Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawieszenie z quattro a normalne -jakaś róznica?


ziomekk

Rekomendowane odpowiedzi

był już taki sam temat całkiem niedawno.... :whistling: pasuje i możesz zakładać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z quattro będzie pasować do fwd z tym że będziesz mieć trochę tył wyżej, bo quattro jest cięższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z oski do quattro podejdzie? Sedan b6

Wychodzi na to ze podejdzie ale czy nie bedzie z tym zadnych problemow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z oski do quattro podejdzie? Sedan b6

Wychodzi na to ze podejdzie ale czy nie bedzie z tym zadnych problemow?

Trochę mocniej siądzie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, wydaje mi się że nie podejdzie. Z tego co czytałem to z q do ośki bez problemu ale z ośki do q to już nie bardzo. Chyba średnicą sprężyn się różnią czy jakoś tak. Pewnie ktoś mądrzejszy się wypowie i potwierdzi jak to jest na 100% bo ja pewności nie mam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, wydaje mi się że nie podejdzie. Z tego co czytałem to z q do ośki bez problemu ale z ośki do q to już nie bardzo. Chyba średnicą sprężyn się różnią czy jakoś tak. Pewnie ktoś mądrzejszy się wypowie i potwierdzi jak to jest na 100% bo ja pewności nie mam :decayed:

Różnica jest w tylnych sprezynach, a s-line ma raczej te same gabarytowo sprężyn. Co innego jakieś eibachy, czy inne firmy. Wtedy producent robi specjalnie szersze sprężyny dla oski że jak nie podejdzie to trzeba nowe kupić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce zakupić zestaw FK z amorami i springami sa wlasnie z oski i nie wiem czy podejdzie do mnie do quattro... ze siadzie niżej to tym lepiej ;) tylko czy na pewno będzie to pasowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz tu szerokość normalnej sprężyny od ośki

c8aa80edc4c83c9cm.jpg

-sprawdź ile masz w Quattro i będziesz wiedział, czy będzie haczyć o wałek, o ile pamiętam-to jest ciasno, ale wejdzie, ale najlepiej, niech się wypowie ktoś, kto założył i wie to z doświadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wyszly takie pomiary na tych springach

DSC_0083.jpg

DSC_0084.jpg

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

to juz chyba wiadomo springi FK sa o ok 1.5 cm węższe i dla tego producent pisze ze pasuje do ośki i do Q :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...