Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Diablo 3 >: ) już we wtorek


Rekomendowane odpowiedzi

hmm 139,99zl za wersje pudełkową w Media Expert w Lublinie :P ciekawo czy jeszcze jest http://www.okazjum.pl/media-expert/gazetka/gazetka-promocyjna-media-expert-17-05-2012,9616.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jest opcja, żeby oryginał poszedł na dwóch komputerach?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no jakby sie nad tym dluzej zastanowic to gra pojdzie Ci na obojetnie jakim kompie

przeciez klucz podajesz na stronie blizarda i tam sie laczy i sprawdza haslo do konta

wiec na kazdym kompie na ktorym bedzie net i diablo bedziesz mogl grac

ale nie ma mozliwosci logowania sie kilku osob z roznych kompow celem grania w kilka osob

na raz z jednego klucza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, o to mi chodziło. Tak tez myslalem, że da sie, tylko nie równocześnie. Gdzies wyczytałem, ze czasem dają dwa nr. seryjne do gry, prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie :)

mozesz dostac tak jak to w d3 bylo dodatkowe 3 klucze :) 2 klucze sa do diablo na przejscie w ograniczonym trybie aktu 1 i 1 klucz do demo worldcrafta chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno odgrzebałem stare magazyny (neo, neo+, psx extreme, Top Secret, Secret Serwis) czytam jedną i artykuł, "zapewne gdy już czytasz tą recenzję, Diablo już powinno stać na półkach w sklepie" SS nr 01 1997r :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie.. jaka jest cena?

Na allegro nie kumam tych cen....

I o co kaman z samym kluczem co sprzedaja na allegro ale niby da sie grac do jakiegos momentu ?

---------- Post dopisany at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ----------

panowie.. jaka jest cena?

Na allegro nie kumam tych cen....

I o co kaman z samym kluczem co sprzedaja na allegro ale niby da sie grac do jakiegos momentu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj link widnieje pare postow wyzej z allegro wersja box za 165zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie.. jaka jest cena?

Na allegro nie kumam tych cen....

I o co kaman z samym kluczem co sprzedaja na allegro ale niby da sie grac do jakiegos momentu ?

---------- Post dopisany at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ----------

panowie.. jaka jest cena?

Na allegro nie kumam tych cen....

I o co kaman z samym kluczem co sprzedaja na allegro ale niby da sie grac do jakiegos momentu ?

Kolego próbują się dorobić na tych co nie kupili bo zniknęło z półek, gra kosztuje okolo 150pln a na lledrogo sprzedaja za 300pln. Do grania jest potrrzebny sam klucz tj. logujesz sie na stronie battle neta blizzarda i tam rejestrujesz kod na diablo 3 i mozesz sciagnac sobie wersje instalacyjna elektroniczna: )

Cholera mnie strzela nie kupiłem preordera myśląc że sobie kupie gdziekolwiek a teraz lipa! Trzeba czekać... i te miny sprzedawców jak się człowiek pyta o tą gre... bezcenne:)

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ----------

panowie.. jaka jest cena?

Na allegro nie kumam tych cen....

I o co kaman z samym kluczem co sprzedaja na allegro ale niby da sie grac do jakiegos momentu ?

---------- Post dopisany at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ----------

panowie.. jaka jest cena?

Na allegro nie kumam tych cen....

I o co kaman z samym kluczem co sprzedaja na allegro ale niby da sie grac do jakiegos momentu ?

Kolego próbują się dorobić na tych co nie kupili bo zniknęło z półek, gra kosztuje okolo 150pln a na lledrogo sprzedaja za 300pln. Do grania jest potrrzebny sam klucz tj. logujesz sie na stronie battle neta blizzarda i tam rejestrujesz kod na diablo 3 i mozesz sciagnac sobie wersje instalacyjna elektroniczna: )

Cholera mnie strzela nie kupiłem preordera myśląc że sobie kupie gdziekolwiek a teraz lipa! Trzeba czekać... i te miny sprzedawców jak się człowiek pyta o tą gre... bezcenne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lapawwa tez nie kupilem preordera, ale kupilem klucz na keye.pl w dniu premiery. Zaraz po pracy juz gralem, tzn instalowalem itd., bo 15.05 o 22:30 dopiero wszystko ruszylo i dalo sie grac :)

na keye.pl odrazu po wplacie przesylaja ci skan klucza, na battle.net rejestrujesz sie, wpisujesz klucz i tym samym przypisujesz go do swojego konta i nikt inny juz go nie moze uzyc. W miedzy czasie pracownicy keye.pl beda rozsylac BOXy (pudelka z kluczem i poradniki) do gry na adres domowy.

Ja kupilem za 199zl, teraz widze, ze na keye pl tez jest drozej. Zeruja ;)

Trzeba czekać... i te miny sprzedawców jak się człowiek pyta o tą gre... bezcenne:)

Rowniez w dniu premiery w moim miescie gra miala kosztowac 150zl w mediaexpercie. Dziewczyna miala mi kupic, ale Pani powiedziala, ze wszystkie juz zarezerwowane, a dostawa bedzie w nastepnym tygodniu. Dziewczyna chciala zarezerwowac, ale ekspedientka sie zmieszala i zaczela cos krecic, wkoncu wyszlo na to, ze nie mozna rezerwowac.

Jaki z tego wniosek? Na 100% pracownicy albo kierownik ME dla siebie zakosil wszystko i teraz mozna to kupic na allegro za 199zl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh mocno widze :)

w pudelku sa tez gratisty czyli 2 dodatkowe klucze do grania w diablo ale tylko 1 akt w okrojonej wersji

dla znajomych zeby zachecic do kupna gry plus kod do worldcrafta

hehe no ale zeby sprzedawac klucze do grania w 1 akt bezcenne bez kitu :) a ja dalem za darmo :doh::kox::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi sie wydaje że duża czesc została zabrana przez pracowników na handel. Tak jak to ma miejsce w MM i innych w czasie wielkich wyprzedazy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no widzisz bo ja gupi jestem ;) nie wpadlem na to ze ktos moze cos takiego kupic ;):kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...