Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego wszyscy mysla i pisza o grupie Warszawskiej, przeciez ludzie jada z calej Polski i nie tylko ta jedna trasa!

bo to Niunia centrum Polski jakby nie bylo najwiecej A4 :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego wszyscy mysla i pisza o grupie Warszawskiej, przeciez ludzie jada z calej Polski i nie tylko ta jedna trasa!

Niunia myślimy o wszystkich :D:P

wit.s (wcześniej napisał - PLS ustalmy gdzieś jakiś sposób umawiania się grupowego

A zaczynamy od Wawki, bo geograficznie nam najbliżej.

Moją intencją było:

1. Umówienie się grup regionalnych.

2. Próba skoordynowania spotkania kilku grup regionalnych żeby spróbować ruszyć jednym wielkim konwojem. Przecież jak któraś z grup dotrze na "punkt przelotowy" wcześniej to trochę może poczekać na inną. Nie? :D

No to do dzieła. Zakłądamy osobne tematy na zbiórki regionalne. Jak +/- ustalimy terminy zbiórek regionalnych - dogadamy się co do koordynacji konwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

chodzi o to że okolice wawy by się spotkały, i np. okolice poznania też i inne województwa też, a potem całość może się "zgrywać" po drodze

Chodzi o to żeby grupy lokalne już w swoich okolicach się tworzyły i jechały razem dalej :a4fan::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ze pewna grupka ludzi jedzie wczesniej

ale onowozu to nikt by nie dogonil :diabelek: no chyba ze Norbi :P takze lepiej ze lecimy w czwartek :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale onowozu to nikt by nie dogonil no chyba ze Norbi

Eeeee tam przyblokowałoby się ich w środku kolumny i mogliby co najwyżej postrzelać z wydechów w tych swoich padakach :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbować ruszyć jednym wielkim konwojem
przypominam kochani, że ilość aut osobowych poruszających się w kolumnie pojazdów nie może przekraczać dziesięciu pojazdów, a odległość między kolumnami pojazdów powinna wynosić min. 500 metrów- tak mówi kodeks. Sorki za studzenie ( taki czasami bywam :one: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbować ruszyć jednym wielkim konwojem
przypominam kochani, że ilość aut osobowych poruszających się w kolumnie pojazdów nie może przekraczać dziesięciu pojazdów, a odległość między kolumnami pojazdów powinna wynosić min. 500 metrów- tak mówi kodeks. Sorki za studzenie ( taki czasami bywam :one: )

ale zapomniales dodac ze od kazdej reguły sa wyjatki i tam pisze drobnym drukiem "nie dotyczy A4" :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam na myśli zorganizowanie kilku aut w piątek rano.... i tak trzeba wziąć na piątek jurlop :)

Noooo wyglada na to, że tak. Chorobcia, niedobrze (mogę mieć z tym problem) :/

Co tam. Później się będe martwił. No to trzeba w takim razie organizować ekipę, ktra będzie wyjeżdżać z okolic Wawy w godzinach przedpołudniowych. Rozumiem, ze na początek byłoby nas dwa autka.

HALO! KTOS JESZCZE? :D

i ja ... :517:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam kochani, że ilość aut osobowych poruszających się w kolumnie pojazdów nie może przekraczać dziesięciu pojazdów, a odległość między kolumnami pojazdów powinna wynosić min. 500 metrów- tak mówi kodeks.

no to trzeba bedzie pogadac z wladzami Wisly czy mozemy zrobic przejazd przez miasto :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to trzeba bedzie pogadac z wladzami Wisly czy mozemy zrobic przejazd przez miasto

Tylko na Boga nie wysyłajcie ono

Jeśli po piątkowej nocy będzie wyglądał jak na zdjątku, które nam udostępnił :537: ;D to przejazd będzie co najwyżej na sankach :diabel2: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl z licznikiem bomba tylko byloby milo jakby ktos go aktualizowal bo wczoraj tez byly 44 dni do zlotu a to znaczy ze stoimy w miejscu :D

Niunia coś słabo wczoraj patrzyłaś bo wczoraj było 45 dni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym mogl sie podlaczyc do ludzi wyjezdzajacych z warszawy w piatek tylko musialbym wiedziec o ktorej dokladnie wyjezdzaja zeby w wawie byc na czas...

jest osobny temat o tym poszukaj :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym mogl sie podlaczyc do ludzi wyjezdzajacych z warszawy w piatek tylko musialbym wiedziec o ktorej dokladnie wyjezdzaja zeby w wawie byc na czas...

-> http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5419

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo już coś odnośnie noclegu dla tych co chcą dzień wcześniej przyjechać?

Już mam kilka miejsc i w tym tygodniu je obdzwonie i coś zarezerwuje :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...