Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.11.2019 o 13:53, sonic88 napisał:

Natknąłem się ostation na zmieniarke bluetooth polskiej firmy Juna JAUX_BT-02 wygląda na alternatywe dla Dension Pro BT bo wyświetla tytuły na RNS-E. Pytanie czy ktoś ma i jak ocenia dźwięk po BT?

 

Dowiedziałem się ,że wykorzystuje BT 5.0 ale niestety współpracuje tylko z RNS-E po 2010 "led" :(. Może komuś przyda się ta informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  może ktoś korzysta z emulatora zmieniarka wefa bluetooth i moze wie czy jest możliwość przerobienia podlaczenia tak żeby urządzenie jako zestaw glosnomowiacy działało ciągle a nie tylko jak jest przeliczone na zmieniarka. Mianowicie jest tak że jak słuchamy radia fm bluetooth łączy się z telefonem ale radio się nie wycisza i nic nie słychać w glasnikach jak przełącza na zmieniarke wssystko jest jak nalezy czy mozna to obejsc zeby bylo niezaleznie czy na fm czy cd czy na zmieniarce . Radio concert 2 plus zmieniarka wefa wf 606 z Bluetooth. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dawid10691 napisał:

Witam  może ktoś korzysta z emulatora zmieniarka wefa bluetooth i moze wie czy jest możliwość przerobienia podlaczenia tak żeby urządzenie jako zestaw glosnomowiacy działało ciągle a nie tylko jak jest przeliczone na zmieniarka. Mianowicie jest tak że jak słuchamy radia fm bluetooth łączy się z telefonem ale radio się nie wycisza i nic nie słychać w glasnikach jak przełącza na zmieniarke wssystko jest jak nalezy czy mozna to obejsc zeby bylo niezaleznie czy na fm czy cd czy na zmieniarce . Radio concert 2 plus zmieniarka wefa wf 606 z Bluetooth. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Nie da rady,dźwięk idzie tylko na kanał zmieniarki. Zainstaluj sobie ori zestaw BT,ja miałem podobne dylematy jak Ty i poszedłem w tą stronę i nie żałuję bo to jeden z lepszych modów w a4 b6/7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj że Ori zestaw BT nie jest do słuchania muzyki z telefonu, a jedynie do prowadzenia rozmowy.

Ok doczytałem że o zestaw głośnomówiący chodzi.

Potrzebujesz moduł BT wiązkę kablową i mikrofon w lampkę podsufitki. Ważne żeby mieć też kierownicę z multifunkcją bo inaczej będziesz musiał odbierać połączenie na telefonie.

Edytowane przez MaTeo85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nie zależy mi na słuchaniu muzyki z telefonu tylko na zestawie glosnomowiacym. A jakie koszty podłączenia tego ori zestawu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dawid10691 napisał:

A dużo roboty z tym ori zestawem masz może jakiś manual ? Albo co jest potrzebne do montażu?

Tutaj temat,koszt zależny ceny modułu ale polecam te po 2005 roku i nowsze bo wersje D (najtansza ) to kiepskie są i potrafią się zawiesić 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dawid10691 napisał:

Witam  może ktoś korzysta z emulatora zmieniarka wefa bluetooth i moze wie czy jest możliwość przerobienia podlaczenia tak żeby urządzenie jako zestaw glosnomowiacy działało ciągle a nie tylko jak jest przeliczone na zmieniarka. Mianowicie jest tak że jak słuchamy radia fm bluetooth łączy się z telefonem ale radio się nie wycisza i nic nie słychać w glasnikach jak przełącza na zmieniarke wssystko jest jak nalezy czy mozna to obejsc zeby bylo niezaleznie czy na fm czy cd czy na zmieniarce . Radio concert 2 plus zmieniarka wefa wf 606 z Bluetooth. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Kolego a jak oceniasz jakość dźwięku tej zmieniarki po BT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o jakość dźwięku czy to z pendrive czy z bluetooth całkiem spoko nawet fajnie to gra tylko minus jest taki że jak przełącze na radio fm to nie przesyła dźwięku na radio myślałem że z automatu przełączy na zmieniarke bo jak jest na fm to jak ktoś dzwoni to nie słychać powiadomień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem żeby jakoś ze zmieniarki puścić kable do złącza gdzie jest oryginalnie wpiety modol telefonu tylko nie wiem czy to podejdzie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam w mojej b7 navigation plus rsne. Potrzebuję zmieniarki z Bluetooth najlepiej. Myślę wybrać yatour ale nie wiem jaki model. Jak ktoś miał już styczność ze zmieniarką do tego. Radia to niech doradzi coś jaka wybrać. Pozdro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, posiada ktoś emulator :  Doczytałem, że w tej nie trzeba robić folderów z tymi nazwami  CD01  i że jakość jest poprawiona, to prawda?
Czytałem poprzednie posty, więc proszę bez krzyku :D 
Do radia concert 2 które posiadam w mojej b7 należy zamówić z kostką 8 pinową?

