Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zmiana z profilu 225/45/17 na 205/55/17?


cacek89

Rekomendowane odpowiedzi

znalazlem wczoraj w jednej wulkanizacji, oponki hankook wlasnie o rozmiarze jaki mnie interesuje... czyli 205/50/17, bierznika maja ok 4mm mierzone od ogranicznika DOT 0805 takze takie nie za mlode nie za stare

goscc chce 80zl sztuka plus 10zl za montaz od kola

nie wiem teraz czy brac, nie mialem nigdy stycznosci z tym producentem ale cena kusi...

co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No starawe te opony. Firma jest ok. Ale jak dla mnie opona to max 4 sezony. Potem na mokrym sie ślizga.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kusi ta cena, i fakt ze u mnie w okolicy nie ma nigdzie w tym rozmiarze uzywek, a zjezdzilem juz sporo wulkanizacji, z allegro nie chce (o tym pisalem wyzej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena bardzo ok,tylko zwroc uwage na stan gumy,bo bieznik rowniez okay.

mam wrazenie ze te opony sa troche odleżałe tzn polowe zycia spedzily chyba u tego wulkanizatora na polce, co tez dobrze nie swiadczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na mysli zamiennik?!Osobiscie preferuje szersze np.235/45/17-takie zalozylem na lato.Pomysl nad 225 ladnie sie trzymaja z odpowiednim bieznikiem oczywiscie

---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:09 ----------

Wiesz co w ostatni wekkend oddalem koledze skompletowane 15-stki z zapasow z aut.Zlezale a stan super bo nieuzywane.Koles smiga.Tak wiec jesli guma okay to CCC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie kupuj takich opon co mają 7lat. Hamulce, zawieszenie i opony to najważniejsza sprawa w aucie.

Na tyle cenisz swoje życie ? na 80zł ?

Nie dziaduj i kup sobie nowe. Audi wozisz d*pę a nie stać cię na gumy ? No bez jaj. Niektórzy to szkiełkiem chcą dupe wytrzeć.

Wcale tak drogo nie wychodzi... tylko początkowo musisz zapłacić dużo, poźniej odsprzedajesz za pół ceny po 3 latach, dokładasz połowe kwoty i znowu kupujesz nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jezdze 2 letnim audi ;):grin:

tylko 15 letnim takie czasy, nie zarabiam duzo, wiec dlatego szukam tanszej alternatywy... niekoniecznie gorszej.

bo opona z bierznikiem 6mm dosc mloda do 5 lat, nie bedzie tragiczna, w tym przypadku racja wiek przekresla taka opone :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nie jest znowu jakaś porażająca. Szukaj dobrze na allegro. Ja za 4 szt. Continental Sport Contact 2 205/50/17 z rocznika 2009 i bieżnikiem 2x 5mm i 2x 6-6,5mm zapłaciłem 400 zł z przesyłkami (kupowałem po 2 sztuki). Za same opony wyszło tym sposobem 350 zł. Podziel to teraz przez 4 i porównaj. Opony mam na feldze 8J i jest git :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec u ciebie wyszlo niespelna 90zl za dosc zdrowa opone z mlodego rocznia, wiec cena bardzo dobra i tym sposobem cena ktora zaproponowali mi za te moje oponki w wulkanizacji jest wcale nie taka dobra :kwasny:

kurde musze chyba zaryzykowac i poszukac czegos dalej na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem opon dobry tydzień, siedziałem na allegro całe dnie. Opony były na aukcjach po 10 minut. Byłem w szpitalu, stąd miałem mnóstwo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko widzisz kupiles dales tanio jestes zadowolony towar jest ok

a jak mojemu bratu przeslal gosc przeciete i co zero kontatku? chytry dwa razy traci

mozna sie wkur....ic a nie powiem nie chialbym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w jeździe na oponach co mają 5mm bieżnika...

:facepalm:

Po co się pchać znowu do szpitala za własne pieniądze ?

Co Niemiec wyrzuca to Polak kupi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w jeździe na oponach co mają 5mm bieżnika...

:facepalm:

Po co się pchać znowu do szpitala za własne pieniądze ?

Co Niemiec wyrzuca to Polak kupi....

5mm to wg Ciebie malo?Rozumiem, ze Ty kupujesz nowe opony i gdy dojda do 6mm wyrzucasz?:decayed: Daj znac gdzie, to ja je sobie zabiore :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zakupiłem A4 diesla 1.9 130km skrzynia 6 biegowa z oponami 225/45/17 powiedzcie mi ile takie auto przy normalnej jeździe powinno mi spalic i czy była by duża różnica w spalaniu jeśli miałbym np 16" na 205.Czy nie lepiej sprzedać je i kupić 16"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...