Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Ono ..chodzi Mi o jakieś miejsce do wyścigów :) rodem z F&F :twisted: :rotfl:

Wiem stary wiem :) żartowałem , trudno tam będzie o takie miejsce bo wszędzie oesy , ale jak bardzo bedziemy chcieli to coś sie znajdzie wszędzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety same oeski.. ale może chłopaki co znają tamte okolice coś wynajdą dla nas :) jakieś miłe, przytulne miejsce wolne od ludzi i studzienek kanalizacyjnych :rolleyes:

lece spać.. dobranoc chłopaki.. już nie cały tydzień:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ktoś da dokładne namiary na tą myjkę

dowiem sie i dam ci znac bo sam nie wiem ale jestem w kontakcie z JOEY TOMEK :wink:

Myjnia jest za pogotowiem w Skoczowie wiec piotr1602 napewno wie gdzie to jest. Wygląda to tak ze facet opryskuje całe auto piana ( jakas chemia) i samochod jest dosłownie biały. Potem za kilka chwil to zlewa woda i masz autko czysciutkie łącznie z alufegami wygladaja jak nowe. Naprawde warto bo samochod jest jak po polerowaniu no i nilt nie dotyka ci autka szmatami szczotkami itp. Mozna tez tam wyprac tapicerke ale to chyba trzeba sie umowic telefonicznie cos około 130 zł to kosztuje wypiorą ci cały samochod i tez jak nowka:))

pozdrawiam

[ Dodano: 24-02-2007, 03:32 ]

Ale jak 40 wpadnie na ten sam fotoradar koło Wisły to czy też będzie jakiś rabat?

gdzie ten fotoradar dokładnie jest? Nie chciałbym się nadziać :biggrin:

radar jest w Skoczowie na skrzyzowaniu i potem w ustroniu tez na skrzyzowaniu:) w jedna i drugą strone:) wiec łądnie prosze do 70 bodajze zwolnić:)) gdyz moze strzelic fotke a takich w albumach nie tolerujemy :))))

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak ze facet opryskuje całe auto piana ( jakas chemia) i samochod jest dosłownie biały. Potem za kilka chwil to zlewa woda i masz autko czysciutkie łącznie z alufegami wygladaja jak nowe. Naprawde warto bo samochod jest jak po polerowaniu no i nilt nie dotyka ci autka szmatami szczotkami itp. Mozna tez tam wyprac tapicerke ale to chyba trzeba sie umowic telefonicznie cos około 130 zł to kosztuje wypiorą ci cały samochod i tez jak nowka:))

oby tylko brud z lakierem nie schodził

bo cholerstwo musi być zaje...cie silne skoro bez dotyku czyści idealnie

aż sie wierzyć nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby tylko brud z lakierem nie schodził

bo cholerstwo musi być zaje...cie silne skoro bez dotyku czyści idealnie

aż sie wierzyć nie chce

nie martw sie od lat tam jezdze i jest oki :wink:

[ Dodano: 24-02-2007, 08:46 ]

radar jest w Skoczowie na skrzyzowaniu i potem w ustroniu tez na skrzyzowaniu:) w jedna i drugą strone:)

jest jeszcze przed Ustroniem w Hermanicach w kieruknku Wisły :twisted:

[ Dodano: 24-02-2007, 08:47 ]

Myjnia jest za pogotowiem w Skoczowie wiec piotr1602 napewno wie gdzie to jest. Wygląda to tak ze facet opryskuje całe auto piana ( jakas chemia) i samochod jest dosłownie biały. Potem za kilka chwil to zlewa woda i masz autko czysciutkie łącznie z alufegami wygladaja jak nowe.

potwierdzam auto jest jak nowe :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam po drodze do Wisełki nigdzie się nie zatrzymuje nawet siku:), a buty - to zostawiam jeszcze zimówki, ta piana to chyba rzeczywiście musi być chemicznie aktywna tylko pewnie po następnym normalnym myciu kolorek zmieni połysk na mat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście musi być chemicznie aktywna tylko pewnie po następnym normalnym myciu kolorek zmieni połysk na mat:)

poczytaj wyzej co napisałem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam myjnie bezdotykowe i fatkycznie jest to syf. juz nie mowiac o lakierze ale wiece co sie po takim czyms z uszczelkami dzieje? dlatego pytam czy sa jakies myjnie tekstylne w wisle lub okolicach? fajnie by bylo, bo jednorazowo chyba ta chemia nie zaszkodzi ale ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jedę z Wami. Ale radocha. :biggrin: a tak serio to bierze ktoś narty na wszelki wypadek?

też się cieszymy :biggrin: biorę buty, narty z wypożyczalni i Soszów albo Stożek na Narty.pl piszą że warunki ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bravo .... coraz wiecej osob sie decyduje ... tak trzymac .... :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu mamy oficjalnie zgodę na udostępnienie rynku :biggrin:

5fee33e513dbcb1cm.jpg

oczywiście ustawka jak i przelazjd musi się odbyć zgodnie z ustaleniami - oczywiście sprawę omówimy na miejscu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jak tam będziecie koniecznie odwiedzcie knajpe "Podkowa" w Bystrej, super żarcie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do wujka z miejscowości Czechowice Dziedzice (niedaleko Wisły - jakieś 50km) i mówił że słyszał że będzie taka impreza. Widać okolica już żyje naszym przyjazdem :)

hehee :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...