Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Diablo 3 >: ) już we wtorek


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem z tesco.... obora... najpierw dwie godziny kwitnęlismy pod ołtarzem D3 (z kartonu oczywiście) tworząc kolejkę po to by babka powiedziała, że gry bedą sprzedawane przy kasach 26, 27 i wtedy zaczął się sprint... byłem szybki... :sarcastic: udało się :banan:Rzucili tylko 59 sztuk :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no to gratulacje :D:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

mam nadzieje ze moja jutro dojedzie :)

to teraz co zarywamy nocke ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja... gdyby jeszcze można było się wbić.... :wallbash: zapchało serwery i tyle.... popróbuje się dziś wbić dopóki browar mi się nie skończy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bylem w poznanskim tesco pozniej pod empikiem. w tesco 60 sztuk, kolejka masakra. Nie udało mi się kupić ani w Tesco ani w empiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem grać i ide się kimnąć bo oczy mi się już zamykają. Gra jest w pytę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czego to wina ale instaluje juz ponad godzine i mam 50 % , sprzet mam dobry , tyle ze winde xp moze przez to ....:eusathink: Wam tez sie tak dlugo instalowal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czego to wina ale instaluje juz ponad godzine i mam 50 % , sprzet mam dobry , tyle ze winde xp moze przez to ....:eusathink: Wam tez sie tak dlugo instalowal ?

w 5minut 3% instalki, tu macie stronke fora http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/4008281457?page=1 , niektorym wyskakuje blad przy odpaleniu gry tak jak bylo z betą serwery obciazone:D

---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ----------

42minuty i 39% dlugo sie instaluje , ale wsumie 12gb musi gdzies upchac:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra odpalone chwile pograne , gram czarodziejem , i teraz pytanie bo wogole nie czaje tych umiejetnosci . Po pierwsze skad wziasc info jakie obrazenia daje dana umiejetnosc??? Po drugie czy jest tak samo jak bylo kiedys ze np dochodzilo sie do poziomu 9 odblokowales jakas umiejetnosc i ladowales w nia powiedzmy te 8 pkt , jesli ich wczesniej nie wykorzystales, jest tu cos takiego??? Kolejna sprawa mam w lapie rozdzke ktora mialem na PP myszy , po 3 levelu dostalem dodatkowa umiejetnosc , ktora wsadzilem na PP myszy. Kolejne pytanie jak wrocic do tej rożdzki, albo innej broni recznej wogole nie ma tam mozliowsci wybrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie mogę znaleźć pudełkowej wersji.... Mam nadzieje ze w wawce jeszcze coś się ostało....: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie mogę znaleźć pudełkowej wersji.... Mam nadzieje ze w wawce jeszcze coś się ostało....: )

Ja mam z boxa, fajnie bo dali gratisy w srodku dla 2 osob klucze i mozliwosc podarowania komus by zagral jak w vecie pierwszy akt, i 1 klucz do gry warcracf do 20lvl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra jak ktos chce sie przylaczyc do wspolnego grania to dwajcie loginy na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam Wam idzie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się zalogować, serwery obciążone za bardzo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa, blizzard nie przewidział że będzie hardcore?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...