Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Poszło 10 L RAL1013 i 4 L czarnego (dach, 4 felgi 18" i lusterka), auto było granatowe

http://s7.postimage.org/jbceyu1pz/IMG_4188.jpg

VARIO szacun :kox:

Opublikowano

Vario a jak sprawa z naprawa uszkodzen powloki? Mozna kawalki czy trzeba caly element malowac?

Opublikowano

Można kawałki ;) już obcykałem procedurę

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Opublikowano
to nie jest oryginalna końcówka i dlatego tak się dzieje, oryginalna jest wąska i wysoka z szeroką strugą, jutro Ci wstawię fotki jak wychodzi po ori końcówce i jak wygląda ori końcówka, widocznie to co kupiłeś to podruba

dokladnie tak jak mowisz a to kupilem przez allegro.....

PlastiDip KOLOR CZARNY HIT! Plasti Dip ! 400ml (2921279766) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

No ja chyba też ten kupowałem:whistling:

Opublikowano

no to qrde nie wiem .....mi sie wydaje ze to wina koncowki....:facepalm:

Opublikowano

Ja też mam taką białą końcówke normalnie wyglądającą:whistling: I też brałem od OEM tuning:whistling:

Opublikowano

na sam dach do avanta ile bym potrzebwal czarnego matu ??

Opublikowano

miałem podobnie, po pomalowaniu pierwszej warstwy zostawiłem puchę na godzinę a później tak samo psikało już "na boki". Wydaje mi się że po prostu odrobina PD zalega w dyszy sprysku. Aczkolwiek dałem radę bez problemu skończyć malunek.

64b41e8f86355f95med.jpg

688fd83539f8ffd0med.jpg

cae6ff6bc9fc932cmed.jpg

Opublikowano

Panowie z kad wziac dobry produk a nie podrobke?

Ile starcza puchy na pomalowanie.

W sumie felgi bym chcial pomalowac i i zabudowe car audio w bagazniku pod wlokno szklane z podkladem pojdzie to na to?

Opublikowano
Panowie z kad wziac dobry produk a nie podrobke?

Ile starcza puchy na pomalowanie.

W sumie felgi bym chcial pomalowac i i zabudowe car audio w bagazniku pod wlokno szklane z podkladem pojdzie to na to?

Od nich OEM+ Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
Ja też mam taką białą końcówke normalnie wyglądającą:whistling: I też brałem od OEM tuning:whistling:

Ja też brałem z OEM+

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ja też brałem z OEM+ i było wszystko ok ;-)

Opublikowano
no to qrde nie wiem .....mi sie wydaje ze to wina koncowki....:facepalm:
Przypomniało mi się że to nie wina końcówki:whistling: po malowaniu trzeba chwilę odczekać żeby element wysechł a na końcówce plastidip zasycha i u mnie też tak było że po czasie jak pryskałem dalej to coś krzywo walił strumień więc małym śrubokrętem zeskrobałem ten nalot i było wszystko gucio więc trzeba zwrócić na to uwagę:wink:
Opublikowano
no to qrde nie wiem .....mi sie wydaje ze to wina koncowki....:facepalm:
Przypomniało mi się że to nie wina końcówki:whistling: po malowaniu trzeba chwilę odczekać żeby element wysechł a na końcówce plastidip zasycha i u mnie też tak było że po czasie jak pryskałem dalej to coś krzywo walił strumień więc małym śrubokrętem zeskrobałem ten nalot i było wszystko gucio więc trzeba zwrócić na to uwagę:wink:

To jak kończysz malować, odwracasz puchę i końcówkę dociskasz do ziemi. Wtedy powietrzem oczyszczasz końcówkę, taki patent :wink:

Opublikowano
no to qrde nie wiem .....mi sie wydaje ze to wina koncowki....:facepalm:
Przypomniało mi się że to nie wina końcówki:whistling: po malowaniu trzeba chwilę odczekać żeby element wysechł a na końcówce plastidip zasycha i u mnie też tak było że po czasie jak pryskałem dalej to coś krzywo walił strumień więc małym śrubokrętem zeskrobałem ten nalot i było wszystko gucio więc trzeba zwrócić na to uwagę:wink:

To jak kończysz malować, odwracasz puchę i końcówkę dociskasz do ziemi. Wtedy powietrzem oczyszczasz końcówkę, taki patent :wink:

No i znowu człowiek mądrzejszy:wink::thumbup1:
Opublikowano
no to qrde nie wiem .....mi sie wydaje ze to wina koncowki....:facepalm:
Przypomniało mi się że to nie wina końcówki:whistling: po malowaniu trzeba chwilę odczekać żeby element wysechł a na końcówce plastidip zasycha i u mnie też tak było że po czasie jak pryskałem dalej to coś krzywo walił strumień więc małym śrubokrętem zeskrobałem ten nalot i było wszystko gucio więc trzeba zwrócić na to uwagę:wink:

oka ale tak sie dzialo przy pierwszysm uzyciu jak wczesniej nie byl uzywany , probowalem przeczyszczac i przedmuchiwac i dalej nic psika tak jak widac na filmie:facepalm:

Opublikowano

Panowie ile potrzebuje na pomalowanie 4 felg 18"? I ile potrzebuje na pomalowanie 4 felg 19"?

Nie wiem czy jest jakaś różnica, bo czarnym malowałem ramki i tylną listwę i ładnie kryje. Nie wiem jak jest z kolorem białym, bo tak chcę pomalować felgi, czy więcej go zejdzie? Ktoś pisał chyba Młody Drog, że biały gorzej kryje :wink:.

Opublikowano

Zależy jaki wzór felgi, 2-3 litry powinny wystarczyć

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Opublikowano
Zależy jaki wzór felgi, 2-3 litry powinny wystarczyć

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Hmmm niektórzy piszą że 4 puszki starczą wiadomo zależy jak się chce pokryć:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.