane odpowiedzi

Probowales jak sie jezdzi z pelnym stanem na pokladzie?:wink:

Chu@!wo :decayed: Sprawdzone... 600km pełen pokład+pełen bagaj = nic przyjemnego:whistling: Każda koleina = szuranie, na progu zwalniającym to myślałem że miskę i skrzynie zostawię za sobą, nadkola powyciarane :decayed: Kiedyś nawet błotnik przetarł mi oponę :whistling::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj do Wrocławia w miarę spokojnie, ale zdarzyło się przytrzeć. Co dziwne trze mi o błotnik przy skręcie w lewo:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj do Wrocławia w miarę spokojnie, ale zdarzyło się przytrzeć. Co dziwne trze mi o błotnik przy skręcie w lewo:kwasny:

a nie mówiłem:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowales jak sie jezdzi z pelnym stanem na pokladzie?:wink:

Chu@!wo :decayed: Sprawdzone... 600km pełen pokład+pełen bagaj = nic przyjemnego:whistling: Każda koleina = szuranie, na progu zwalniającym to myślałem że miskę i skrzynie zostawię za sobą, nadkola powyciarane :decayed: Kiedyś nawet błotnik przetarł mi oponę :whistling::banan:

mnie to nie dziwi bo, ja jak mialem JOM i jakies 64 na glebie na tyle i jak siadlo mi 4 osoby pelen bak i bagaze to oparlem sie na oponach a skret w lewo mowisz obciera to jeszcze i w prawo bedzie a skrecasz pewnie 5km/h np w mostek:decayed: bo inaczej odwinie nadkola:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest super:naughty::kox:

Brakuje siuwaksa na opony i ta naklejka serduszko:thumbdown:

Teraz kazdy takie naklejki ma, wiec ja mowie nie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj do Wrocławia w miarę spokojnie, ale zdarzyło się przytrzeć. Co dziwne trze mi o błotnik przy skręcie w lewo:kwasny:

Gwint za miękki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj do Wrocławia w miarę spokojnie, ale zdarzyło się przytrzeć. Co dziwne trze mi o błotnik przy skręcie w lewo:kwasny:

A jaki Ty masz gwint ? SuperSport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOM. Będę kręcił pół centa w górę:wink:

fajnie wygląda, ale gwintem to kręcimy w drugą stronę:naughty::wink:

true story:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy tragedii nie ma:decayed: Zobaczymy, na razie zostaje:decayed: Muszę jeszcze dokładnie zmierzyć ile jest, bo chyba jeszcze klapło:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOM. Będę kręcił pół centa w górę:wink:

a spoko bo wydawalo mi sie ze pisales ze masz SS ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak jeździsz?:decayed: Chyba z piskiem opon cały czas:decayed: A co do haka Tomasz to na razie zostaje:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci sie jezdzi na tych odbojach od golfa z tylu? Chodzi mi o to jak sie zachowuje tyl czy duzo siada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci sie jezdzi na tych odbojach od golfa z tylu? Chodzi mi o to jak sie zachowuje tyl czy duzo siada?

Jest dobrze:wink: Nie dobiło mi jeszcze ani razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...