Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
tez sie zastanawiałem nad letnimi kołami bo są troszeczke ładniejsze od tych zimowych

ale nie bede ryzykował

niech ktoś da dokładne namiary na tą myjkę

dlatego ja smigam na zimowce zalozonej na 17" ma to swoje minusy :cool: ale wyglada super, te zime jeszcze tak przesmigam

Opublikowano

z tymi letnimi to może jeszcze nie przesądzone ( mnie też sie nie widzi przyjechać na zimowych+kołpaki ) i z tego co wiem to od wtorku zaczyna się wiosna i temperatury w granicach +10 ( ja tam jestm dobrej myśli ) :biggrin:

Opublikowano

40 :a4fan: na myjce = rabat to pewne

:biggrin:

Ale jak 40 :a4fan: wpadnie na ten sam fotoradar koło Wisły to czy też będzie jakiś rabat?

Opublikowano

Przydałby się :), punkty do podziału na wszystkich, mandat też

Czyli np. 8 / 40 = 0.2 punkta na łebka

500 zł / 40 = 12.5 na łebka

:twisted: :twisted:

Opublikowano
z tymi letnimi to może jeszcze nie przesądzone

Letnie do bagażnika i będzie pod hotelem konkurs kto zmieni szybciej koła :twisted:

Opublikowano
Letnie do bagażnika i będzie pod hotelem konkurs kto zmieni szybciej koła

jasne - będzie to oczywiście konkurencja skierowana do osób towarzyszących :biggrin:

Opublikowano

witam? Chętnie pojawiłbym się w Wiśle ale nie jestem jeszcze klubowiczem, mam nadzieje że to się zmieni niedługo, jeżeli można to 2 miejsca.

Opublikowano

nie trzeba być klubowiczem aby się pojawić :biggrin:

Opublikowano
witam? Chętnie pojawiłbym się w Wiśle ale nie jestem jeszcze klubowiczem, mam nadzieje że to się zmieni niedługo, jeżeli można to 2 miejsca.

nic się nie martw postawisz po jedym piweczku (x75osób :biggrin: ) i będziesz klubowicz jak nic.

A tak na poważnie oczywiście czuj się zaproszony - zapoznaj się z postem z pierwszej strony i oczywiście konieczny przelewik (szczegóły na priwa z hugo lub zemną)

Opublikowano
z tymi letnimi to może jeszcze nie przesądzone
Ja też chętnie bym przyjechał na letnich

ale jak dzisiaj paliłem klekota o 5 rano przy -16 stopniach, to pomyślałem że chyba nie tak szybko przekładka :confused:

Opublikowano

odnośnie myjni ręcznych w wiśle to są dwie,jedna jak się wjeżdza do wisły a druga bardzo blisko drogi do Krokusa :cool: moge Was tam jakoś umówić (lepiej do tej drugej myjni), tylko na która godzinke. Jest to mało myjnia. Używają aktywnej piany, po spłukaniu i umyciu przecierają tylko szyby więc weżcie szmatki żeby wytrzeć dokładnie

Opublikowano
hej

Jedzie jakaś ekipa z okolic Częstochowy/ Myszkowa? W grupie :a4fan: raźniej :cool: Włączam sie na dk1[E75] koło Opel Polaczek ewentualnie w Koziegłowach :biggrin:

Ja śmigam z Myszkowa pojadę albo ze Śląskiem albo podłączę się do wawki.

Ale bardziej w Siewierzu. :a4fan:

Hej

ok może być w Siewierzu i tak po drodze :lol: godziny to można ustalić i polecieć całą ekipą z klubowiczami ze stolicy :a4fan:

Bliżej wyjazdu będę pisał coś dokładniej

Opublikowano

panowie do kiedy można sie zapisac??? :wink: a i czy w ogóle jeszcze można?

Opublikowano
  • Autor
panowie do kiedy można sie zapisac??? :wink: a i czy w ogóle jeszcze można?

Są miejsca wolne.Po szczegóły zapraszam na PW :wink:

Opublikowano
Ale jak 40 wpadnie na ten sam fotoradar koło Wisły to czy też będzie jakiś rabat?

gdzie ten fotoradar dokładnie jest? Nie chciałbym się nadziać :biggrin:

Opublikowano

chłopaki ..a jest jakaś kreska w Wiśle..aby spróbować się :) ? cała polska się zjedzie więc będzie co testować :D:a4fan::a4fan::a4fan: :twisted: :twisted: :twisted:

Opublikowano

No ja podjade pod skocznie jak na reklamie :D:D hyhyhy

Opublikowano

Ono ..chodzi Mi o jakieś miejsce do wyścigów :) rodem z F&F :twisted: :rotfl:

Opublikowano
No ja podjade pod skocznie jak na reklamie :D:D hyhyhy

jak mnie deko pociagneisz to pojade z Toba bo z tego co widzialem to nawet nie poczujesz ze mnie podciagasz;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.