Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmm fajnie by bylo jakby juz mozna bylo odliczac minuty :biggrin:

Opublikowano

Chyba nie będę miał szofera na zmianę,

jak zajadę na miejsce to będę miał worki pod oczami :confused:

Opublikowano
zdeniu napisał/a:

co sie qrna dzieje

sam sie zacząłem zastanawiac :

Panowie, szczerze nie życze nikomu żeby musiał cokolwiek odwoływać z takiego powodu jak my.... :cry:

i jak Łukaszek napisał..siłą wyższa wzięła to w swoje ręce :cry:

Opublikowano
Kolejne 3 osoby odpadły.T-żółw , Karolina i Hhacek.Tak więc jak są jeszcze chętni to zapraszam bo zwolniły siię miejsca

no to kicha :confused:

Opublikowano
Chyba nie będę miał szofera na zmianę,

nie tylko Ty :cool:

jak zajadę na miejsce to będę miał worki pod oczami :confused:

a po czym :question:

Panowie, szczerze nie życze nikomu żeby musiał cokolwiek odwoływać z takiego powodu jak my.... :cry:

nie znam powodu ale forma Twojej wypowiedzi daje sporo do myślenia

szczerze współczuje

Opublikowano

ja tez :frown:

Opublikowano
:cry::cry::cry: spot bez zolwia :(:cry::cry::cry:
Opublikowano

Żółw z bratem odrobią pańszczyzne następnym razem...

Opublikowano

Hugo

Na ostatnim spocie chłopaki bardzo zachęcili mnie na wyjazd do Wisły, moje wątpliwości polegały na tym że jestem sam z dzieckiem no i te obowiązki codzienne...

Ale, jeżeli poukładałbym sobie sprawy osobiste to przyjechałbym w piątek wieczorkiem oczywiście z córką.

Mam tylko pytanie, czy jak bym się zdecydował to czy mogę zapłacić jak dojadę?

A i fajnie by było pojechać w grupie, może jedzie ktoś od strony wawy około 16-17 po południu?

Opublikowano
może jedzie ktoś od strony wawy około 16-17 po południu?

watpie zeby ktos tak pozno sie wybierał :wink:

Opublikowano

jak tam chłopaki? wszyscy podekscytowani przed zlotem ? :twisted:

Opublikowano

emocje to dopiero beda w czasie :wink:

Opublikowano
emocje to dopiero beda w czasie :wink:

:twisted:

Opublikowano
jeżeli poukładałbym sobie sprawy osobiste to przyjechałbym w piątek wieczorkiem oczywiście z córką.
Umnie żona ze względów zawodowych odpadła, braciak zaczął wymiękać, także zabiorę ( prawie na 100% ) syna. :a4fan:
Opublikowano

na której stronie jest cos na temat hotelu dla tych co jada wczesniej (czwartek) ... :question:

p.s ciezko sie połapac w ponad 70-ciu stronach ... :redface:

Opublikowano

Ja nie czytam juz tego tematu bo mam qwa dość :D Po prostu jade i ma być dobrze :D Ważne że będzie wódka , reszta to uj hyhy

Opublikowano
na której stronie jest cos na temat hotelu dla tych co jada wczesniej (czwartek) ... :question:

p.s ciezko sie połapac w ponad 70-ciu stronach ... :redface:

dołączę się do pytania bo też jadę wcześniej i chętnie bym się dowiedział gdzie nocujemy :biggrin:

Opublikowano
Ważne że będzie wódka

to widze ze jestes do tyłu bo nie wiesz ze to impreza bez alkoholowa jakbys czytal to bys wiedzial :lol::rotfl:

Opublikowano
  • Autor
na której stronie jest cos na temat hotelu dla tych co jada wczesniej (czwartek) ... :question:

p.s ciezko sie połapac w ponad 70-ciu stronach ... :redface:

dołączę się do pytania bo też jadę wcześniej i chętnie bym się dowiedział gdzie nocujemy :biggrin:

Śpimy w namiotach na polu za hotelem.A na poważnie Ci co jadą w czwartek mieszkają w hotelu Limba www.dwlimba.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.