Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]


pablo_9

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie jak to jest z tym zdejmowaniem lusterek bo czytałem, że niby jest problem ? a u mnie stare lusterko mi schodzi bez problemu tzn. przekręcam je lekko i wyczepia mi się i na szybie zostaje mocowanie do niego (chyba ze ja mam uszkodzone coś ze mi tak schodzi), nowe lusterko będę musiał podobnie jak Przemek jakoś rozbroić bo też mam z kawałkiem szyby no i chciałbym je zamontować na ten mocowanie co mi zostaje ze starego lusterka

p.s. Przemek schematy i rozpiskę podpięcia na forum znalazłeś ?

nie szukalem jeszcze.... co do wyciagniecie tego mocowania to chcialem wziasc klej do szyb przykleic do jakiejs starej szyby i po wyschnieciu sprobowac przekrecic ale bylem u wujasa i mowi zebym sie z tym nie pierdoczyl tylko zdrapal/wyczyscil resztki szkla przyspawal kawalek blaszki i poprostu przekrecic, zostawilem mu to lustro i jutro jade zobaczyc czy ogarnal temat :naughty: [br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 20:24_________________________________________________Pablo ty kupiles lustro razem z ogi kostka, napisz jakie tam sa kolory kabli bo juz chyba wiem czemu mi sie nie zgadza ze schematem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podalem + na pin 1 i - na pin 2 i na warsztacie to nawet chodzilo, bylo widac roznice ale jak zalozylem do auta to stwierdzilem ze niechodzi i spowrotem do warsztatu pod aku i kurna oki, problem lezal w tym ze myslalem ze jak patrze w to lustro w dzien to powinno byc jasne a po zatkaniu czujnika z przodu powinno zrobic sie czarne a jest tak ze patrzac w lustro jest takie jak by lekko brazowe a jak zakryjesz czujnik z przodu i przyswiecisz z tylu i patrzysz w lustro to ono robi sie jakby biale ale swiatla Cie nie rażą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolory przewodów we wtyczce:

pin 1: czarno-niebieki

pin 2: brązowy

pin 3: niebiesko-czerwony

pin 4: fioletowo-bialy

pin 5: fioletowy

pin 6: czerwono-zielony

IMG_8413.jpgIMG_8412.jpg

a jak podłączasz w aucie lusterko to jak podajesz zasilanie (po stacyjce) ?

w tej lampce w podsufitce jest zasilanie po stacyjce czy stałe ? jak to jest rozwiązane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam jest (-) staly, (+) staly, (-) z krancowki z dzwi, a ja mam jeszcze (+) do podswietlenia lampki - po wlaczeniu swiatel, i ja podpiolem sie pod staly (-) z lampki i pod podswietlenie - lustro dziala mi jak zapale swiatla[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 09:27_________________________________________________sciema.jpg

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podpiąłem przed chwilą lusterko na stole i działa fajnie, jeszcze mam pytanie skąd najbliżej pociągnąć (+) po włączeniu świateł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z podswietlanej kratki... ty chyba masz u siebie? tylko wiesz jak skrecisz intensywnosc podswietlenia tym pokretlem na zegarach to lustro moze nie dzialac.... ja akurat mam podswietlenie na maxa i nie zmieniam go od 5 lat.... i raczej nie bede takze nie ma problemu u mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podpiąłem przed chwilą lusterko na stole i działa fajnie, jeszcze mam pytanie skąd najbliżej pociągnąć (+) po włączeniu świateł ?

albo z oświetlenia schowka (ja nawet tam podpiąłem kratki :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podpiąłem przed chwilą lusterko na stole i działa fajnie, jeszcze mam pytanie skąd najbliżej pociągnąć (+) po włączeniu świateł ?

albo z oświetlenia schowka (ja nawet tam podpiąłem kratki :) )

o to jest pomysł bo wtedy nie będę musiał martwić się o regulację oświetlenia bo oświetlenie schowka jest po załączeniu świateł ale nie zmienia się jak reguluję na liczniku

udało się też wyciągnąć to mocowanie co jest przyklejone do szyby, złapałem za ranty obcinaczkami do przewodów, przekręciłem i i udało się wypiąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podpiąłem przed chwilą lusterko na stole i działa fajnie, jeszcze mam pytanie skąd najbliżej pociągnąć (+) po włączeniu świateł ?

albo z oświetlenia schowka (ja nawet tam podpiąłem kratki :) )

o to jest pomysł bo wtedy nie będę musiał martwić się o regulację oświetlenia bo oświetlenie schowka jest po załączeniu świateł ale nie zmienia się jak reguluję na liczniku

udało się też wyciągnąć to mocowanie co jest przyklejone do szyby, złapałem za ranty obcinaczkami do przewodów, przekręciłem i i udało się wypiąć

Ja zawsze nawiercałem dwa małe otwory na przeciwko siebie i szczypcami do segerów przekręcałem :wink4:

pablo niedługo będzie full wypas u Ciebie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo niedługo będzie full wypas u Ciebie :kox:

:wink4: jeszcze brakuje trochę

no i w końcu był czas aby podłączyć lusterko, wisi i działa :tongue4:

za radą Rafała podpiąłem się z lusterkiem pod oświetlenie schowka, które się załącza po włączeniu świateł

image.jpgimage.jpgimage.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem jak jeździłem można było w pełni docenić działanie lusterka :decayed: ale jak spoglądałem w boczne lusterka czegoś mi brakowało... (bocznych fotochromatycznych) :wink4:

OT w planie już kolejny mod, dzisiaj zrobiony zakup... ja nie wiem kiedy ja się z tego wyleczę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem takie same odczucie wracajac z zakopanego.... co teraz bedziesz modzil?

VR5....

Przemek, Damian podpowiedział...

osłony...VR5 :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę zmian zostało poczynione tzn.:

- wygłuszenie maski

- osłony VR5

- korytko w prawy bok bagażnika

PIC466.jpgPIC468.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajsze czyszczenie jeszcze na zimowym setupie bo letni nie bali się i zaje....

pic471.th.jpgpic472.th.jpgpic473.th.jpgpic474.th.jpgpic480.th.jpgpic482.th.jpgpic485.th.jpgpic486.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...