Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

tez sie zastanawiałem nad letnimi kołami bo są troszeczke ładniejsze od tych zimowych

ale nie bede ryzykował

niech ktoś da dokładne namiary na tą myjkę

dlatego ja smigam na zimowce zalozonej na 17" ma to swoje minusy :cool: ale wyglada super, te zime jeszcze tak przesmigam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi letnimi to może jeszcze nie przesądzone ( mnie też sie nie widzi przyjechać na zimowych+kołpaki ) i z tego co wiem to od wtorku zaczyna się wiosna i temperatury w granicach +10 ( ja tam jestm dobrej myśli ) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

Przydałby się :), punkty do podziału na wszystkich, mandat też

Czyli np. 8 / 40 = 0.2 punkta na łebka

500 zł / 40 = 12.5 na łebka

:twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Letnie do bagażnika i będzie pod hotelem konkurs kto zmieni szybciej koła

jasne - będzie to oczywiście konkurencja skierowana do osób towarzyszących :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam? Chętnie pojawiłbym się w Wiśle ale nie jestem jeszcze klubowiczem, mam nadzieje że to się zmieni niedługo, jeżeli można to 2 miejsca.

nic się nie martw postawisz po jedym piweczku (x75osób :biggrin: ) i będziesz klubowicz jak nic.

A tak na poważnie oczywiście czuj się zaproszony - zapoznaj się z postem z pierwszej strony i oczywiście konieczny przelewik (szczegóły na priwa z hugo lub zemną)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi letnimi to może jeszcze nie przesądzone
Ja też chętnie bym przyjechał na letnich

ale jak dzisiaj paliłem klekota o 5 rano przy -16 stopniach, to pomyślałem że chyba nie tak szybko przekładka :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie myjni ręcznych w wiśle to są dwie,jedna jak się wjeżdza do wisły a druga bardzo blisko drogi do Krokusa :cool: moge Was tam jakoś umówić (lepiej do tej drugej myjni), tylko na która godzinke. Jest to mało myjnia. Używają aktywnej piany, po spłukaniu i umyciu przecierają tylko szyby więc weżcie szmatki żeby wytrzeć dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

Jedzie jakaś ekipa z okolic Częstochowy/ Myszkowa? W grupie :a4fan: raźniej :cool: Włączam sie na dk1[E75] koło Opel Polaczek ewentualnie w Koziegłowach :biggrin:

Ja śmigam z Myszkowa pojadę albo ze Śląskiem albo podłączę się do wawki.

Ale bardziej w Siewierzu. :a4fan:

Hej

ok może być w Siewierzu i tak po drodze :lol: godziny to można ustalić i polecieć całą ekipą z klubowiczami ze stolicy :a4fan:

Bliżej wyjazdu będę pisał coś dokładniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie do kiedy można sie zapisac??? :wink: a i czy w ogóle jeszcze można?

Są miejsca wolne.Po szczegóły zapraszam na PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
Ale jak 40 wpadnie na ten sam fotoradar koło Wisły to czy też będzie jakiś rabat?

gdzie ten fotoradar dokładnie jest? Nie chciałbym się nadziać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki ..a jest jakaś kreska w Wiśle..aby spróbować się :) ? cała polska się zjedzie więc będzie co testować :D:a4fan::a4fan::a4fan: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja podjade pod skocznie jak na reklamie :D:D hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...