Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła do jazdy dziennej ledowe


pio69

Rekomendowane odpowiedzi

było gdzieś na forum o tym poszukaj, ale po co Ci to dobrze to nie wygląda raczej i za bezpieczne nie jest

popatrz sobie sam na drodze jak się mijasz z takimi ledami szczególnie na szarych samochodach w słońcu czy go widzisz przez te 2 centymetrowe pypcie prawie świecące, na wysokości drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pio69 - Osobiście nie jestem zwolennikem ledów w starszych modelach, no ale....

Przeszukaj sobie dział Stylizacja i Tuning Optyczny, było na ten temat było nie raz ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o podpowiedź w sprawie zakupu świateł do jazdy dziennej ledowych. Jestem posiadaczem A4 z 1998 roku

zrób kolego sobie lepiej bixy u kolegi z forum i będziesz miał dzienne DRL H7 LED :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SD-2 to moduł który odpala światła długie na 30% mocy i wyglądaja jak światła mijania no i przede wszystkim oszczędzają xenon:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie przerost formy nad treścią :eusathink: lepiej juz chybą w5w LED wrzucić
Mówił byś inaczej jak byś widział jak to działa, nie ma bynajmniej wiochy i wygląda jak by to było w oryginale a nie jakieś tam ledy diody i inne badziewie:wink: no ale o gustach podobno się nie dyskutuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwy LED to wiocha ale zarówki led w5w to całkiem spoko wyjście :thumbup1:

a najlepiej to tak jak pisałem wysłać do gwertego żeby zrobił bixa i dzienne DRL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwy LED to wiocha ale zarówki led w5w to całkiem spoko wyjście :thumbup1:

a najlepiej to tak jak pisałem wysłać do gwertego żeby zrobił bixa i dzienne DRL

Trochę nie rozumiem, chcesz żarówek w5w led używać jako świateł dziennych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam też Sd-2 , mam to w swoim aucie i jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też polecam SD-2 :thumbup1: jedynym minusem jest żółta barwa światła. Co do przegrzewania się to ten gość z podanej wyżej aukcji robi specjalnie "wzmocnione" te urządzenia do audi i te już się nie grzeją. W dziale warsztat jest temat o montażu tego ustrojstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie ja jestem po montażu SD-2 przez Dominika i powiem że wygląda to rewelacyjnie:naughty: jeszcze tylko trzeba ogarnąć temat H7 led jakie kupić i wtedy wogóle będzie szał macicy:polew: jak pojeżdżę trochę i poobserwuję czy wszystko ok z tym modułem to napiszę jak się sprawuje...

---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ----------

To od razu może ktoś podpowie jak z tymi H7 led czy jest możliwość założenia tego do DRL-a zamiast zwykłych H7 i jak sprawa będzie wyglądała ze światłami długimi czy będą działały na tych ledowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a sprawdzał ktoś ten regulator sd-2 ze światłami przedliftowymi w b5? Nie ma jakis problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...