Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko się ustali, ale myślę, że szybciej się myknie A4 aż do Gliwic, potem cyk na Żory i Wisłę ;)

Dobrze Sprinter mowi :one: Trasa najlepsza ...

Temat ladnie sie rozwinal, sam bym chetnie tam wyskoczyl z Wami, ale teraz to raczej nie wyjdzie, dopiero jak skoncze szkole w maju a wiec pozostaje Zlot letni :diabel2: :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas-audi, ale modowie maja obecnosc obowiazkowa :P

nie szukaj tej A4 tylko zabieraj kase po B5 na zlota i bedziemy tanczyc ze 2 tyg :diabel: :053:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas-audi, ale modowie maja obecnosc obowiazkowa :P

nie szukaj tej A4 tylko zabieraj kase po B5 na zlota i bedziemy tanczyc ze 2 tyg :diabel: :053:

Hehe, no niestety, ale ktos musi pilnowac porzadku jak Wy bedziecie balowac :one:

bedzie B6, cierpliwosci :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no niestety, ale ktos musi pilnowac porzadku jak Wy bedziecie balowac

Hugo wywiesi kartke chwilowo nieczynne prosze wrocic w poniedzialek :053:

ewentualnie zrobimy on-line z wisly :D

Wojtas zastanow sie jeszcze chlopie bo bedziesz zalowal :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zone oddasz w nasze dobre rece

tylko uwazajcie bo zona zna kendo i zapewne kij od miotly tez sie gdzies znajdzie :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo wywiesi kartke chwilowo nieczynne prosze wrocic w poniedzialek :053:

ewentualnie zrobimy on-line z wisly :D

Wojtas zastanow sie jeszcze chlopie bo bedziesz zalowal :diabel:

No teraz nawet o tym nie mysle, ale znac moglbym dac najwczesniej tak w pierwszym tygodniu lutego - a to juz za pozno ?? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne kij od miotly tez sie gdzies znajdzie

miotly pochowamy bo ostatnio jak taka miotka wpadla w szau to kamere trafilo :053:

a to juz za pozno

pomyslimy zobaczymy takze szykuj sie :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyslimy zobaczymy takze szykuj sie :564:

Ja tez pomysle, naszykuje sie, w Zorach, Pawlowicach mam rodzine, takze bliziutko jak cos, tylko poki co trzeba auto kupic, zarejstrowac i dziewczyne namowic :diabel2:

Moze dam rade :one: :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj pany temat się rozgrzał ale bedzie dym, jak wszyscy z takim entuzjazmem do krówek sie dobiorą :D , chyba moją panią zostawię w domku co by mi nikt ASR, ESP itp. nie załączał tylko jak to teraz dyplomatycznie załatwić :053: pomyślimy :027:

wojtas mody obecność obowiazkowa także kupuj jakiegoś kaszla za 200 PLN i przyjeżdżaj :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas mody obecność obowiazkowa także kupuj jakiegoś kaszla za 200 PLN i przyjeżdżaj :one:

Ty juz nie pij wiecej, bo sie powtarzasz i musze poprawiac po modzie - wstyd :diabel: :one:

Easy , autko bedzie napewno do tego czasu, nie wyobrazam sobie, juz sie moja cierpliwosc konczy, jeszcze z tydzien, dwa max :a4fan: :diabelek: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstepna decyja zapadla

bede ja i moja pani

no spanky dobra decyzja jednak sie udalo oj bedzie sie dzialo za 2 miesiace :diabel:

bedzie bedzie .... :diabelek:

Pojawiła się kobitka, a temat rozrósł się dwukrotnie w jeden wieczór ;) A zdeniu to już w ogóle rozwód bierze :D

I nawet spanky jedzie... :P

taka jest siła kobiet .... :diabelek:

p.s to jest temat w którym odpowiedzi padaja co minute :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecuję jeździć na zloty ale na urodzinach nie miałem szans być...

....ale takie coś jak tu ROBICIE mi się podoba :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że to taki manewr że niby na miejscu się okaże że niema miejsc i choć bardzo bedziecie temu przeciwni ;) bedziecie zmuszeni spać z niewiastami :D

:576: :diabel2: :619:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz jak juz wiecie nie naleze do "napakowanych" ludzi aczkolwiek ostatnio poszło mi tu i uwdzie :053: takze mysle ze bede sie kladl niby na podlodze a pozniej jakos sie razem zmiescimy :diabel: ale to juz nasz prywatny plan jest jeszcze kilka innych :564: ale o tym to juz na miejscu :a4fan:

kurcze pasowalo by zrobic takie flagi do samochodow :a4fan: bysmy szaleli po Wisle i byli widoczni :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bez flag będziemy :) ..............choć może masz racje lucas23 - zakryłoby się nimi rejestracje :D

[ Dodano: 07-01-2007, 17:20 ]

no coz jak juz wiecie nie naleze do "napakowanych" ludzi aczkolwiek ostatnio poszło mi tu i uwdzie

jeżeli to co Ci poszło to mięśnie - to jak będzie konkurs w przeciąganiu liny to poproszę to przygarnięcie do drużyny (przygarnij kropka :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...