Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ta zmieniarka będzie działać przy Concert Plus na kasety?

Opublikowano

Concert plus na kasety? Chyba Symphony

Opublikowano

pytanie: czy ten "chiński" wynalazek z AliExpress za ok. 80 PLN odtwarza sety ?

przymierzam się do zakupu zmieniarki, ale zależy Mi, żeby czytało sety...

a z tego co naczytałem się to Yatour niby ma problemy, nie wiem jak reszta ?

Opublikowano

Chodzi Ci o długie ścieżki ? Takie godzinne na przykład.  U mnie czyta - ściągałem z youtuba taki remix utworów z całego roku i czytało. 

Opublikowano
39 minut temu, kamil-vag napisał:

Chodzi Ci o długie ścieżki ? Takie godzinne na przykład.  U mnie czyta - ściągałem z youtuba taki remix utworów z całego roku i czytało. 

tak długie ścieżki np. jak wrzucają z dyskotek 5 godzin w 4 plikach po 1h15m, a jak wyłączysz w połowie i włączysz to rusza od tego samego miejsca ? :) no to trzeba chyba zamówić "chińczyka"

Opublikowano

Witam na aliexpress jest ten "żółty" emulator za 20 usd z USB i jack-iem a zwykły na samego jack-a za 15 usd różnica nie wielka. Pytanie do kolegów którzy kupili ten z  USB czy jak podłączycie tel. lub jakiś odtwarzacz mp3 czy gra to dobrze? Czy jest różnica w głośności? Bardziej zależy mi na jack-u ale po co się ograniczać jak nie całe 20pln różnicy jest.

Opublikowano

Na zmieniarce ile utowor moze byc max w CD01 ???? Yatour - YT-M06

Opublikowano

99

Opublikowano
Dnia 21.07.2017 o 05:31, nitroo napisał:

99

Dziekowac za info. Mam jeszcze jedno pytanie a zaczelo mi sie to dziac ostatnio.

Wszystko dobrze podlaczone jest ale czasami mi rozlacza calkowicie emulator i zmieniarke i mam do wyboru aby FM albo CD w radiu,nie moge zmienic plyty wgl na emulator czy to zmieniarke,nie pomaga nawet ponowne uruchumienie radia,jedyna opcja to zgasic silnik poczekac chwile i dopiero wtedy jak wlacze radio to odpala wszystko jak trzeba/

Opublikowano

Masa (czarny kabelek)podpięta z Yatoura pod radio ?

Jeśli tak to możliwe że sam emulator uszkodzony.

Najlepiej podpiąć w innym aucie dla pewności.

Potem reklamacja u sprzedającego sprzęt.

 

Edytowane przez Fido

Opublikowano
53 minuty temu, Fido napisał:

Masa (czarny kabelek)podpięta z Yatoura pod radio ?

Jeśli tak to możliwe że sam emulator uszkodzony.

Najlepiej podpiąć w innym aucie dla pewności.

Potem reklamacja u sprzedającego sprzęt.

 

Czarnego kabla wlasnie nie podlaczalem pod radio,i calkiem mozliwe ze sie poluzowal. Jutro to sprawdze,dzieki za info.

Opublikowano

Z tego co zauważyłem, tez czasem nie widać u mnie tej mieniarki do ponownego uruchomienia silnika. To chyba standardowy problem...

 

Wysłane z mojego SM-G901F

 

 

 

 

Opublikowano

Standardowy ?

Odkąd ją mam nie miałem z niż żadnego problemu.

Opublikowano

Ja też nie. Tylko wnerwia mnie brak ID3 i brak obsługi setów coraz bardziej...

Opublikowano

A jakie macie radia? Ja mam Symphony II 2DIN

Opublikowano

Concert 2. To nie ma znaczenia.

Opublikowano

Xcarlink - brak problemów z setami. Przynajmniej z takimi do 2h.

Opublikowano

Ok, ale to nie rozwiązuje problemu ID3.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.