Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A za chwilę padnie pytanie o jaką przejściówkę chodzi więc polecam przejrzeć temat,są zdjęcia.

Opublikowano

przejsciowke wiem jaka :) z przelozeniem pinow chodzilo mi o post danieloma. jesli sie da to wolalbym przelozyc piny do tej ori kostki niz stosowac przejsciowki

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
18 godzin temu, wujeklebek napisał:

i jak przelozyc piny z tej zmieniarki do kostki ktora jest wpieta ori?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Są na necie i YT tutoriale jak wyjąć igłą lub cieńkim śrubokrętem piny z kostki, tu miniISO 8 pinowej i gdy zachowasz układ wrzucasz je w puste miejsce na wiazke zmieniarki w zintegrowanej czarnej kostce, ktora wchodzi do concert II.

Edytowane przez Schmolke

Opublikowano
Nic nie musisz przekładać. Są przejściówki. Zrzucasz schowek i w nim jest otwór na fabryczną instalację zmieniarki.

A po co wydawac kase jesli mozna przelozyc do ori kostki?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A po to, że jak będzie chciał zmienić zmieniarkę lub mu się znudzi, to wraca do ori rozwiązania, a Twoim pomysłem drugi raz traci czas na wyjmowanie pinów.

Opublikowano

Zebysta sie nie przemeczyli wyjeciem 8 pinow :-) co kto woli :-)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

dobra, sprawdzilem - emulator dziala ale jeszcze go nie zalozylem bo musze zdjac schowek zeby jakos sensownie wyprowadzic kable [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja wyprowadziłem sobie do tej jakby popielniczki na środku konsoli.  I tak nie używana.

Opublikowano

Witam wszystkich! Dziś małe rezanko z wysp ;-) 

Przeglądając ostatnio ebay natknąłem się na takie cudo! :

http://www.ebay.co.uk/itm/311756328332

kompletny zestaw dedykowany do mojego radyjka ;-) cena przystępna więc zaryzykowałem... 40 min. rezanka i znów micha się cieszy!!!

_20170501_145445.JPG

_20170501_145710.JPG

_20170501_145632.JPG

_20170501_145754.JPG

_20170501_145539.JPG

Opublikowano
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie dzis zamontowałem zmieniarke Yatour - YT-M06 ale chyba mam dziwny problem bo mam do zmiany aby 5 płyt a nie 6. Moze wie ktos jak to rozwiacac?
Na pamieci mam porobione od CD01 do CD06  ale wczytuje aby max CD05. I moze kotos wytłumaczyc jak sie przełaczac miedzy ori zmieniarka a cyfrowa ?

Opublikowano

Drugi raz naciśnij CD? Podpiąłeś obie przejściówką?

Opublikowano

Jak katalog będzie pusty to Yatour przeskoczy do kolejnego, może dlatego uważasz, że jest 5

Opublikowano
43 minuty temu, nitroo napisał:

Drugi raz naciśnij CD? Podpiąłeś obie przejściówką?

Tak podpiete wszystko tak jak jest 

17 minut temu, rade napisał:

Jak katalog będzie pusty to Yatour przeskoczy do kolejnego, może dlatego uważasz, że jest 5

Calkiem mozliwe bede musial to sprawdzic jutro ale i tak jestem zadowolony :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak zakoduje zmieniarkę w radiu [u mnie BNS 5.0 (RNS-Low) ] to bez podpinania emulatora już powinienem mieć widoczne "changer" w lewym górnym ekranie radia w trybie CD? Niby mam zakodowany cd changer w radiu ale jak podpinam emulator to nic nie wykrywa.

Opublikowano

Naciśnij drugi raz CD. Masę podpiąłeś?

Opublikowano
3 godziny temu, nitroo napisał:

Naciśnij drugi raz CD. Masę podpiąłeś?

Podpięta. Drugi raz CD też nie pomaga. Może to wina kodowania jak radio nie widzi zmieniarki, jak sądzicie?

Opublikowano

Wklej kodowanie.

Opublikowano
2 godziny temu, nitroo napisał:

Wklej kodowanie.

Niestety nie mam takiej możliwości, nie posiadam kabla ale dzięki za odpowiedź :)

Opublikowano

Sprawdź podłączenie. Często działa nawet bez kodowania.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.