Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Śląsk, chip starego AEB'a


Mariusz90r

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ktorzy wybieracie sie swoimy AEB-ami na zmiane programu do jegomoscia z Digitun, pochwalcie sie potem po zabiegu jakie wyszly moce w waszych autach . Mnie wyszlo z hamowni 175 KM i 270 NM ,szału moze i nie ma ale ja jestem zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktorzy wybieracie sie swoimy AEB-ami na zmiane programu do jegomoscia z Digitun, pochwalcie sie potem po zabiegu jakie wyszly moce w waszych autach . Mnie wyszlo z hamowni 175 KM i 270 NM ,szału moze i nie ma ale ja jestem zadowolony ;)

Robiłeś w digitunie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktorzy wybieracie sie swoimy AEB-ami na zmiane programu do jegomoscia z Digitun, pochwalcie sie potem po zabiegu jakie wyszly moce w waszych autach . Mnie wyszlo z hamowni 175 KM i 270 NM ,szału moze i nie ma ale ja jestem zadowolony ;)

Robiłeś w digitunie?

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś modyfikacje masz? Tzn. wycięty kat, luzny wydech tip cokolwiek czy czzysta seria?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś modyfikacje masz? Tzn. wycięty kat, luzny wydech tip cokolwiek czy czzysta seria?
Tylko wyciety kat a poza tym czysciutka seria . W innym dziale przedstawilem wykres z hamowni . Program mial byc niby na 185 KM i 300 NM , wyszlo mniej bo moze turbina juz nie domaga ale generalnie i tak auto po tym wirusie chodzi jak "burza" . Z drugiej strony wydaje mi sie ze z seryjnego leciwego AEB-a samo uzyskanie samym tylko wirusem prawie 180 KM to juz wielki sukces ,nie wiem moze sie myle..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AEB COMPsport sam program + wyciety katalizator i środkowy tłumik

200jpg_rwshnxw.jpg

---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

tylko ze mialem zdrowa serie bo 166KM w seri

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AEB COMPsport sam program + wyciety katalizator i środkowy tłumik

http://s6.ifotos.pl/mini/200jpg_rwshnxw.jpg

---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

tylko ze mialem zdrowa serie bo 166KM w seri

miales chyba nietypowego AEB-a bo wiadomo w serii maja 150KM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny wynik, gratuluje. Jak u mnie będzie 180 to już będę mega szczęśliwy :)

egon47 tak z ciekawości po wycięciu kata i środkowego tłumika, zmienił się coś dźwięk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś logi przed chipem? Jakieś wysokie te wyniki:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś logi przed chipem? Jakieś wysokie te wyniki:eusathink:

Tak robilem logi przed chipem kilka dni i pozniej COMPsport tez robil logi :) Sam Patryk z compsportu sie zdziwil ze takie zdrowe AEB, po wycieciu kata i srodkowego jest taki basowy pomruk w środku

Moja seria

166jpg_rwsrnah.jpg

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

Wiedzialem ze mam jakis bonus w seri bo objezdzalem rożne seryjne 1.8T i 2.8 174KM i pozniej hamownia to pokazala 166KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś logi przed chipem? Jakieś wysokie te wyniki:eusathink:

Tak robilem logi przed chipem kilka dni i pozniej COMPsport tez robil logi :) Sam Patryk z compsportu sie zdziwil ze takie zdrowe AEB, po wycieciu kata i srodkowego jest taki basowy pomruk w środku

Moja seria

http://s6.ifotos.pl/mini/166jpg_rwsrnah.jpg

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

Wiedzialem ze mam jakis bonus w seri bo objezdzalem rożne seryjne 1.8T i 2.8 174KM i pozniej hamownia to pokazala 166KM

moze to wersja USA ktora miala 170 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AEB zawsze mial 150KM niezaleznie od rynku na ktorym wystepowal. jedyna roznica to dwie lambdy w poznych AEB z rynku USA. to 166KM to najwyrazniej zdrowa seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AEB zawsze mial 150KM niezaleznie od rynku na ktorym wystepowal. jedyna roznica to dwie lambdy w poznych AEB z rynku USA. to 166KM to najwyrazniej zdrowa seria.

Dokladnie tak AEB mialy 150KM mocniejsze wiersje mialy inne oznaczenia silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat strasznie ucichł, na zrobienie listy nikt nie odpowiedział, więc raczej nie nastawiałbym się na "grupowy chip"... Ja jak już będę 100% pewny terminu w którym będę jechał to rzucę cynk w tym temacie, może ktoś się skusi i pojedziemy chociaż na dwa auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SebolA4 już był :wink: a ja niestety muszę na razie sobie podarować, pilna sprawa mi wyskoczyła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadaj na PW do SebolA4 to poda Ci nr telefonu do kogo masz dzwonić i na kogo masz się powołać, Taniej nie będzie choćby i 200 aut było, z tego co mi wiadomo to około 1000zł ale to też indywidualna sprawa bo może być taniej lub drożej w zależności od sterownika i gratów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam będę wirusa wrzucał pod koniec roku. Teraz audi jest po wymianie turbiny i tak idzie całkiem przyzwoicie. Po programie te 180 bym chciał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...