Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piszczy przy odpalaniu


marico

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam mały problem, jak auto jest zimne i pierwszy rozruch po odpaleniu słychać wyraźne piszczenie jak dadam gazu to jeszcze mocniej,. ale jak już trochę pochodzi to przestaje. co może byćprzyczyna tego???? w sumie zbliża mi się już60tyś rozrządu...czy to może być to????

pozdrawiam.a jeszcze jedno wymiana rozrządu co60tyś tak????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a samemu dam rade wymienić ten pasek????bez wielkiego warsztatu???? czy trzeba go jakoś specjalnie ustawić??.

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

a jest jakiś schemat wymiany???i czy tylko pasek wymienić czy jeszcze jakieś napinacze???

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

a jest jakiś schemat wymiany???i czy tylko pasek wymienić czy jeszcze jakieś napinacze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanał lub podnośnik i idzie wymienić :] i nie trzeba go ustawiać, zwalniasz napinacz, ściagasz stary pasek,zakładasz nowy naciagasz i gotowe ale za zmiane u mechanika zapłacisz grosze i nie wiem czy jest sens samemu no chyba ze masz chęci to jak najbardziej zachecam :) powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to tez zalezy czy ma 1 pasek czy ma 2 paski...z tego co pamietam to AWX ma 2 bo w AVF jest napewno 1. najprawdopodobnie pasek piszczy przez blokujaca sie sprezarke klimatyzacji - w momencie uruchomienia silnika przy właczonej AC słychac lub widzisz aby wentylator chłodnicy pracował?? jesli nie to problem moze byc własnie tu - rosnie cisnienie i temperatura czynnika co podoje blokowanie sie sprezarki klimy co powoduje blokowanie sie koła pasowego sprezarki co podojue piszczenie paska... ale to tylko moja tak sugestia to po to sie zazwyczaj dzieje. kolesiowi wentylatory schodzą jak bułki w piekarni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgiełko jednokierunkowe na alternatorze do sprawdzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...