Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Mój czarny sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano :hi:

Podzielę się fotkami mojego golasa.

Tak wyglądał w momencie zakupu:

zdjecia178.jpg

Jakiś czas później na 16":

na16.jpg

Obecnie na 17" Dunlop Sp Sport9000 225/45r17 z pomalowanymi plastikami, wydechami od 1.8T Quattro, dokładką zderzaka i HID 6000K:

przod.jpg

prawy.jpg

lewytyl.jpg

bokprawy.jpg

Co w przyszłości? Jeśli nie sprzedam auta to zewnętrzny S-line :gwizdanie:

Środek jest seria.

Pozdrawiam :audi:

Opublikowano

Piękna A4-ka, gratuluje :notworthy:,

widzę że zmiany idą w dobrym kierunku, też właśnie myślałem o wydechu z 1.8T i zderzakach s-line

Opublikowano

malina, cycuś, piekna :th:

Opublikowano

No ładna ładna, ten czarny lakier wygląda jak nówka, fajnie błyszczy... a mam pytanie co do wydechu, to są ori od 1.8T? bo jakies takie grubasy troche sie wydają i dosyc daleko wystają za zderzak...

Opublikowano

A ja chetnie bym zapytal ile Cie wynioslo przerobienie wydechu?? Mozesz odpowiedz na PW ;)

Opublikowano

Piękny lakier :th: czarny to czarny :th: polecam S-line w środku :th:

Opublikowano

jest piękna :th: tylko ciut wysoko stoi, pomyśl o lekkiej glebie no i pokarz środek :wink4:

Opublikowano

fajna , zdrowa sztuka :th:

Opublikowano

Ładna sztuka :th: No i piękny kolorek ..zaminy na plus :wink4:

Opublikowano

widzę przysłość w tej :audi::wink4:

fajna, naprawdę

Opublikowano

Zgadzam się z przedmówcami kozacka :audi: :th:

Opublikowano
  • Autor

:notworthy: Dzięki za komentarze :)

Nie udało się wygrać aukcji z Camry więc zostaję póki co przy A4.

Pozdrawiam Was

Opublikowano

Bardzo fajna A4-ka. Super sie prezentuje :th: Gratulacje :th:

Opublikowano

Ladne autko bo delikatnie upiekszone :) super sa te wydechy podwojne z tylu :kox:coraz bardziej na to choruje :evil: te u ciebie chyba troche zabardzo wystaja za zderzak ale to juz wazne zeby tobie sie podobalo.

Napisz czy jest jakas roznica w budowie tego ukladu wydechowego pomiedzy 2.5 tdi a 1.8 turbo? tzn srednica rur i budowa tlumikow taka sama jest ? Odkad ciales uklad i zakladales nowy?

Opublikowano
  • Autor

Ladne autko bo delikatnie upiekszone :) super sa te wydechy podwojne z tylu :kox:coraz bardziej na to choruje :evil: te u ciebie chyba troche zabardzo wystaja za zderzak ale to juz wazne zeby tobie sie podobalo.

Napisz czy jest jakas roznica w budowie tego ukladu wydechowego pomiedzy 2.5 tdi a 1.8 turbo? tzn srednica rur i budowa tlumikow taka sama jest ? Odkad ciales uklad i zakladales nowy?

Końcówki wystają ok 1,5cm w stosunku do oryginału.

Nie wiem jak w przypadku 2.5 tdi Q ale w 1.9 tdi układ składa się z jednej rury, która ma większą średnicę niż te w 1.8T Q. Z tym ,że w 1.8t rury są dwie. Tłumików nie prułem więc nie wiem jak są zbudowane... Rozgałęzienie na dwa wydechy mam za środkowym tłumikiem (za ostatnim wieszakiem układu).

W tym temacie są skany z etki:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t28559.0.html;highlight=etk+wydechy

Opublikowano

dzieki :) a jak jest teraz z glosnoscia calego ukladu?Zmienilo sie cos ?Spalanie i osiagi pozostaly te same ?

Opublikowano

Ad4M furka fajna ale moim zdaniem koncówki troszke za daleko wypusciles :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

dzieki :) a jak jest teraz z glosnoscia calego ukladu?Zmienilo sie cos ?Spalanie i osiagi pozostaly te same ?

Osiągi to trzeba by sprawdzić na hamowni. Osobiście nie wyczułem zmian (w spalaniu tym bardziej) :)

Z pozycji kierowcy dźwięk bez zmian.

Jedynie na zewnątrz, stojąc przy samych wydechach, jest minimalna różnica. :th:

Opublikowano

Furka naprawdę ładnie sie prezentuje, jednak nie podobają mi sie wydechy ze tak daleko wystają no i końcówki powinny byc sciete ( tak jak w ori ) wtedy by dużo ładniej to wyglądało ( przynajmniej takie jest moje zdanie ) ale z drugiej strony wazne ze Tobie sie podoba, przydała by Ci sie jeszcze lekka gelba bo dosc wysoko stoi.

Zmiany jak najbardziej OK :th:

ps. pochwal sie jeszcze środkiem :gwizdanie:

Opublikowano

jednak nie podobają mi sie wydechy ze tak daleko wystają no i końcówki powinny byc sciete ( tak jak w ori ) wtedy by dużo ładniej to wyglądało ( przynajmniej takie jest moje zdanie )

nie tylko Twoim :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.