Emulator-BT-USB-3-0-MP3-FLAC-AUDI-SEAT-S
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 279 zł - Emulator BT USB 3.0 MP3 FLAC AUDI SEAT SKODA VW (7679181671). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo...

Czy lepiej kupić ten z Yatura ? bo tutaj z tego co czytam to trzeba robić te foldery

ZMIENIARKA-MP3-SD-USB-AUDI-A3-A4-A6-A8-T
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 249 zł - ZMIENIARKA MP3 SD USB AUDI A3 A4 A6 A8 TT +8GB NEW (5846052635). Allegro.pl - Radość zakupów i...

a może jeszcze jakiś inny?
 

A i jeszcze jedno pytanie:
Czy wystarczy zamówić emulator zmieniarki i napisać ze potrzebuję 8 pinowej kostki, poniewaz posiadam radio concert 2? i juz będzie wszystko działało?

Czy potrzeba jeszcze jakiegoś adaptera, bo w poprzednich postach była o nim mowa, ale nie do końca zrozumiałem po co jest on potrzebny?
https://allegro.pl/oferta/adapter-zlacze-iso-20-pin-na-3x-mini-iso-audi-vw-6063907209?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

Edytowane przez michall51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adapter potrzebny jak nie chcesz się bawić w przekładanie pinów z kablami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fido napisał:

Adapter potrzebny jak nie chcesz się bawić w przekładanie pinów z kablami.

Dzięki za szybką odpowiedź. 

Czyli żeby podłączyć emulator zmieniarki bez żadnej zabawy z przekładaniem pinów z kablami należy kupić ten adapter. 
* w niektórych modelach Audi z czarnym scalonym złączem przydatny może być rozdzielacz audi 20 pin dostępny na innej naszej aukcji w cenie 20zł"

a jeżeli nie mam czarnego scalonego złącza to nie trzeba kupować adapteru? 
idę do auta zobaczyć jak u mnie jest w takim razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj mój post w tym temacie, są zdjęcia.Zobacz co i jak.

Podpowiem, post nr.134

 

Edytowane przez Fido
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Fido napisał:

Poszukaj mój post w tym temacie, są zdjęcia.Zobacz co i jak.

 

Da się jakoś szybko to wyszukać?  zeby nie wertować 30 stron? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Fido napisał:

Zerknij post wyżej od swojego.

dzięki wielkie Kolego! :D 
nie zauważyłem nr postu ponieważ odczytałem zanim edytowałeś i dopisałeś numerek :D
Twój post nr 134 powinien być podwieszony na samym początku tematu! zaoszczędziło by to wielu niepotrzebnych pytań i zaśmiecaniu wątku takmi postami jak moje.
Pozdrawiam serdecznie :)

 

Edytowane przez michall51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2019 o 18:44, michall51 napisał:

 

Emulator-BT-USB-3-0-MP3-FLAC-AUDI-SEAT-S
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 279 zł - Emulator BT USB 3.0 MP3 FLAC AUDI SEAT SKODA VW (7679181671). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo...

Czy lepiej kupić ten z Yatura ? bo tutaj z tego co czytam to trzeba robić te foldery

ZMIENIARKA-MP3-SD-USB-AUDI-A3-A4-A6-A8-T
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 249 zł - ZMIENIARKA MP3 SD USB AUDI A3 A4 A6 A8 TT +8GB NEW (5846052635). Allegro.pl - Radość zakupów i...

 

Miałem Yatour'a w mojej B6, poźniej kupiłem Passata B6 z tą "WEFĄ".

Faktycznie nie trzeba było tworzyć tych katalogów. Jednak wydaje mi się że czasem mieszała się kolejnośc utworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...