Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wystarczy PlastiDipa quickdetailerem potraktować i problem z brudzeniem się bardzo redukuje

Opublikowano

Ile warstw malujecie, w jakich odstępach itp? Bo ja sobie prysknąłem kilka elementów i za każdym razem wystarczylo przejechać paznokciem i się "przecinał".

Opublikowano

U mnie było 5 warstw (malowane ze spraya). Przerwy w zależności od temperatury otoczenia, ja robiłem w garażu przy jakiś 12-14 stopniach (na plusie:wink: ) i czekałem do 20-30 minut między warstwami kolejnymi.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kolego Variocustoms za niedługo będę pewnie chciał zamówić u Ciebie czarny mat w sprayu

Mam pomalowane chromy wokół szyb na czarno, faktycznie ktoś je malował, wiec juz chromem nie sa a w kilku miejscach popekala farba i średnio to wyglada. Chce to pomalować plasti dipem.

Mozesz mnie naprowadzic jak to porządnie zrobic i czym?

I ile puszek?

Moje auto to bmw e61, piątka w kombi

Opublikowano

mojeA4 zapraszam na PW

Vario Customs - detailing - kosmetyki samochodowe - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano

:hi:

mam takie pytanko :wink:

Malował ktoś plastidipem z serii blaze ? ja malowałem znaczek i po niespełna miesiącu wyblakł ( z pomarańczowego zrobił się żółty) oczywiście malowałem z podkładem białym itp. Spotkał się ktoś z tym ?

Opublikowano

nie powinno się tak stać, malowałem Orange, Green i Blue i nic się nie dzieje

Opublikowano

Witam,

Chciałem zapytać czy warto malować całe auto? Jaka jest wytrzymałość? w porównaniu do oklejania folią? ( z tego co słyszałem na polskie warunki daję sie specjalny podkład który daje 400% wytrzymałości )

Ile litrów potrzeba farby na A4 seden?

Czy w Polsce dostane farbę metaliczną? typu biały metalik?

Opublikowano

Plasti jest ok. Ja mam nim pomalowane felgi dach i pare detali. Ale gdybym mial cale auto malowac to zdecydowalbym sie jednak na folie. Mozliwe ze u mnie po prostu jest to jakos nieprofesjonalnie pomalowane dlatego tak pisze....

Opublikowano

Nie ma metallicu, robisz na biało a potem sprayami srebrnym metalizerem co podraża całą operację

Ok 10 l potrzeba na A4

Vario Customs - detailing - kosmetyki samochodowe - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano

Oklejenie folią to koszt ok 3000zł

Pomalowanie profesjonalne A4 w zakładzie to koszt 1 600zł

Więc różnica jest spora.

A Pomalować można samemu jak ma sie jakieś pojęcie. A jaki koszt samej farby, z połyskiem?

Opublikowano

1450 za biały + 297 za metalizer

Vario Customs - detailing - kosmetyki samochodowe - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano

Panowie orientuje się ktoś jak PlastiDip trzyma się na elementach takich jak relingi? U mojego ojca w samochodzie zszedł lakier z relingów i zastanawiam się nad pryśnięciem ich PlastiDipem. Jak przygotować taką powierzchnię?

Opublikowano

odtłuścić, pomalować primerem a później PlastiDip'em

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

czego to nie wymysla... byl plastidip, folia swiecaca w ciemnosci, lakier kameleon, a teraz farba termiczna (taka jak na kubkach, keidy wlejemy cieply napoj to zmienia kolor): heat sensative nissan skyline r33 www.autokandy.com - YouTube

Opublikowano
Oklejenie folią to koszt ok 3000zł

Pomalowanie profesjonalne A4 w zakładzie to koszt 1 600zł

Więc różnica jest spora.

A Pomalować można samemu jak ma sie jakieś pojęcie. A jaki koszt samej farby, z połyskiem?

Lakierowanie za 1 600zł całe auto w profesjonalnym zakładzie??:shock3:

Opublikowano
Oklejenie folią to koszt ok 3000zł

Pomalowanie profesjonalne A4 w zakładzie to koszt 1 600zł

Więc różnica jest spora.

A Pomalować można samemu jak ma sie jakieś pojęcie. A jaki koszt samej farby, z połyskiem?

Lakierowanie za 1 600zł całe auto w profesjonalnym zakładzie??:shock3:

plastidipem

Opublikowano

A to co innego :naughty:

Opublikowano
czego to nie wymysla... byl plastidip, folia swiecaca w ciemnosci, lakier kameleon, a teraz farba termiczna (taka jak na kubkach, keidy wlejemy cieply napoj to zmienia kolor): heat sensative nissan skyline r33 www.autokandy.com - YouTube

całkiem ciekawy efekt w sumie :wink:

ciekawe jak z kosztami takich "czarów" :whistling: zapewne nie mało

Opublikowano

Taka farbą miałem lakierowane resoraki za małolata- a to było jakieś 25 lat temu. Już wtedy zastanawiałem się dlaczego nikt nie maluje tym samochodów :-) (zostałem uświadomiony o kolorze wpisanym w dowód).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.