Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja maglownicy Czestochowa


Grzesiek5621

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Zauwazylem ze cieknie mi z maglownicy. Slyszalem ze to droga sprawa regeneracja jej. Moze mi ktos powiedz jakie ceny sa takiej "przyjemnosci"? I czy Ktos z Was z Czestochowy wie gdzie moge taka rzecz zrobic? Bo slyszalem ze regeneruja w Czestochowie i nie wiem gdzie i za ile:) Czekam odp pozdro ;) DOdam ze jestem z Powiatu Klobuckiego .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup zestaw zf badz ten drugi nie pamietam nazwy... jesli masz pojecie zrobisz to sam ja zrobilem smiga az milo:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o pojecie tylko o dobor czesci bo z tym kazdy sobie by poradził tylko troszke pojecia trzeba miec:thumbup1:ale dobor odpowiednich uszczelniaczy jest najwazniejszy bo tam dokładnosc jest bodajze do 0.03mm a jak listwa jest skorodowana to wychodza inne wymiary i do tego dochodzi szlif a złozyc dupnie i sie wkur..... bo bedzie luz albo bedzie ciekła to sie mija z celem.Takze dla dobra przekładni i swojich nerwow dac to ludziom ktorzy sie na tym znaja:Da to nie jakies stare auto co przekładnie sie wyjmuje w 5 minut:D Taka moja opinia:wink: pozdro chłopaki:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Polecam firme ARGO z Częstochowy na ul. Warszawskiej 320. Koszt regeneracji to 550zł, umawiasz się telefonicznie, podajesz jakie auto a konkretnie jaka przekładnia i co jej jest, podrzucasz starą, na miejscu ją oceniają czy się jeszcze do czegoś nadaje i zabierasz inną regenerowaną z gwarancją 2 lata. Rzecz w tym że na miejscu nie mają stanowiska do montażu. Interesuje ich tylko sama przekładnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...