Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prosta modyfikacja seryjnego audi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Sprawa wygląda tak. Mam seryjne audi 96r. z radiem audi gamma. Chciałbym poprawić jakość dźwięku i oczywiście zmienić radio na coś z soltem sd/usb.

Co polecicie w rozsądnych pieniądzach?

PS. Od razu mówię, że nie znam się na car audio, a nie chce jechać do zakładu z tym, bo oni juz będą wiedzieli co "trzeba" polecać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie pionka i uchwyty bo standardowe radio w audi jest szersze i na początek może zostać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie budżet na car audio nie jest za duży jakieś 300-500zł max

Podobno seryjne głośniki na lepszym radiu grają sporo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy mialby na handelek Pioneerka deh-5100ub poczytaj o nim. polecam bo ma 3 pary wyjsc RCA wysokonapieciowych (wiec jest rozwojowy i bedziesz mogl wszystko fajnie poprowadzic przez wzmacniacz) i porcik usb tak jak chciales. Melodyjnie bardzo przyjemny. Jeli myslisz o jakiejs rozbudowie to tez zwracaj glownie uwage na ilosc wyjsc RCA, przetwornik i wlasny sluch:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[email protected] nie przesadzajmy chce po prostu polepszyć to co jest. Bo mam transmiter za "dwie dychy" i z niego odsłuc**je na audi gamma. Myślalem poprostu o jakimś lepszym radyjku i może zmianie głośników przednich. Ale tylko tak wyjmij stare, włóż nowe i zamknij zaślepkę.

Niedługo kupuje a5 z bang&olufsen :kox::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kup tego pionka, będzie na pewno lepiej grało niż teraz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Non-stop dostaje jakieś pw z gramofonami :)

Generalnie jestem już prawie zdecydowany na pionka ale za trochę wyższą cene (niestety uzywka) ale ma coś na czym mi zal. czyli wejście na kartę sd. Nie lubie usb wtykniętego, bo latwo je wyłamać i jest lipton. :facepalm: :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej używkę a wyższy model i lepszy dobra decyzja a jaki model ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojego CONCERTA II w a4 b6 kupiłem zmieniarkę cyfrową za 260zł i mam schowaną ją w schowsku. Podłączasz do niej i USB i karty pamięci i wszystko hula na oryginalnym radiu. Fajne jest to bo wszystko ładnie komponuje się w całości i mam komunikaty z radia dalej na liczniku FIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno fajnie ale ja nie mam fisa i montować nie będę. Za jakieś 2 latka chciałbym a4 b5 z końcówki prod. z silnikiem min 1.8T. Aktualny ADR to jednak nie to...

Myślę o tym (podświetlenie tagedia :facepalm: ) PIONEER DEH-P4100SD ========= (2368574655) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

albo to:

http://allegro.pl/pioneer-deh-8300sd-gwarancja-komplet-i2357418507.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...