Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Diablo 3 >: ) już we wtorek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w vobisie byla fajna promocja mozna bylo odebrac diabla w paczkomacie ale cos error wywala

Opublikowano

wszyscy sie przeliczyli :) i ta aukcja z allegro bankowo :)

w polsce tylko w empiku w zlotych tarasach jest oficjalna premiera :)

i tylko oni tam beda mieli gre 14 ;) wiec nie sadze zeby na allegro byly wczesniej :)

pewnie poleci bajeczka w stylu kurier sie spoznil zabladzili i bedzie na czwartek ;)

Opublikowano
  • Autor

Widze patrząc po odpowiedziach że "zło na forum a4 klub ....nadchodzi" ]:->

Opublikowano

mysle ze mozna by sie umawiac na jakies grupowe napierdalanko na battle.net :)

Opublikowano

noo mysle ze jest to ciekawy pomysl :) jestem za :)

Opublikowano

ja również :)

Opublikowano

no to temat do ogarniecia jak juz beda cd na miejscu :D

Opublikowano
  • Autor

Stwórzmy klan a4.Klub... i Jakieś dobre stikery na audi a4vsdiablo3:D

Opublikowano
Stwórzmy klan a4.Klub... i Jakieś dobre stikery na audi a4vsdiablo3:D

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

hmm ciekawe czy w tesco faktycznie bedzie :eusathink::eusathink::eusathink:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

hehehe no troche tak jest ;)

Opublikowano
  • Autor

Żałuje że od razu w vobis.pl nie kupiłem edycji kolekcjonerskiej za 320pln . Teraz lata nawet za 900 ;/

Opublikowano
hmm ciekawe czy w tesco faktycznie bedzie :eusathink::eusathink::eusathink:

Na stronie głównej tesco jest info: http://www.tesco.pl/ <-- kliknij info nr 2 w głównym banerze

Opublikowano

Będzie ktoś odbierał D3 z wtorku na środę w Poznaniu w Empiku na Ratajczaka lub w Tesco na Serbskiej ?

---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ----------

dzisiaj, sorki :) o północy

---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ----------

dzisiaj, sorki :) o północy

Opublikowano

Kolega kupil z tej samej aukcji co ja d3,dzwonil dzisiaj do nich i gosciu mowi ze kurierem juz wyslal ze jutro z rana bedzie kurier:) zobaczymy heh

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

wszyscy sie przeliczyli :) i ta aukcja z allegro bankowo :)

kolego mylisz sie akurat dostalem juz list przewozowy z ups ze moj diabelek juz zostal do mnie wyslany i jutro bedzioe z rana:kox:

Opublikowano

zaskoczyli mnie bo do mnie tez niby doszlo info ze juz wyslali i na rano bedzie bardzo jestem ciekaw :D;)

Opublikowano

k**wa tesco w lbl 24h czynne okazuje sie ze dzis do 22 i jutro o 6 , ciekawe dlaczego

Opublikowano

heheh zaczynaja sie sciemy juz :)

gdzies czytalem ze niewiele towaru przyjechalo do polski a to co przyjechalo rozeszlo sie w 2 sekundy

i czekaja na kolejna transze ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.