Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Mój czarny sedan


AD4M

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano :hi:

Podzielę się fotkami mojego golasa.

Tak wyglądał w momencie zakupu:

zdjecia178.jpg

Jakiś czas później na 16":

na16.jpg

Obecnie na 17" Dunlop Sp Sport9000 225/45r17 z pomalowanymi plastikami, wydechami od 1.8T Quattro, dokładką zderzaka i HID 6000K:

przod.jpg

prawy.jpg

lewytyl.jpg

bokprawy.jpg

Co w przyszłości? Jeśli nie sprzedam auta to zewnętrzny S-line :gwizdanie:

Środek jest seria.

Pozdrawiam :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malina, cycuś, piekna :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chetnie bym zapytal ile Cie wynioslo przerobienie wydechu?? Mozesz odpowiedz na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny lakier :th: czarny to czarny :th: polecam S-line w środku :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest piękna :th: tylko ciut wysoko stoi, pomyśl o lekkiej glebie no i pokarz środek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna , zdrowa sztuka :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka :th: No i piękny kolorek ..zaminy na plus :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami kozacka :audi: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne autko bo delikatnie upiekszone :) super sa te wydechy podwojne z tylu :kox:coraz bardziej na to choruje :evil: te u ciebie chyba troche zabardzo wystaja za zderzak ale to juz wazne zeby tobie sie podobalo.

Napisz czy jest jakas roznica w budowie tego ukladu wydechowego pomiedzy 2.5 tdi a 1.8 turbo? tzn srednica rur i budowa tlumikow taka sama jest ? Odkad ciales uklad i zakladales nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne autko bo delikatnie upiekszone :) super sa te wydechy podwojne z tylu :kox:coraz bardziej na to choruje :evil: te u ciebie chyba troche zabardzo wystaja za zderzak ale to juz wazne zeby tobie sie podobalo.

Napisz czy jest jakas roznica w budowie tego ukladu wydechowego pomiedzy 2.5 tdi a 1.8 turbo? tzn srednica rur i budowa tlumikow taka sama jest ? Odkad ciales uklad i zakladales nowy?

Końcówki wystają ok 1,5cm w stosunku do oryginału.

Nie wiem jak w przypadku 2.5 tdi Q ale w 1.9 tdi układ składa się z jednej rury, która ma większą średnicę niż te w 1.8T Q. Z tym ,że w 1.8t rury są dwie. Tłumików nie prułem więc nie wiem jak są zbudowane... Rozgałęzienie na dwa wydechy mam za środkowym tłumikiem (za ostatnim wieszakiem układu).

W tym temacie są skany z etki:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t28559.0.html;highlight=etk+wydechy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :) a jak jest teraz z glosnoscia calego ukladu?Zmienilo sie cos ?Spalanie i osiagi pozostaly te same ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :) a jak jest teraz z glosnoscia calego ukladu?Zmienilo sie cos ?Spalanie i osiagi pozostaly te same ?

Osiągi to trzeba by sprawdzić na hamowni. Osobiście nie wyczułem zmian (w spalaniu tym bardziej) :)

Z pozycji kierowcy dźwięk bez zmian.

Jedynie na zewnątrz, stojąc przy samych wydechach, jest minimalna różnica. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka naprawdę ładnie sie prezentuje, jednak nie podobają mi sie wydechy ze tak daleko wystają no i końcówki powinny byc sciete ( tak jak w ori ) wtedy by dużo ładniej to wyglądało ( przynajmniej takie jest moje zdanie ) ale z drugiej strony wazne ze Tobie sie podoba, przydała by Ci sie jeszcze lekka gelba bo dosc wysoko stoi.

Zmiany jak najbardziej OK :th:

ps. pochwal sie jeszcze środkiem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

jednak nie podobają mi sie wydechy ze tak daleko wystają no i końcówki powinny byc sciete ( tak jak w ori ) wtedy by dużo ładniej to wyglądało ( przynajmniej takie jest moje zdanie )

nie tylko Twoim :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...