Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

https://pl.aliexpress.com/item/Car-Audio-Interface-MP3-USB-Data-Cable-8P-Connect-CD-Changer-for-Audi-VW-Skoda-Built/32735057720.html?spm=2114.13010608.0.0.xX3mzG

Cześć chcę zmienić swojego yatour-a na tego chińczyka i mam pytanie do osób które używają tej zmieniarki czy nie powoduje ta zmieniarka zakłóceń w odbiorze FM?  i czy faktycznie odczytuje sety powyżej godziny i wadze ponad 100mb?

Mój yatour powoduje zakłócenia na niektórych stacjach fm i nie czyta wszystkich setów i zastanawiam się nad zmianą.

Może ktoś zmienił z yatour na taką i możne coś powiedzieć czy jest duża różnica w działaniu/jakości dzwięku ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poratuje ktoś zdjęciem/opisem/schematem podłączenia pinów w kostce 20-pinowej od RNS-D?

Poprzedni właściciel podłączył Yatur'a trochę chamsko i teraz niektóre piny się wypięły. Kupiłem przejściówkę i chcę to zrobić jak należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5978811100_1405747029.jpg
 
Zakupiona jest taka zmieniareczka
30118516_1560786917353932_724854492_n.jpg?_nc_cat=0&oh=12042b275629ee167297b97d36e69b0b&oe=5AC5F3A5
 Będzie to funkcjonować z tym radiem audo concert I jakiej przejśćiówki użyć z góry dziękuje [emoji4]
 
Przejrzyj temat, to się dowiesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy. Posiadam emulator mp3 yatour ponad 2 lata od początku używam jednej i tej samej karty pamieci bądź wyjscia jack od kilku dni zmieniarka nie czyta karty zachowuję sie tak jak by jej nie bylo na jacku smiga bez zmian, karta podstawiona druga z innej zmieniarki i to samo  miał ktoś podobny problem da sie to ogarnąć czy smietnik? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kamil,

Zanim cokolwiek nagrasz na kartę/pendrive sformatuj ją w Windows na FAT32.

Potem dopiero utwórz katalogi cd01, cd02 aż do cd06 i następnie przenieś na nią utwory,

Będzie śmigać :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie używam jej pierwszy raz zmieniarke posiadam prawie 3 lata na karcie zmieniłem muzyke z 2 miesiace temu i wszystko bylo ok lecz kilka dni temu przestala czytac karte trzeba czasmi ma jakies przeblyski i wczyta karte i wszystko gra, ale wystarczy zostawic samochod na parkingu pójść do sklepu i juz karty nie widzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak w tym chińskim emulatorze włączyć aux ? Podpinam telefon ale samo się nic nie przełącza.

Edit.

Już wiem, trzeba usunąć pendrive'a

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób pisało o lekkich szumach przy użyciu mini jacka w emulatorze który ma i usb i mini jacka. Czy ktoś się orientuje czy lepiej jest w wersji tylko z mini jackiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z tego co tutaj wyczytałem to widzę że z radiem chorus I nie ma opcji podłączenia zmieniarki, bo tego nie obsługuje. 

Pytanie, jeśli ja po prostu zmienię radio na Concert (jeśli się nie mylę to jest to radio 1DIN na płyty CD, jak coś to proszę mnie uświadomić ?) to wtedy będę mógł podłączyć zmieniarkę? Bo myślałem o kupnie takiego zestawu: http://allegro.pl/emulator-mp3-usb-aux-sd-vw-skoda-audi-seat-gratis-i6586011780.html#thumb/5\

Musiałbym dokupić do tego kostkę 20 PIN która jest też do kupienia w ofercie. Chodzi mi o to, czy instalacja elektryczna jakoś się różni jeśli miałem oryginalnie radio chorus bez zmieniarki, czy wystarczy kupić ten rozdzielacz na kostkę żeby móc ją podłączyć i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2018 o 21:51, kamilo231 napisał:

Pytanie, jeśli ja po prostu zmienię radio na Concert (jeśli się nie mylę to jest to radio 1DIN na płyty CD, jak coś to proszę mnie uświadomić ?) to wtedy będę mógł podłączyć zmieniarkę?

Tak. Radio o którym piszesz to Concert II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam zamiar kupić tą zmieniarkę: https://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-mp3-sd-usb-vw-audi-seat-skoda-i5078133229.html
Posiadam radio Concert II i wielofunkcyjną kierownicę. Czy z tym okablowaniem, które jest dołączone do tej zmieniarki będą działać przyciski na kierownicy oraz wyświetlanie na FIS numeru piosenki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Userr napisał:

Cześć. Mam zamiar kupić tą zmieniarkę: https://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-mp3-sd-usb-vw-audi-seat-skoda-i5078133229.html
Posiadam radio Concert II i wielofunkcyjną kierownicę. Czy z tym okablowaniem, które jest dołączone do tej zmieniarki będą działać przyciski na kierownicy oraz wyświetlanie na FIS numeru piosenki?

Wyświetlanie i sterowanie to kwestia radia, nie zmieniarki. Jeżeli masz Concerta z B7 to będą działać wszystkie wymienione przez ciebie opcje .

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktos z Was moze sie wypowiedziec na temat tej zmieniarki? 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7494176812

Czy jezeli gra muzyka z usb to przyjmie polaczenie z bluetooth? Czy usb musi byc wylaczone jak korzystamy z blue? 

Jak jakos polaczen i muzyki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

która koskta jest od zmieniarki w bns 5.0?

zdjęcie z neta

7c186ba2bed1303e.jpg

edit:

już wiem - niebieska

ale i tak adapteru mi nie wykrywa =/

Edytowane przez iDybeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2017 o 05:24, nitroo napisał:

Na radiu żadna raczej nie pokazuje, co najwyżej Dension na FIS.

Zgadza się.

Mój Dension niebawem poleci na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2018 o 07:36, davidoff82 napisał:

Koledzy czy ktos z Was moze sie wypowiedziec na temat tej zmieniarki? 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7494176812

Czy jezeli gra muzyka z usb to przyjmie polaczenie z bluetooth? Czy usb musi byc wylaczone jak korzystamy z blue? 

Jak jakos polaczen i muzyki? 

Zakupiłeś te zmieniarkę ? Jak odczucia ? Sam się zastanawiam nad nia. Może ktoś jeszcze posiada takowa ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...