Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Widać okolica już żyje naszym przyjazdem :)

no co Ty :eek: szybko sie wiesci roznosza :D TVN Turbo tez bedzie???? :twisted:

Opublikowano
  • Autor
Norbi, macie już ustaloną godzinę startu z wawy? może pojechałbym z Wami w czwartek?...

Wiem , że Spanky leci z rana bo ustawiłem się z nim w Piotrkowie Trybunalskim , a reszta Wawki leci 14-15 :cool:

Opublikowano

myślę że wyjedziemy z wawki 12-13.. :a4fan:

Opublikowano

tak wcześnie w czwartek się nie wyrwę, więc pojadę z grupa piątkową :a4fan:

Opublikowano

A będzie w piątkowy wieczór jakieś nagłośnienie z mikrofonem?

Bo widzę to tak: po przemowie prezesa mikrofon wędruje w kółko i każdy mówi o sobie 2-3 słowa. Byłby to dobry wstęp do imprezy... :biggrin:

Opublikowano
A będzie w piątkowy wieczór jakieś nagłośnienie z mikrofonem?

nie bo patronaci imprezy to wstydliwe chłopaki - ale kilka spraw i tak na początek trzeba będzie powiedzieć :wink:

Opublikowano
Norbi, macie już ustaloną godzinę startu z wawy? może pojechałbym z Wami w czwartek?...
Norbi daje d*py i nie jedzie, a coś czuje ,że bedzie się działo :exclaim: :biggrin:
Opublikowano

za chwile to nikt nie pojedzie :(Norbi, PION :exclaim: :bicz:

Opublikowano
Norbi, macie już ustaloną godzinę startu z wawy? może pojechałbym z Wami w czwartek?...

Wiem , że Spanky leci z rana bo ustawiłem się z nim w Piotrkowie Trybunalskim ,

juz mysle nad godzina wyjazdu ..... :wink:

Opublikowano

Drogi Murzynie będę kombinerkował żeby napić się z Tobą , no i nie tylko z Tobą w tej Wisełce, ale.... no właśnie zawsze jest to jeb... ale. Obiecuje jednak popracować nad tematem i zobaczymy...

Opublikowano

narazie pogoda paskudna pada mocno deszcz zobaczymy jak bedzie na weekend oby tylko nie padalo bo troszke lipnie bedzie jak bedziemy stac na rynku a na glowe bedzie sie lało :twisted:

Opublikowano

Mój kondon już zczipowany, nie mogę się doczekać wyjazdu.... banan od ucha do ucha całą trasę będzie..... pozamiatane

Opublikowano
no i zmianę mojego koloru nicka

bardzo ładnie ci w tym kolorku biskupim :P:lol:

Opublikowano

będą się krówki wypasały całymi stadami.....

Opublikowano

No i wróciłem.

No, no. Widzę, ze się Miron z Hugo postarali.

Jestem pod wrażeniem sposobu ustawienia wszystkiego.

Się będzie działo.

Uuuuch. Tylko przerwać 5 dni roboty po urlopie i będzie dobrze :biggrin:

Opublikowano

Ja mam jedynie prośbę, by w piątek, około godziny 23-24 ktoś był przytomny i mnie i cubra do jakiegoś pokoju zakwaterował :biggrin:

Opublikowano
Ja mam jedynie prośbę, by w piątek, około godziny 23-24 ktoś był przytomny i mnie i cubra do jakiegoś pokoju zakwaterował

nie panikuj damy rade :twisted:

Opublikowano
około godziny 23-24 ktoś był przytomny

:rotfl::rotfl::rotfl:

No, nie żartuj.

A sprawy meldunkowe to przecież Hugo załatwia - jeśli dobrze zrozumiałem przyjeżdżamy na gotowe (zgodnie z tym co na PW pisał).

Dobrze zrozumiałem, czy nadinterpretuję?

Opublikowano

Może przeoczyłem temat, ale czy marka "krówek" jest ustalona ?

Opublikowano

chyba nieeee ?

Każdy co lubi ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.